Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.03.1992 |
| IČO | 45308187 |
| Datová schránka | 66t7xy7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 109 smluv za celkem 65 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 2 | 3 630 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 280 296 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 993 717 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 5 | 6 904 013 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 1 291 351 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 905 080 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 840 391 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 66 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recyklace odpadů a skládky a.s. | 1 | 1 291 351 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 905 080 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 840 391 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 257 300 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 66 846 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 7 | 3 360 969 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 11 488 120 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 408 893 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 2 165 283 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 16 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 9 266 554 Kč |
| VAPOL CZ s.r.o. | 1 | 3 936 074 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 | 889 521 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 827 178 Kč |
| Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích | 2 | 703 275 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 694 386 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 215 000 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 2 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 13 | 16 648 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 8 | 5 958 766 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 630 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 740 247 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 358 136 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 5 | 3 895 268 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 740 247 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 2 | 528 286 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 358 136 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 302 500 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 14 | 5 824 437 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 2 930 935 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 745 210 Kč |
| Zdravotnictví | 8 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 1 827 415 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 1 103 520 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 589 120 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 181 500 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 156 090 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 9 | 3 857 645 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 359 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 173 450 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 044 546 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 914 893 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 332 266 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 5 | 2 714 254 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 2 173 450 Kč |
| Krajské ředitelství policie Pardubického kraje | 2 | 1 247 159 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 1 044 546 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 70 349 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 12 | 7 249 758 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 6 032 715 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 2 760 452 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 279 446 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 943 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 621 819 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 72 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 4 695 665 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 9 | 4 358 518 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 1 279 446 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 943 500 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 621 819 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 291 005 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 176 497 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 72 600 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 19 | 12 439 049 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 292 950 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 1 919 009 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 886 678 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 110 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 2 292 950 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 954 690 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 8 | 713 607 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 511 830 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 1 | 283 089 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 13 | 4 806 166 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 37 | 100 108 183 Kč |
| Stroje a zařízení | 13 | 9 949 174 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 694 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 954 044 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 626 602 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 69 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 8 | 2 325 922 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 693 330 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 626 602 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 553 153 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 278 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 12 | 4 477 912 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 68 | 96 154 377 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 8 570 914 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 13 | 1 164 122 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 618 545 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 23 095 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 3 | 4 923 698 Kč |
| Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích | 2 | 618 545 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 23 095 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Toyota Material Handling CZ s.r.o. | 7 | 5 565 338 Kč |