Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 19.05.1992 |
| IČO | 46506934 |
| Datová schránka | 4ypevib |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 366 smluv za celkem 3 mld. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 31 336 986 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 8 | 147 547 056 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 53 259 238 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 | 31 336 986 Kč |
| Obec Kojice | 3 | 937 371 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 191 664 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 1 | 67 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 16 | 233 339 815 Kč |
| LABSKÁ, strojní a stavební společnost s.r.o. | 1 | 53 259 238 Kč |
| Obec Kojice | 3 | 937 371 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 44 | 400 766 219 Kč |
| Zemědělství | 1 | 33 211 088 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 505 772 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 370 260 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 143 190 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 28 | 291 922 536 Kč |
| Město Nymburk | 5 | 133 099 518 Kč |
| Město Kolín | 5 | 38 140 999 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 2 | 33 548 470 Kč |
| Obec Třebosice | 1 | 7 131 030 Kč |
| Obec Kojice | 1 | 7 034 077 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 1 851 042 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 382 440 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 145 200 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 143 190 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 2 | 104 400 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Žamberk, veřejná obchodní společnost | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 54 | 513 502 902 Kč |
| GASCO s.r.o. | 1 | 15 912 784 Kč |
| Obec Třebosice | 1 | 7 131 030 Kč |
| Obec Kojice | 1 | 7 034 077 Kč |
| Vodovody a kanalizace Žamberk, veřejná obchodní společnost | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 479 863 045 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nymburk | 11 | 160 731 134 Kč |
| Město Svitavy | 3 | 156 090 686 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 12 | 145 060 018 Kč |
| Město Kolín | 2 | 33 860 051 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 33 114 070 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 8 282 572 Kč |
| OBEC VELKÉ SVATOŇOVICE | 1 | 6 617 031 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 755 056 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 2 | 565 215 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 94 380 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Žamberk, veřejná obchodní společnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 42 | 545 170 214 Kč |
| EVT Stavby s.r.o. | 3 | 156 090 686 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Žamberk, veřejná obchodní společnost | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 284 412 667 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 29 211 839 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 8 | 187 489 738 Kč |
| Město Dobruška | 5 | 64 831 188 Kč |
| Město Svitavy | 1 | 51 906 490 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 2 | 21 127 946 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 13 589 719 Kč |
| Město Kolín | 2 | 13 369 246 Kč |
| Město Žamberk | 2 | 9 827 519 Kč |
| Statutární město Pardubice | 3 | 7 122 360 Kč |
| Město Holice | 1 | 2 504 525 Kč |
| OBEC BÍLÉ POLIČANY | 1 | 1 274 588 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 237 099 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 228 690 Kč |
| Město Hořice | 2 | 195 592 Kč |
| Skupinový vodovod Moravskotřebovska | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 32 | 373 704 700 Kč |
| EVT Stavby s.r.o. | 1 | 51 906 490 Kč |
| PDV Stavby s.r.o. | 1 | 13 589 719 Kč |
| OBEC BÍLÉ POLIČANY | 1 | 1 274 588 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 2 | 237 099 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 153 267 970 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 278 068 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 121 908 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 73 452 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 60 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 9 | 73 701 601 Kč |
| Město Hořice | 2 | 20 155 130 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 13 589 719 Kč |
| Město Kolín | 3 | 13 254 388 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 9 734 350 Kč |
| Statutární město Pardubice | 5 | 9 442 094 Kč |
| Obec Prachovice | 1 | 6 296 727 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 | 3 956 688 Kč |
| OBEC VLČKOVICE V PODKRKONOŠÍ | 1 | 1 686 999 Kč |
| Město Nymburk | 2 | 856 895 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 593 379 Kč |
| Střední škola stavební Vysoké Mýto | 1 | 278 068 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 181 908 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 73 452 Kč |
| Obec Budislav | 1 | 0 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 3 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 39 | 153 801 397 Kč |
| PDV Stavby s.r.o. | 1 | 13 589 719 Kč |
| Střední škola stavební Vysoké Mýto | 1 | 278 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 77 845 854 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 443 898 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 12 | 69 790 305 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 4 954 861 Kč |
| Statutární město Pardubice | 4 | 1 801 391 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Pardubice | 1 | 942 886 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 719 137 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 1 | 561 003 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 486 450 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 443 898 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 1 | 235 856 Kč |
| Městský obvod Pardubice III | 1 | 165 972 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 1 | 65 700 Kč |
| Městys Trhová Kamenice | 1 | 0 Kč |
| Střední škola stavební Vysoké Mýto | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 30 | 80 167 459 Kč |
| Střední škola stavební Vysoké Mýto | 2 | 486 450 Kč |
| Statutární město Pardubice | 3 | 468 863 Kč |
| Městys Trhová Kamenice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 321 912 098 Kč |
| Stavebnictví | 29 | 166 910 228 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 24 | 660 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 11 | 145 873 933 Kč |
| Město Vrchlabí | 2 | 10 747 461 Kč |
| Statutární město Pardubice | 4 | 7 388 240 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 393 401 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 | 1 260 820 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 250 124 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 164 870 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 2 | 137 864 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 2 | 131 550 Kč |
| Město Polička | 1 | 83 337 Kč |
| Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí | 1 | 60 500 Kč |
| Městys Trhová Kamenice | 1 | 0 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 34 | 167 492 100 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 4 070 416 Kč |
| Městys Trhová Kamenice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 246 297 834 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 66 465 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Polička | 3 | 165 686 919 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 9 | 36 238 098 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 32 098 841 Kč |
| Město Hlinsko | 2 | 7 470 640 Kč |
| Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim | 1 | 3 448 236 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 813 239 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 541 861 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 66 465 Kč |
| Městys Trhová Kamenice | 1 | 0 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 25 | 246 364 299 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 1 | 14 264 065 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 11 481 938 Kč |
| Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim | 1 | 3 448 236 Kč |
| Městys Trhová Kamenice | 1 | 0 Kč |
| MARHOLD a.s. | 1 | 0 Kč |
| enteria a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 46 | 419 475 368 Kč |
| Technické služby | 24 | 8 045 854 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 56 | 7 474 416 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 536 506 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VLČKOVICE V PODKRKONOŠÍ | 3 | 149 397 326 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 15 | 115 083 284 Kč |
| Město Polička | 2 | 100 917 718 Kč |
| Obec Srch | 1 | 16 213 684 Kč |
| Město Hlinsko | 2 | 15 928 518 Kč |
| Město Králíky | 3 | 10 887 171 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 5 535 343 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 4 717 607 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 4 359 826 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 2 303 051 Kč |
| Obec Záhornice | 1 | 1 081 104 Kč |
| Statutární město Pardubice | 3 | 892 836 Kč |
| Město Poděbrady | 2 | 862 476 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 208 473 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 | 164 917 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 51 | 428 553 334 Kč |
| Obec Srch | 1 | 16 213 684 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 1 | 2 443 957 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 256 633 553 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 25 | 15 221 367 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 3 058 746 Kč |
| Školení a kurzy | 24 | 2 337 546 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 307 705 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 124 787 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 16 | 139 576 515 Kč |
| Město Polička | 1 | 48 997 331 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 31 571 316 Kč |
| Město Lysá nad Labem | 5 | 19 305 493 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 13 | 10 681 696 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 4 281 249 Kč |
| Město Hořice | 1 | 3 162 249 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 3 151 917 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 1 281 836 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 265 445 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 209 432 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 1 | 161 669 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 141 721 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVIS Pardubice a.s. | 47 | 262 787 871 Kč |