Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 7 podřízených subjektů.
| Založeno | 11.08.1992 |
| IČO | 46967851 |
| Datová schránka | b77rtzj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 239 smluv za celkem 119 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 56 073 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 10 708 500 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 6 | 4 352 880 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 3 630 000 Kč |
| Vojenská nemocnice Olomouc | 1 | 313 404 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 305 650 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 125 000 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 56 073 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Kuřim | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 18 | 19 491 507 Kč |
| Tritia spol. s r.o. | 1 | 3 630 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 18 | 15 952 894 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 7 361 217 Kč |
| Leciva | 2 | 2 409 448 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 968 000 Kč |
| Potraviny | 8 | 655 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 110 905 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 42 | 31 253 111 Kč |
| Státní veterinární ústav Praha | 1 | 60 500 Kč |
| UNITED BAKERIES a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Pekárna Zelená louka, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Střední škola Gemini Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fontána, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 | 2 416 707 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 184 000 Kč |
| Potraviny | 8 | 1 445 100 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 285 867 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 268 031 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 82 208 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 65 907 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 17 | 6 694 521 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 3 | 3 529 516 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 2 463 930 Kč |
| Potraviny | 11 | 1 221 477 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 62 611 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 23 | 7 801 934 Kč |
| Vojenská nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zahrádka, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 5 | 6 302 060 Kč |
| Leciva | 2 | 2 498 104 Kč |
| Potraviny | 19 | 2 191 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 222 495 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 65 490 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 60 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 28 | 10 784 259 Kč |
| Státní veterinární ústav Praha | 1 | 60 500 Kč |
| Střední škola Gemini Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 47,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 3 | 7 163 764 Kč |
| Potraviny | 12 | 2 592 904 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 2 359 500 Kč |
| Leciva | 1 | 1 845 963 Kč |
| Energie | 1 | 1 815 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 19 | 15 777 131 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 2 | 2 879 717 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 2 451 499 Kč |
| Potraviny | 6 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 13 | 5 476 415 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, L.Kuby 48, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 21 | 18 149 259 Kč |
| Leciva | 2 | 1 847 284 Kč |
| Potraviny | 13 | 1 241 622 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 559 178 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 20 | 4 657 714 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 3 | 3 029 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 920 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 592 900 Kč |
| Potraviny | 10 | 544 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 532 400 Kč |
| Voda a potraviny | 10 | 398 467 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 94 801 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 22 | 6 112 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 49 | 119 017 238 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 3 570 522 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 3 109 699 Kč |
| Potraviny | 17 | 1 129 538 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 758 409 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 4 | 217 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENAM, a.s. | 30 | 10 723 946 Kč |
| LAPEK, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola Loket, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |