Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 20.12.2003 |
| IČO | 47274484 |
| Datová schránka | yubkii2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 322 smluv za celkem 382 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 3 388 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 603 185 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 448 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 423 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 242 000 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 42 689 900 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 16 | 15 764 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 2 | 42 689 900 Kč |
| H3 ateliér s.r.o. | 1 | 8 052 800 Kč |
| EKO servis Varnsdorf a.s. | 1 | 3 388 000 Kč |
| JVB Engineering s.r.o. | 2 | 673 244 Kč |
| HiT FLORA s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 603 185 Kč |
| Dopravní zdravotnická služba s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Václav Mareček | 1 | 448 000 Kč |
| David Grečmal | 1 | 395 700 Kč |
| Technik RBK s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| 1 | 242 000 Kč | |
| GEZ spol. s r.o. | 1 | 211 669 Kč |
| ACTIVA spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Zdeněk Žebro | 1 | 121 000 Kč |
| CIE Ergonomy s.r.o. | 1 | 116 876 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 44 557 400 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 7 033 301 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 3 365 135 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 895 385 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 434 464 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 963 144 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 822 800 Kč |
| IT Hardware | 2 | 801 256 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 703 000 Kč |
| Finance | 1 | 593 682 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 507 155 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 350 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 249 950 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 249 155 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 217 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 200 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 181 500 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 181 500 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 57 581 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 44 457 400 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 60 | 24 262 321 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 38 785 700 Kč |
| Osobní vozidla | 23 | 31 969 703 Kč |
| Průmyslové stroje | 45 | 11 336 647 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 10 821 727 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 114 121 Kč |
| Právní služby | 1 | 960 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 430 173 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 363 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 279 360 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 242 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 219 600 Kč |
| Kancelář | 1 | 110 057 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 97 775 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 69 986 Kč |
| Odpady | 1 | 24 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 38 785 700 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 43 | 19 625 707 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 69 986 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 37 565 800 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 22 | 6 310 665 Kč |
| Elektricke stroje | 6 | 1 403 210 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 378 853 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 300 000 Kč |
| Sociální péče | 2 | 1 240 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 030 418 Kč |
| IT Hardware | 1 | 560 810 Kč |
| Odpady | 2 | 460 640 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 459 640 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 455 329 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 302 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 232 885 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 119 972 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 90 200 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 73 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 37 805 800 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 30 | 9 771 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 2 | 37 805 800 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 1 300 000 Kč |
| RESPECT, a.s. | 1 | 1 000 000 Kč |
| OTIS a.s. | 2 | 715 569 Kč |
| Technik RBK s.r.o. | 1 | 560 810 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 528 870 Kč |
| MBM nábytek s.r.o. | 1 | 501 548 Kč |
| EKO servis Varnsdorf a.s. | 2 | 460 640 Kč |
| RATIO Rumburk s.r.o. | 1 | 458 159 Kč |
| René Gacka | 1 | 444 105 Kč |
| DM Cleaning s.r.o. | 1 | 360 783 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 318 831 Kč |
| Gastro-Walter s.r.o. | 1 | 313 390 Kč |
| Jiří Bareš | 1 | 308 066 Kč |
| Václav Mareček | 1 | 302 500 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Klára Junková | 1 | 242 000 Kč |
| VECOM zdvihací zařízení s.r.o. | 1 | 238 050 Kč |
| ANAFRA a.s. | 1 | 232 885 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 1 | 217 800 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 146 250 Kč |
| František Uhmann | 1 | 139 279 Kč |
| Vladimír Jahoda | 1 | 122 312 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 121 590 Kč |
| ProProjekt s.r.o. | 1 | 119 972 Kč |
| TAURUS - PROXIMA spol. s r.o. | 1 | 90 200 Kč |
| David Grečmal | 1 | 78 000 Kč |
| RUMBURK KELLY s.r.o. | 1 | 74 252 Kč |
| Martin Sedlák | 1 | 73 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 28 601 600 Kč |
| Sociální péče | 2 | 6 035 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 298 975 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 1 192 680 Kč |
| Odpady | 3 | 727 884 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 605 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 488 674 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 264 627 Kč |
| IT Hardware | 1 | 220 960 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 200 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 193 600 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 176 632 Kč |
| IT | 1 | 174 240 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 84 413 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 34 636 700 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 23 | 6 736 585 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 5 | 34 636 700 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 1 192 680 Kč |
| BARDZÁK s.r.o. | 1 | 801 349 Kč |
| EKO servis Varnsdorf a.s. | 2 | 707 884 Kč |
| WATEX, s.r.o. | 1 | 660 175 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 488 674 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 459 800 Kč |
| TLcomp s.r.o. | 2 | 414 560 Kč |
| Petr Tichý | 2 | 319 440 Kč |
| Prádelny a Kuchyně servis s.r.o. | 1 | 264 627 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 202 009 Kč |
| Jiří Vaněk | 1 | 200 000 Kč |
| RATIO Rumburk s.r.o. | 1 | 176 632 Kč |
| 2RV stavební s.r.o. | 1 | 165 830 Kč |
| Dopravní zdravotnická služba s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Martina Sedláková | 1 | 108 900 Kč |
| Jiří Bali Šoltés | 1 | 107 381 Kč |
| RULI spol. s r.o. | 1 | 84 413 Kč |
| Jaromír Lánský | 1 | 65 780 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 20 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 87 | 153 952 200 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 43 | 46 585 647 Kč |
| Sociální služby | 2 | 43 647 097 Kč |
| Elektricke stroje | 127 | 29 596 869 Kč |
| Nábytek | 46 | 24 203 039 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 2 366 894 Kč |
| Odpady | 2 | 819 851 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 387 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 288 100 Kč |
| IT Hardware | 1 | 284 372 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 204 376 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 186 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 170 490 Kč |
| Zemědělství | 1 | 167 978 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 151 250 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 132 000 Kč |
| Energie | 1 | 121 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 108 900 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 90 200 Kč |
| Telco | 1 | 66 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 44 572 597 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 35 | 10 000 373 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 5 | 44 572 597 Kč |
| LB BOHEMIA, s.r.o. | 1 | 2 162 660 Kč |
| MAR servis Děčín spol. s r.o. | 1 | 1 792 516 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 1 313 343 Kč |
| EKO servis Varnsdorf a.s. | 2 | 819 851 Kč |
| TLcomp s.r.o. | 2 | 435 622 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 2 | 383 600 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 266 000 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 218 400 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 198 250 Kč |
| RATIO Rumburk s.r.o. | 1 | 177 458 Kč |
| Michaela Ilčíková | 1 | 167 978 Kč |
| SEMILEAS, a. s. | 2 | 160 200 Kč |
| Vlastimil Turiščev | 1 | 144 946 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 136 000 Kč |
| Jolana Uhlířová | 1 | 132 000 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 129 459 Kč |
| Vít Rameš | 1 | 124 143 Kč |
| Václav Mareček | 1 | 121 000 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| KRALUPOL a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| BG Technik cs, a.s. | 1 | 114 990 Kč |
| Ideal Planet s.r.o. | 1 | 113 400 Kč |
| HCP medipro s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| STAMO, spol. s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Radek Macoun | 1 | 98 978 Kč |
| TAURUS - PROXIMA spol. s r.o. | 1 | 90 200 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Petr Tichý | 1 | 66 550 Kč |
| Ekopolis s.r.o. | 1 | 59 430 Kč |
| Martina Sedláková | 1 | 52 500 Kč |
| Technické služby Velký Šenov | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 190 | 974 311 541 Kč |
| Sociální služby | 1 | 20 971 236 Kč |
| Školení a kurzy | 106 | 18 686 228 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 65 | 11 953 639 Kč |
| Zemědělství | 43 | 8 959 592 Kč |
| Zdravotnický materiál | 85 | 7 892 280 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 43 | 3 732 743 Kč |
| Odpady | 2 | 470 690 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 350 900 Kč |
| Energie | 1 | 242 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 145 200 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 130 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 97 118 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 96 558 Kč |
| Právní služby | 1 | 96 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 45 800 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 20 971 236 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 17 | 2 482 977 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 4 | 20 971 236 Kč |
| EKO servis Varnsdorf a.s. | 2 | 470 690 Kč |
| ADVERA s.r.o. | 1 | 265 639 Kč |
| KRALUPOL a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 205 700 Kč |
| Michaela Ilčíková | 1 | 183 111 Kč |
| AKABA s.r.o. | 1 | 152 460 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Dopravní zdravotnická služba s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Jiří Vaněk | 1 | 138 000 Kč |
| CESAR TRADE, s. r. o. | 1 | 130 000 Kč |
| RULI spol. s r.o. | 2 | 115 302 Kč |
| TLcomp s.r.o. | 1 | 97 118 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 96 558 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 96 000 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 85 | 49 556 000 Kč |
| Sociální služby | 2 | 21 598 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 088 020 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 332 955 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 320 650 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 281 099 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 228 690 Kč |
| Odpady | 2 | 217 800 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 170 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 145 200 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 129 490 Kč |
| IT Hardware | 1 | 128 746 Kč |
| Telco | 1 | 102 850 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 97 445 Kč |
| IT | 2 | 80 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 21 598 600 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 20 | 3 122 346 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 233 650 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 47 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 4 | 21 879 699 Kč |
| Rytíř z Ježova, s.r.o., v likvidaci | 1 | 1 000 000 Kč |
| Václav Mareček | 2 | 236 000 Kč |
| ProProjekt s.r.o. | 1 | 228 690 Kč |
| EKO servis Varnsdorf a.s. | 1 | 217 800 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 187 550 Kč |
| Jolana Uhlířová | 1 | 170 000 Kč |
| CESAR TRADE, s. r. o. | 1 | 145 200 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Prádelny a Kuchyně servis s.r.o. | 1 | 129 490 Kč |
| TLcomp s.r.o. | 1 | 128 746 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 124 945 Kč |
| Petr Tichý | 1 | 102 850 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 80 500 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Jaroslav Novák | 1 | 69 455 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 675 | 217 952 494 Kč |
| Pojišťovací služby | 149 | 49 509 361 Kč |
| Sociální služby | 5 | 24 575 592 Kč |
| Energie | 43 | 7 804 500 Kč |
| IT | 85 | 5 405 540 Kč |
| Kancelář | 1 | 328 434 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 314 600 Kč |
| Odpady | 2 | 314 094 Kč |
| Telco | 2 | 242 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 193 600 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 145 200 Kč |
| IT Hardware | 1 | 133 513 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 115 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 18 290 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 43 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 3 | 24 351 492 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 21 | 3 177 390 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 7 | 24 714 492 Kč |
| WAKOS, s.r.o. | 1 | 665 649 Kč |
| Sociální agentura, o.p.s. | 2 | 339 100 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 328 434 Kč |
| Petr Tichý | 2 | 242 000 Kč |
| EKO servis Varnsdorf a.s. | 1 | 207 199 Kč |
| Jolana Uhlířová | 1 | 193 600 Kč |
| CESAR TRADE, s. r. o. | 1 | 145 200 Kč |
| TLcomp s.r.o. | 1 | 133 513 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| H E L G O S s.r.o. | 1 | 129 228 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 106 895 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 101 382 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| RUMBURK KELLY s.r.o. | 1 | 18 290 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 14 800 Kč |
| 2Fabion s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 169 | 46 878 319 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 169 | 28 920 450 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 64 | 23 970 722 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 68 | 23 839 990 Kč |
| Sociální služby | 6 | 14 922 688 Kč |
| Odpady | 2 | 310 068 Kč |
| Kancelář | 2 | 179 080 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 168 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 150 000 Kč |
| Telco | 1 | 121 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 110 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 6 | 14 922 688 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 16 | 2 130 816 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 23 | 16 964 024 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 89 480 Kč |