Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 09.11.1992 |
| IČO | 47307781 |
| Datová schránka | 6f86raw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 674 smluv za celkem 753 mil. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODA Želivka, a.s. | 4 | 67 718 963 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 20 044 392 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 8 717 830 Kč |
| Statutární město Pardubice | 4 | 2 538 957 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 3 | 2 523 275 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 426 958 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 370 000 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 3 | 367 228 Kč |
| Město Nový Bor | 3 | 335 774 Kč |
| Město Litoměřice | 1 | 286 864 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 3 | 286 290 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 229 488 Kč |
| Město Železný Brod | 1 | 197 750 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 114 490 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 103 263 Kč |
| Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace | 1 | 91 922 Kč |
| Město Tanvald | 1 | 83 940 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Arbesova 30, příspěvková organizace | 1 | 65 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 27 388 Kč |
| Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 37 | 104 529 771 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 8 717 830 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 33 324 569 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 29 253 737 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 16 257 416 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 9 716 505 Kč |
| Kamerové systémy | 5 | 1 282 832 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 427 106 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 290 400 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 205 091 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 156 978 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 151 700 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 131 879 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 75 141 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 64 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 111 | 117 337 715 Kč |
| Mateřská škola Turnov, Bezručova 590, příspěvková organizace | 2 | 131 879 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 64 812 799 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 18 183 910 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 16 | 14 764 274 Kč |
| IT | 2 | 3 998 884 Kč |
| Telco | 1 | 2 304 253 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 15 | 2 198 234 Kč |
| Kamerové systémy | 5 | 1 870 352 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 610 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 239 977 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 195 705 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 193 296 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 83 793 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 72 383 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 96 | 114 365 001 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 3 | 42 148 902 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,37 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 51 783 213 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 20 | 8 694 164 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 11 | 6 564 818 Kč |
| Úklidové služby | 14 | 2 011 528 Kč |
| IT | 3 | 1 194 851 Kč |
| Telco | 1 | 727 428 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 306 628 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 158 911 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 155 677 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 148 830 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 146 991 Kč |
| Právní služby | 1 | 118 580 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 114 950 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 112 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 77 525 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 68 171 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 65 448 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 89 | 77 171 119 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 7 | 41 760 241 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 9 027 205 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 7 337 184 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 41 | 6 830 334 Kč |
| Práce při dokončování budov | 40 | 4 692 513 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 566 892 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 1 564 027 Kč |
| Kamerové systémy | 3 | 583 573 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 68 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 | 8 685 138 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 4 | 2 114 793 Kč |
| Statutární město Pardubice | 6 | 2 104 267 Kč |
| Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace | 3 | 1 418 796 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 5 | 1 334 497 Kč |
| Město Milovice | 2 | 1 207 234 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 969 815 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 852 140 Kč |
| MĚSTO TURNOV | 2 | 631 789 Kč |
| Město Litoměřice | 3 | 623 864 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 430 000 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 338 731 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 300 000 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 240 923 Kč |
| Kulturní centrum Turnov, s.r.o. | 1 | 225 012 Kč |
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 1 | 222 138 Kč |
| Město Frýdlant | 1 | 210 495 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace | 1 | 194 387 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 162 842 Kč |
| Město Mnichovo Hradiště | 1 | 98 403 Kč |
| Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace | 1 | 68 855 Kč |
| Město Vlašim | 1 | 63 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 47 | 22 497 219 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 33 810 214 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 20 606 045 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 25 | 13 428 602 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 12 385 273 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 8 312 223 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 3 842 795 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 27 | 3 554 863 Kč |
| IT | 1 | 1 415 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 364 089 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 92 747 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 501 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 66 | 96 145 714 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 65 | 550 911 278 Kč |
| Elektricke stroje | 5 | 54 015 821 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 31 006 428 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 4 831 448 Kč |
| Sítě a přenos dat | 30 | 2 863 647 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 10 | 1 482 824 Kč |
| IT | 1 | 407 601 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 135 120 Kč |
| Odpady | 1 | 99 250 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 33 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 55 | 68 102 848 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 196 | 675 945 011 Kč |
| Stavebnictví | 87 | 186 527 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 188 | 78 308 639 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 68 | 33 493 071 Kč |
| Kamerové systémy | 12 | 2 418 554 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 544 077 Kč |
| IT Hardware | 5 | 1 500 214 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 14 | 925 302 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 814 221 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 665 499 Kč |
| Telco | 4 | 280 300 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 234 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 119 548 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 100 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 83 442 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 55 | 50 029 233 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 41 | 109 974 328 Kč |
| Elektricke stroje | 3 | 15 574 621 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 7 260 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 5 163 241 Kč |
| Dary a dotace | 79 | 4 430 349 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 27 | 4 331 472 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 8 | 2 930 348 Kč |
| Telekomunikační služby | 14 | 2 199 640 Kč |
| Konzultace a poradenství | 5 | 1 739 928 Kč |
| Kamerové systémy | 3 | 565 682 Kč |
| Právní služby | 3 | 419 659 Kč |
| Telco | 2 | 47 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 52 | 36 841 735 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 946 | 5 137 287 329 Kč |
| Elektricke stroje | 131 | 1 073 572 616 Kč |
| Konzultace a poradenství | 118 | 47 293 006 Kč |
| IT Hardware | 79 | 26 318 349 Kč |
| Školení a kurzy | 173 | 24 143 008 Kč |
| Průmyslové stroje | 16 | 13 671 871 Kč |
| Právní služby | 66 | 8 642 634 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 7 264 640 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 8 | 3 786 436 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 15 | 1 593 378 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 234 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 49 | 68 359 507 Kč |
| Colsys s.r.o. | 1 | 2 082 410 Kč |
| Město Železný Brod | 1 | 933 031 Kč |