Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy Komunální a senátní volby 2026
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

SICAR, spol. s r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 28.12.1993
IČO 47541547
Datová schránka ja7ud55

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u SICAR, spol. s r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro SICAR, spol. s r.o.

Všechny smlouvy: 279 smluv za celkem 2 mld. Kč;

2 smlouvy mají zásadní nedostatek;

23 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 15 smluv za celkem 361 mil. Kč.
  • Celkem 6,7 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2026

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 6,67 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 13,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Sanitní a zdravotnická vozidla8339 533 056 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis215 730 000 Kč
Osobní vozidla15 383 653 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy6398 978 987 Kč
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace435 226 246 Kč
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace15 383 653 Kč
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace74 092 622 Kč
MĚSTO LITVÍNOV2252 809 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.20443 934 317 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 19 smluv za celkem 122 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,53 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla5101 984 850 Kč
Doprava a poštovní služby26 008 449 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla5591 156 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství192 565 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace693 306 277 Kč
Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy218 633 153 Kč
Fakultní nemocnice Bulovka16 263 565 Kč
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace63 407 361 Kč
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace1225 302 Kč
Vězeňská služba České republiky1119 921 Kč
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje192 565 Kč
Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace160 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.19122 108 143 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 31 smluv za celkem 375 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,23 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 3,23 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla12234 517 766 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla14125 336 826 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)39 061 569 Kč
Opravy a údržba zdravotnických přístrojů1203 014 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.31375 147 153 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 43 smluv za celkem 214 mil. Kč.
  • Celkem 2,3 % smluv má skrytou cenu a 9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 2,33 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 9 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 20,93 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Sanitní a zdravotnická vozidla1386 796 151 Kč
Osobní vozidla1962 343 566 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)49 717 510 Kč
Opravy a údržba zdravotnických přístrojů16 253 280 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis12 407 900 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.43214 300 194 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 32 smluv za celkem 161 mil. Kč.
  • Celkem 3,1 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 3,13 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,25 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla13148 888 524 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla158 185 421 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)13 613 060 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1434 995 Kč
Školení a kurzy168 028 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.32161 278 089 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 32 smluv za celkem 101 mil. Kč.
  • Celkem 6,3 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 6,25 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,25 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla783 452 763 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla1810 473 445 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)16 832 870 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2263 955 Kč
Doprava a poštovní služby2141 260 Kč
Školení a kurzy10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.32101 279 744 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 27 smluv za celkem 59 mil. Kč.
  • Celkem 7,4 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 7,41 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla747 558 601 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)48 783 389 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla153 088 565 Kč
Technické služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace430 548 353 Kč
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace117 877 494 Kč
Vězeňská služba České republiky14 967 655 Kč
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace14 714 644 Kč
Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje, příspěvková organizace13 872 000 Kč
Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje22 654 982 Kč
Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje11 566 345 Kč
Fakultní Thomayerova nemocnice11 562 063 Kč
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.11 211 608 Kč
Domažlická nemocnice, a.s.1220 975 Kč
SICAR, spol. s r.o.1166 014 Kč
Krajská zdravotní, a.s.168 421 Kč
Centrum sociálních služeb Tloskov10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.2659 264 540 Kč
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace1166 014 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 27 smluv za celkem 87 mil. Kč.
  • Celkem 7,4 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 7,41 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,70 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla1449 001 231 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla832 766 363 Kč
Opravy a údržba zdravotnických přístrojů13 199 966 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)11 797 939 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.2786 828 226 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 26 smluv za celkem 307 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,85 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)6114 505 301 Kč
Doprava a poštovní služby364 116 690 Kč
Osobní vozidla733 109 413 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla633 069 111 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis2216 300 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vězeňská služba České republiky7195 585 973 Kč
Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje, příspěvková organizace275 402 740 Kč
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace215 774 165 Kč
Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy28 639 700 Kč
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace53 994 447 Kč
Psychiatrická nemocnice Bohnice12 964 500 Kč
MĚSTO LITVÍNOV11 744 502 Kč
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.11 241 979 Kč
Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje1919 358 Kč
Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace1301 532 Kč
Městská část Praha-Klánovice2216 300 Kč
Krajská zdravotní, a.s.170 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.26306 855 195 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 20 smluv za celkem 150 mil. Kč.
  • Celkem 5,0 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 5,00 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,00 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 5,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Doprava a poštovní služby289 540 000 Kč
Osobní vozidla716 596 959 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)312 650 840 Kč
Zajišťování služeb pro veřejnost13 865 587 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla31 752 544 Kč
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SICAR, spol. s r.o.20149 656 721 Kč
Vision Consulting Automotive s.r.o.10 Kč



}