Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Ivana Hašová
změna 01.08.2018
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 47934832 |
| Datová schránka | fybxjet |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 831 smluv za celkem 164 mil. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 272 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 111 320 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 91 | 1 983 901 Kč |
| Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 58 428 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 30 200 514 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 3 | 2 090 880 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 153 430 Kč |
| IT Hardware | 3 | 748 367 Kč |
| Nábytek | 3 | 446 394 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 370 058 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 155 800 Kč |
| Řemesla | 1 | 94 685 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 85 481 Kč |
| IT | 1 | 80 586 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 28 000 Kč |
| Potraviny | 3 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 133 | 39 595 859 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 540 286 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 109 505 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 25 | 16 811 737 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 495 020 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 347 110 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 447 700 Kč |
| Nábytek | 2 | 365 420 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 222 470 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 90 750 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 87 120 Kč |
| Potraviny | 11 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 128 | 12 820 048 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 109 505 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 87 120 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 790 800 Kč |
| IT Hardware | 5 | 557 229 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 384 054 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 320 850 Kč |
| Nábytek | 3 | 314 433 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 251 680 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 150 576 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 134 992 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 2 | 101 495 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KB projekt, s.r.o. | 1 | 1 790 800 Kč |
| ARATEC GROUP s.r.o. | 6 | 859 729 Kč |
| RIM CZ a.s. | 2 | 633 086 Kč |
| LENA NÁBYTEK, s.r.o. | 2 | 540 811 Kč |
| Trachea, a.s. | 3 | 457 087 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 8 | 439 161 Kč |
| Pavel Tichal | 1 | 290 400 Kč |
| PDK Styl s.r.o. | 2 | 239 700 Kč |
| DELCOM-CZ s.r.o. | 1 | 209 814 Kč |
| Jiří Horváth | 1 | 199 650 Kč |
| Petr Blažej | 3 | 185 000 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 179 080 Kč |
| Ing. arch. Jakub Sysel | 1 | 179 080 Kč |
| Stanislav Zdražil | 3 | 174 240 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 134 992 Kč |
| LAROB-H spol. s r.o. | 1 | 116 586 Kč |
| Robert Bakala | 1 | 101 495 Kč |
| GAZEL, spol. s r.o. | 1 | 99 200 Kč |
| PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o. | 1 | 81 150 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 2 | 80 040 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| KTO Haná s.r.o. | 1 | 70 345 Kč |
| ARDEA-CZ s.r.o. | 1 | 62 908 Kč |
| Culligan Water Czech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARGOS ELEKTRO, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Apex Central Europe, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| JYSK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JORDÁN - požární ochrana s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ALFA, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 46 | 6 399 634 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 179 080 Kč |
| Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 128 576 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 109 505 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 22 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
46 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 65 | 9 123 976 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 456 858 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 19 | 1 315 199 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 981 154 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 497 649 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 450 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 275 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 244 316 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 211 750 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 88 330 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 86 975 Kč |
| Potraviny | 16 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 76 | 6 301 718 Kč |
| Město Kroměříž | 2 | 900 000 Kč |
| Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 76 544 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 88,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 9 | 4 569 549 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 115 032 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 588 358 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 115 032 Kč |
| ROJAL spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| LUKROM, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŘEMPO VEGA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LAW CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MP Krásno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| HELM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ELKOV elektro a.s. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Drůbežárna Holešov spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| LUKO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| KTO Haná s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Květoslav Konečný | 1 | 0 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Spurný | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 16 | 703 390 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 201 577 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 3 598 540 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 25 | 1 585 846 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 825 299 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 822 201 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 600 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 600 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 416 096 Kč |
| IT Hardware | 1 | 371 918 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 100 028 Kč |
| Právní služby | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALSPO ZLÍN s.r.o. | 2 | 5 116 877 Kč |
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 5 | 4 070 368 Kč |
| KB projekt, s.r.o. | 2 | 1 547 590 Kč |
| KMOTR - Masna Kroměříž a.s. | 2 | 657 500 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 600 000 Kč |
| 1 | 416 096 Kč | |
| Střední odborná škola svatého Jana Boska | 1 | 100 028 Kč |
| PAVELA s.r.o. v likvidaci | 1 | 84 700 Kč |
| Robert Bakala | 1 | 78 089 Kč |
| SEID, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 15 | 11 156 848 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 647 500 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,42 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 11 374 382 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 6 235 387 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 66 | 2 973 805 Kč |
| Potraviny | 2 | 1 498 578 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 1 497 895 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 241 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 1 081 963 Kč |
| Pojišťovací služby | 12 | 936 960 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 448 561 Kč |
| Kancelář | 1 | 287 805 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 57 | 196 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 194 974 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Telekomunikační služby | 17 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 56 | 28 179 033 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 3 771 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 156 000 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 84 000 Kč |
| Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž | 3 | 74 520 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 17 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 89 | 74 078 680 Kč |
| Kancelář | 10 | 2 845 059 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 9 | 1 770 157 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 229 901 Kč |
| Potraviny | 1 | 1 225 079 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 830 783 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 807 690 Kč |
| Technické služby | 25 | 373 996 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 351 733 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 346 774 Kč |
| IT Hardware | 2 | 341 777 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 261 392 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 210 540 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 78 650 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 60 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 10 | 0 Kč |
| Telco | 10 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 72 | 15 183 834 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 807 690 Kč |
| Pink market s.r.o. | 2 | 210 540 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 14 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,47 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 113 | 24 942 156 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 26 | 14 998 399 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 52 | 7 348 343 Kč |
| Práce při dokončování budov | 41 | 5 854 876 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 19 | 4 997 084 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 095 284 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 9 | 2 943 165 Kč |
| Telekomunikační služby | 248 | 2 614 256 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 610 985 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 1 160 521 Kč |
| Potraviny | 1 | 1 109 703 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 26 | 767 140 Kč |
| IT | 1 | 388 593 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 370 351 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 146 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelová a služeb Kroměříž | 80 | 22 630 786 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 250 632 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 324 000 Kč |
| Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 68 880 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 9 | 0 Kč |