Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Pavel Kavřík
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 60076101 |
| Datová schránka | gikkjyy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 293 smluv za celkem 173 mil. Kč;
20 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 1 063 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 6 | 1 665 226 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 2 | 1 063 300 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 1 | 234 996 Kč |
| H & B PENTA, s.r.o. | 2 | 193 600 Kč |
| Ladislav Stejskal | 1 | 173 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 5 | 1 568 426 Kč |
| Mgr. Pavel Kavřík | 1 | 96 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,30 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 1 672 820 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 597 100 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 416 454 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 069 304 Kč |
| Nábytek | 2 | 762 540 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 589 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 588 779 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 254 100 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 236 573 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 157 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 133 517 Kč |
| IT | 1 | 122 739 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 117 854 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 42 | 12 668 551 Kč |
| Mgr. Luděk Salčák | 3 | 1 977 600 Kč |
| KAVAS V+V s.r.o. | 2 | 1 556 997 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 3 | 955 691 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 753 120 Kč |
| H & B PENTA, s.r.o. | 2 | 673 099 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 623 700 Kč |
| Pavel Míka - FALIKO | 2 | 595 595 Kč |
| AUTO centrum LUXA s.r.o. | 1 | 589 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 2 | 588 779 Kč |
| Ladislav Stejskal | 1 | 465 602 Kč |
| MiRo Data-Nexum s.r.o. | 1 | 412 330 Kč |
| Bedřich Krčka | 2 | 309 472 Kč |
| Grand Hotel Zvon, s.r.o. | 1 | 301 400 Kč |
| Visual Systems s.r.o. | 1 | 278 058 Kč |
| Min.El s.r.o. | 1 | 185 484 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 177 105 Kč |
| Václav Interholc | 1 | 173 405 Kč |
| KOSTAX spol. s r.o. | 2 | 122 739 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 117 854 Kč |
| Ing.arch. Karel Rech | 1 | 93 400 Kč |
| Petr Štuk | 1 | 70 000 Kč |
| SORUDO Olomoucký kraj s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| TRAILERS & FACILITY s.r.o. | 1 | 62 945 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 35 | 11 291 351 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 069 304 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 236 573 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 157 600 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273 | 1 | 56 700 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12 | 2 | 0 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 3 796 485 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 260 293 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 1 011 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 962 172 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 811 220 Kč |
| Nábytek | 2 | 562 836 Kč |
| IT | 2 | 339 768 Kč |
| IT Hardware | 3 | 288 328 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 258 648 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 247 718 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 125 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 37 | 8 887 751 Kč |
| MATTEO CB s.r.o. | 1 | 2 902 533 Kč |
| Mgr. Luděk Salčák | 2 | 1 517 260 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 811 220 Kč |
| KOSTAX spol. s r.o. | 3 | 532 122 Kč |
| Clean4you s. r. o. | 1 | 452 298 Kč |
| MiRo Data-Nexum s.r.o. | 3 | 377 719 Kč |
| ASARKO s.r.o. | 2 | 366 516 Kč |
| Václav Interholc | 2 | 345 202 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 338 713 Kč |
| Ladislav Stejskal | 1 | 233 424 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 224 123 Kč |
| STAVO - H CZ, s.r.o. | 1 | 216 138 Kč |
| Filip Vaško | 2 | 149 276 Kč |
| Ing. Lukáš Hlubocký | 1 | 125 500 Kč |
| Plywud Atelier s.r.o. | 1 | 120 511 Kč |
| Tomáš Štuk | 1 | 110 616 Kč |
| BScom s. r. o. | 1 | 102 560 Kč |
| Petr Štuk | 1 | 98 000 Kč |
| PeKro spol. s r.o. | 1 | 95 976 Kč |
| Ing.arch. Karel Rech | 1 | 93 400 Kč |
| H & B PENTA, s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 89 792 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 66 294 Kč |
| FITHAM s.r.o. | 1 | 63 490 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 62 746 Kč |
| INTRACO MICRO, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 36 | 9 646 199 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 962 172 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273 | 1 | 51 100 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 143 769 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 2 100 358 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 1 768 934 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 437 061 Kč |
| Nábytek | 2 | 489 764 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 398 430 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 112 019 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 109 400 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 29 | 11 474 570 Kč |
| MATTEO CB s.r.o. | 2 | 3 262 490 Kč |
| Mgr. Luděk Salčák | 2 | 1 722 050 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 3 | 709 385 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 398 430 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 384 481 Kč |
| STEKO CB s.r.o. | 1 | 361 976 Kč |
| ASARKO s.r.o. | 1 | 291 415 Kč |
| Tomáš Štuk | 3 | 273 850 Kč |
| Ladislav Stejskal | 2 | 234 319 Kč |
| XEVOS Solutions s.r.o. | 1 | 114 440 Kč |
| Binter spol. s r.o. | 1 | 114 422 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 112 019 Kč |
| Bedřich Krčka | 1 | 109 997 Kč |
| Ing.arch. HETEŠA PETR | 1 | 109 400 Kč |
| Jiří Nekuda | 1 | 69 900 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KOSTAX spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 25 | 8 268 575 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 3 205 995 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 2 946 350 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 2 896 051 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 869 326 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 804 541 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 591 642 Kč |
| IT Hardware | 2 | 432 622 Kč |
| Nábytek | 1 | 257 601 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 56 750 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 54 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 29 | 9 748 957 Kč |
| Petr Plíhal | 1 | 2 298 684 Kč |
| Mgr. Luděk Salčák | 1 | 1 082 250 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 830 400 Kč |
| MiRo Data-Nexum s.r.o. | 2 | 734 967 Kč |
| ASARKO s.r.o. | 1 | 461 851 Kč |
| Plywud Atelier s.r.o. | 2 | 406 460 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 381 881 Kč |
| KOSTAX spol. s r.o. | 1 | 355 183 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 309 760 Kč |
| Pavel Míka - FALIKO | 1 | 295 604 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 1 | 257 601 Kč |
| Martin Lantora | 1 | 108 791 Kč |
| Václav Interholc | 1 | 91 331 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 77 439 Kč |
| RADIOHOUSE s.r.o. | 1 | 76 787 Kč |
| Ladislav Stejskal | 1 | 64 678 Kč |
| H & B PENTA, s.r.o. | 1 | 54 000 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 21 | 7 887 666 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 804 541 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 56 750 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12 | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 39,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 10 060 826 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 2 667 763 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 195 267 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 190 640 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 408 460 Kč |
| Nábytek | 1 | 187 133 Kč |
| IT Hardware | 1 | 185 130 Kč |
| Kancelář | 1 | 148 830 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 128 034 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 107 823 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 23 | 16 808 382 Kč |
| Okna Jakeš s.r.o. | 1 | 3 622 110 Kč |
| EKOSTEEL s.r.o. | 1 | 3 386 146 Kč |
| MATTEO CB s.r.o. | 1 | 2 154 573 Kč |
| CCS International s.r.o. | 1 | 1 190 640 Kč |
| ASARKO s.r.o. | 2 | 897 996 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 277 057 Kč |
| Ing.arch. HETEŠA PETR | 2 | 194 400 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 185 130 Kč |
| Nábytek VASA spol. s r.o. | 1 | 163 761 Kč |
| Z + M servis, spol. s r.o. | 1 | 148 830 Kč |
| H & B PENTA, s.r.o. | 1 | 139 000 Kč |
| MiRo Data-Nexum s.r.o. | 1 | 128 034 Kč |
| VEKR s.r.o. | 1 | 119 306 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 1 | 107 823 Kč |
| KAVAS V+V s.r.o. | 1 | 88 685 Kč |
| Tomáš Štuk | 1 | 71 860 Kč |
| Ing. Jan Dunda | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 20 | 12 945 352 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 2 667 763 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 195 267 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 10 482 269 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 795 678 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 780 710 Kč |
| Kancelář | 2 | 602 724 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 450 600 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 254 159 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 200 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 112 772 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 86 276 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 126 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 28 | 14 070 410 Kč |
| ASARKO s.r.o. | 2 | 7 921 240 Kč |
| KAVAS a.s. | 2 | 1 499 391 Kč |
| Druhá kolodějská s.r.o. | 1 | 480 004 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 1 | 425 296 Kč |
| Ing.arch. HETEŠA PETR | 1 | 358 600 Kč |
| GPL Company, s.r.o. v likvidaci | 1 | 329 487 Kč |
| KOSTAX spol. s r.o. | 1 | 254 159 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 200 000 Kč |
| Allegro Retail a.s. | 1 | 177 428 Kč |
| H & B PENTA, s.r.o. | 1 | 108 174 Kč |
| MiRo Data-Nexum s.r.o. | 1 | 96 280 Kč |
| Ing. Petr Jiráček | 1 | 92 000 Kč |
| Václav Interholc | 1 | 89 177 Kč |
| Karel Bican | 1 | 87 221 Kč |
| FITHAM s.r.o. | 1 | 86 276 Kč |
| Pavel Míka - FALIKO | 1 | 70 903 Kč |
| Tomáš Štuk | 1 | 54 076 Kč |
| Petr Štuk | 1 | 51 539 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 21 | 12 381 250 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 576 388 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 112 772 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12 | 2 | 0 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 151 | 85 109 450 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 7 232 953 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 26 | 3 537 496 Kč |
| IT Hardware | 3 | 1 965 275 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 214 821 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 207 284 Kč |
| Kancelář | 1 | 186 543 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 108 537 Kč |
| Nábytek | 1 | 107 100 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 103 213 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 41 920 Kč |
| Energie | 26 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 37 | 11 268 112 Kč |
| Roman Kučera | 2 | 5 092 880 Kč |
| KOSTAX spol. s r.o. | 3 | 1 965 275 Kč |
| GPL Company, s.r.o. v likvidaci | 3 | 1 746 895 Kč |
| Bedřich Krčka | 1 | 483 811 Kč |
| Václav Interholc | 2 | 336 685 Kč |
| Miroslav Beran | 1 | 336 638 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 293 643 Kč |
| Zdeněk Čejna | 2 | 278 772 Kč |
| AVA - Ing. Rostislav Daněk s.r.o. | 1 | 207 284 Kč |
| OTHERM CB s.r.o. | 2 | 138 330 Kč |
| H & B PENTA, s.r.o. | 2 | 101 640 Kč |
| AUDIO PARTNER s.r.o. | 1 | 69 866 Kč |
| Ing.arch. HETEŠA PETR | 1 | 61 450 Kč |
| Ing. Petr Jiráček | 1 | 51 731 Kč |
| Mgr. et Mgr. Nikola Brandová | 1 | 0 Kč |
| VIDOX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Luděk Salčák | 2 | 0 Kč |
| Petr Štuk | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Břetislav Brodský | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 157 | 69 714 709 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 26 | 66 694 082 Kč |
| Nábytek | 228 | 59 391 211 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 36 734 177 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 29 743 922 Kč |
| IT | 152 | 11 636 833 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 76 | 9 162 336 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 3 719 187 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 5 | 2 832 461 Kč |
| IT Hardware | 2 | 2 510 569 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 688 490 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 480 153 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 273 559 Kč |
| Zemědělství | 2 | 187 954 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 41 745 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 7 | 39 933 783 Kč |
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 33 | 38 556 068 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 4 | 2 832 461 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 50 000 Kč |
| Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 001 | 1 718 937 766 Kč |
| Dary a dotace | 202 | 925 172 800 Kč |
| Školení a kurzy | 702 | 326 077 283 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 276 | 252 037 891 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 252 | 32 370 783 Kč |
| Kancelář | 126 | 23 615 628 Kč |
| Služby závodních jídelen | 328 | 620 400 Kč |
| Finance | 1 | 125 054 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 27 | 74 051 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 | 15 | 2 370 340 Kč |
| Mgr. Luděk Salčák | 1 | 848 400 Kč |
| RoSlo s.r.o. | 1 | 620 400 Kč |
| ASB s.r.o. v likvidaci | 1 | 287 693 Kč |
| ŠKOLEX, spol. s r.o. | 1 | 163 212 Kč |
| Julius Trča | 2 | 161 869 Kč |
| Kovo Praktik s.r.o. | 1 | 125 054 Kč |
| GPL Company, s.r.o. v likvidaci | 1 | 89 661 Kč |
| TRESERVIS s.r.o. | 1 | 74 051 Kč |
| KP projekt s.r.o. | 2 | 0 Kč |