Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Lenka Lednická
změna 06.08.2020
| Založeno | 05.10.2006 |
| IČO | 61989037 |
| Datová schránka | 8ramf9k |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 606 smluv za celkem 141 mil. Kč;
17 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 4 759 678 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 694 980 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 340 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 4 | 10 941 151 Kč |
| ŠKOLTECH INTERIÉRY s.r.o. | 2 | 7 433 601 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 1 999 740 Kč |
| Vision Travel s.r.o. | 1 | 945 750 Kč |
| LEVI, spol. s.r.o. | 1 | 694 980 Kč |
| REKO quality s.r.o. | 1 | 671 737 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 182 710 Kč |
| DCK Rekrea Ostrava s.r.o. | 1 | 157 593 Kč |
| SYNOT Gastro CZ s.r.o. | 1 | 156 750 Kč |
| AWC MORAVA SERVICES s.r.o. | 1 | 107 041 Kč |
| Ski areál Myšák s.r.o. | 1 | 93 280 Kč |
| Ingrid Ondrušová | 1 | 72 800 Kč |
| SCHOLA EMPIRICA z.s. | 1 | 70 000 Kč |
| Stanislav Dorňák | 1 | 69 955 Kč |
| Bolander s.r.o. | 1 | 60 480 Kč |
| RKAD Ostrava, s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Lukáš Gazsi | 1 | 0 Kč |
| Maria Carla Luparia | 2 | 0 Kč |
| 24355755 | 2 | 0 Kč |
| REDCOCK a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 23 | 12 836 417 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 6 181 474 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 4 759 678 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 | 4 515 560 Kč |
| Školení a kurzy | 43 | 3 479 376 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 1 709 180 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 561 824 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 230 471 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 408 800 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 3 | 389 328 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 363 588 Kč |
| Nábytek | 2 | 264 999 Kč |
| Služby závodních jídelen | 8 | 220 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 177 532 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 167 527 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 164 206 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 79 013 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 69 440 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 65 934 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 86 | 9 050 747 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 4 515 560 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 230 471 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 70 000 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 12 | 9 127 492 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 22 | 3 728 163 Kč |
| Školení a kurzy | 42 | 2 984 052 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 2 333 740 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 1 126 189 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 717 004 Kč |
| IT Hardware | 2 | 487 920 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 439 206 Kč |
| Zemědělství | 1 | 397 097 Kč |
| Nábytek | 3 | 356 358 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 268 620 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 247 250 Kč |
| Kancelář | 2 | 219 951 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 217 777 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 92 800 Kč |
| Právní služby | 2 | 68 400 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 22 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 79 | 9 209 017 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 12 | 9 127 492 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 147 076 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 420 860 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 408 415 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 53 457 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 8 | 9 370 651 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 6 008 005 Kč |
| Školení a kurzy | 27 | 2 264 219 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 2 202 845 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 562 730 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 256 936 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 226 935 Kč |
| Nábytek | 1 | 149 998 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 119 637 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 106 914 Kč |
| IT Hardware | 1 | 97 712 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 63 233 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 8 | 9 370 651 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 008 005 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 47 | 5 608 675 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 2 | 800 000 Kč |
| Středisko volného času, Ostrava - Moravská Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 62 739 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 53 457 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 44 | 12 945 534 Kč |
| Školení a kurzy | 35 | 7 314 189 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 6 092 276 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 169 | 4 807 533 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 4 399 195 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 7 | 2 946 705 Kč |
| IT Hardware | 2 | 2 104 042 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 960 117 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 1 532 938 Kč |
| Právní služby | 44 | 1 436 400 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 466 883 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 400 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 141 975 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 38 168 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 56 | 17 659 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 8 474 876 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 092 276 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 7 | 2 946 705 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 1 | 400 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 38 168 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 64 | 7 787 830 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 2 803 090 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 908 685 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 764 696 Kč |
| Nábytek | 6 | 763 467 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 530 220 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 117 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 95 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 43 | 60 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 42 108 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 15 971 Kč |
| Energie | 2 | 12 760 Kč |
| Elektricka energie | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 83 | 10 493 583 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 2 803 090 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 1 | 400 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 154 153 Kč |
| Středisko volného času, Ostrava - Moravská Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 22 | 7 635 348 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 2 803 090 Kč |
| Školení a kurzy | 28 | 1 874 127 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 199 539 Kč |
| IT Hardware | 1 | 897 264 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 631 980 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 400 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 75 729 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 9 | 3 392 688 Kč |
| GATTOM - M.T.G. s.r.o. | 3 | 1 078 539 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 897 264 Kč |
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 631 980 Kč |
| Štěpán Makuch | 3 | 295 360 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 2 | 282 000 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 186 196 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 143 925 Kč |
| Bela Via 6G6 s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Filip Gavlas | 1 | 120 855 Kč |
| SEPETNÁ v.o.s. | 1 | 115 700 Kč |
| MCS plus spol. s r.o. | 1 | 100 800 Kč |
| Umělky s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Jana Plačková | 1 | 100 000 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 91 215 Kč |
| Z + M Logistics, spol. s r.o. | 1 | 85 758 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 1 | 75 729 Kč |
| HOTEL KAMZÍK s.r.o. | 2 | 62 720 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Lukáš Gazsi | 1 | 0 Kč |
| Saman Tuduwage | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Z-WARE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lauren Cortland Faw | 1 | 0 Kč |
| Jericho Elizabeth Szurmanova | 1 | 0 Kč |
| A co dál - centrum rozvoje, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Elen Srbová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 37 | 4 489 041 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 2 803 090 Kč |
| Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace | 1 | 400 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 189 599 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,21 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 148 | 77 415 696 Kč |
| Dary a dotace | 316 | 54 363 865 Kč |
| Služby závodních jídelen | 358 | 44 371 952 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 148 | 13 089 070 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 85 | 8 737 478 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 22 | 5 249 750 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 22 | 2 574 000 Kč |
| Školení a kurzy | 22 | 1 617 277 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 069 873 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 143 615 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 78 960 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 | 3 428 443 Kč |
| Školení a kurzy | 19 | 1 396 336 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 970 200 Kč |
| Energie | 2 | 930 000 Kč |
| Zdravotní péče | 22 | 505 350 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 379 975 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 343 237 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 155 523 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 170 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 13 | 3 808 418 Kč |
| GATTOM - M.T.G. s.r.o. | 1 | 970 200 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 930 000 Kč |
| František Řeháček | 1 | 505 350 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 4 | 352 496 Kč |
| MPTA GROUP s.r.o. | 1 | 343 237 Kč |
| TRIVISION s.r.o. | 1 | 266 169 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 190 000 Kč |
| Ladislav Tobola | 1 | 155 523 Kč |
| Lumír Hurník | 1 | 115 570 Kč |
| Primo office s.r.o. | 1 | 97 608 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 90 663 Kč |
| Anna Nešporová | 1 | 88 295 Kč |
| Devadesát dvacet, s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 69 100 Kč |
| KOSTKA - kolobka, s. r. o. | 1 | 65 860 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 60 575 Kč |
| Collin Douglas Rymer | 1 | 0 Kč |
| RIO & partners s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Cloverleaf group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Saman Tuduwage | 1 | 0 Kč |
| Lucie Opatřilová | 1 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| PROMOS trading, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Elen Srbová | 1 | 0 Kč |
| Zbyněk Datinský | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 27 | 4 300 645 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 3 428 443 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 379 975 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 73,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 739 | 285 361 419 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 127 | 167 583 179 Kč |
| Stavebnictví | 401 | 92 730 883 Kč |
| Nábytek | 275 | 73 393 712 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 2 946 705 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 120 954 Kč |
| IT | 64 | 0 Kč |
| Odpady | 22 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 13 | 3 131 723 Kč |
| MPTA GROUP s.r.o. | 1 | 120 954 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 | 0 Kč |
| Collin Douglas Rymer | 1 | 0 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| HLAVAČ stav s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| Vybavení škol s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Cloverleaf group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jana Mařecová | 1 | 0 Kč |
| Klára Nálepová | 1 | 0 Kč |
| GATTOM - M.T.G. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| TRIVISION s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 2 | 0 Kč |
| Kateřina Vitásková | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Vaněk | 2 | 0 Kč |
| Petr Večerka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 8 | 2 946 705 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 185 019 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace | 21 | 120 954 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |