Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 13 podřízených subjektů.
| Založeno | 16.02.1996 |
| IČO | 63487799 |
| Datová schránka | 3x3c4hz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 69 smluv za celkem 127 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 3 466 650 Kč |
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 1 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 2 | 4 192 650 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 1 | 3 466 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 5 208 035 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 588 117 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 1 141 224 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 5 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 6 | 6 349 259 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 588 117 Kč |
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 1 | 5 082 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 11 | 8 942 458 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 1 | 2 588 117 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 3 195 211 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 1 147 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 4 | 4 342 605 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 5 | 4 342 605 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Paliva a oleje | 17 | 13 189 424 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 2 100 101 Kč |
| Technické služby | 1 | 104 762 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 66 546 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 2 100 101 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 2 | 1 746 333 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 104 762 Kč |
| Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace | 1 | 66 546 Kč |
| Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 8 | 4 017 741 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 27 | 46 866 548 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 20 570 000 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 1 862 733 Kč |
| Energie | 1 | 841 706 Kč |
| Technické služby | 1 | 104 762 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 3 | 37 510 000 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 2 | 21 411 706 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 3 787 300 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 862 733 Kč |
| Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace | 2 | 1 471 608 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 109 500 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 104 762 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 12 | 66 257 609 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba vodních děl | 11 | 22 094 469 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 14 520 000 Kč |
| Technické služby | 12 | 1 149 294 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 508 200 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 1 | 14 520 000 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 2 280 298 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 508 200 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 101 676 Kč |
| MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 6 | 17 410 174 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 1 | 508 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 163 350 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 4 997 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Luhačovice | 1 | 163 350 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 4 997 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 6 | 168 347 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 2 | 0 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 15 609 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 137 400 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 21 828 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 15 609 000 Kč |
| Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s. | 1 | 1 137 400 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 21 828 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 5 | 16 768 228 Kč |
| AF-CITYPLAN s.r.o. | 1 | 15 609 000 Kč |
| OBERMEYER a.s. | 1 | 15 609 000 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 21 828 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 67 | 144 938 829 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 22 | 816 750 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 302 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 87 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 302 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 87 023 Kč |
| DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s. | 2 | 72 600 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
| MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 7 | 462 123 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| Marek Zajan | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 96 346 187 Kč |
| Energie | 9 | 4 317 913 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 694 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 2 359 500 Kč |
| Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s. | 1 | 1 694 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 109 384 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 0 Kč |
| Město Tachov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z-Group a.s. | 7 | 4 162 884 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 2 359 500 Kč |