Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Stanislav Polák
změna 18.06.2017
| Založeno | 05.03.2004 |
| IČO | 65268687 |
| Datová schránka | ziwmq8e |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 236 smluv za celkem 77 mil. Kč;
25 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 867 350 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 800 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 594 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 226 080 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 63 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASTROSUN, s.r.o. | 1 | 875 072 Kč |
| CK SEAGULL s.r.o. | 1 | 867 350 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 2 | 800 000 Kč |
| Auto Hemala s.r.o. | 1 | 594 000 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 2 | 237 147 Kč |
| Lubomír Paar | 1 | 226 080 Kč |
| VV TOP s.r.o. | 1 | 102 003 Kč |
| ENERGPRO s.r.o. | 1 | 100 028 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 63 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 9 | 3 065 084 Kč |
| Město Pohořelice | 2 | 800 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 21 | 3 398 358 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 907 983 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 352 175 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 999 702 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 462 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 449 969 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 407 524 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BaP služby s.r.o. | 1 | 1 300 750 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 999 702 Kč |
| VV TOP s.r.o. | 1 | 999 702 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 5 | 959 706 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 4 | 561 800 Kč |
| Kristýna Klemešová | 1 | 480 000 Kč |
| DISTR služba škole, s.r.o. | 4 | 473 321 Kč |
| Rekreační středisko Prudká s.r.o. | 2 | 462 000 Kč |
| Network IT Solution s.r.o. | 1 | 449 969 Kč |
| ALFAKLIMA Brno, s.r.o. | 1 | 407 524 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 313 740 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 269 583 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 222 000 Kč |
| Jan Zima | 1 | 198 125 Kč |
| OLŠOVEC s.r.o. | 1 | 190 720 Kč |
| Miroslav Vanc | 1 | 161 032 Kč |
| ANITA GARDEN s.r.o. | 1 | 153 000 Kč |
| GASTROSUN, s.r.o. | 1 | 152 097 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 114 950 Kč |
| RS Hálův mlýn s.r.o. | 1 | 94 000 Kč |
| Expres podlahy s.r.o. | 1 | 73 940 Kč |
| ECE Projektmanagement Praha s.r.o. | 1 | 55 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 29 | 8 132 956 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 632 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 276 281 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 51 425 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 24 | 5 040 897 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 300 750 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 339 200 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 325 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 324 661 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BaP služby s.r.o. | 1 | 1 300 750 Kč |
| GASTROSUN, s.r.o. | 4 | 1 003 312 Kč |
| Network IT Solution s.r.o. | 2 | 781 618 Kč |
| DISTR služba škole, s.r.o. | 4 | 691 493 Kč |
| Zajíc-Zborovský, s.r.o. | 1 | 553 041 Kč |
| Rekreační středisko Prudká s.r.o. | 1 | 347 520 Kč |
| Horský hotel Kyčerka s.r.o. | 1 | 339 200 Kč |
| Obec Pasohlávky | 1 | 325 000 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 289 170 Kč |
| Cestovní kancelář Zájezd, s.r.o. | 1 | 275 000 Kč |
| Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o. | 1 | 239 459 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 205 800 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 187 671 Kč |
| MONTOP, spol. s.r.o. | 1 | 136 916 Kč |
| RS Hálův mlýn s.r.o. | 1 | 135 300 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 124 346 Kč |
| Rekreační areál Zbraslavice s.r.o. | 1 | 123 749 Kč |
| Kärcher spol. s r. o. | 1 | 104 147 Kč |
| SPIN SERVIS s.r.o. | 1 | 87 180 Kč |
| Hotel HAPPY STAR s.r.o. | 1 | 79 836 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 29 | 7 630 508 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 5 208 757 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 020 700 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 1 169 725 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 653 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 507 232 Kč |
| IT Hardware | 1 | 250 969 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASTROSUN, s.r.o. | 3 | 2 573 583 Kč |
| BaP služby s.r.o. | 2 | 2 020 700 Kč |
| Mgr. Barbora Dokoupilová | 1 | 962 000 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 653 000 Kč |
| KARREN autodoprava s.r.o. | 1 | 600 000 Kč |
| Kristýna Klemešová | 1 | 390 000 Kč |
| DISTR služba škole, s.r.o. | 3 | 354 055 Kč |
| Network IT Solution s.r.o. | 2 | 342 593 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 295 200 Kč |
| CDC Data s.r.o. | 1 | 250 969 Kč |
| Jana Čechová | 1 | 215 600 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 207 725 Kč |
| Zajíc-Zborovský, s.r.o. | 1 | 170 925 Kč |
| OLŠOVEC s.r.o. | 1 | 141 750 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 1 | 95 600 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 1 | 92 267 Kč |
| S.O.K. Group spol. s r.o. | 1 | 78 934 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 23 | 9 444 901 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 45,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 15 | 4 191 471 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 400 480 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 72 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kristýna Klemešová | 1 | 2 000 000 Kč |
| BaP služby s.r.o. | 1 | 828 850 Kč |
| KARREN autodoprava s.r.o. | 1 | 600 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 4 | 353 480 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 3 | 353 296 Kč |
| Network IT Solution s.r.o. | 1 | 329 585 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 247 000 Kč |
| Jan Urbič | 2 | 210 456 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 124 346 Kč |
| Fadinger Vladimír, JUDr. | 1 | 101 035 Kč |
| RPA Projekty, s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| CDC Data s.r.o. | 1 | 87 822 Kč |
| S.O.K. Group spol. s r.o. | 1 | 78 934 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 1 | 76 641 Kč |
| EuroPace s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| MOLATRADE s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Marcela Jelínková | 1 | 63 840 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 20 | 5 331 706 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 200 000 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 2 | 153 480 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 24 | 9 235 646 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 9 086 001 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 002 614 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 554 977 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 653 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 2 | 3 171 142 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 2 | 2 923 790 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 2 002 614 Kč |
| S.O.K. Group spol. s r.o. | 2 | 1 161 287 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 827 398 Kč |
| Network IT Solution s.r.o. | 2 | 531 120 Kč |
| Martin Žampach | 2 | 466 915 Kč |
| Nábytek Malý s.r.o. | 1 | 400 405 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 2 | 386 450 Kč |
| V3 Group logistics s.r.o. | 1 | 310 244 Kč |
| Cytogenetická laboratoř Brno, s.r.o. | 1 | 278 400 Kč |
| František Vlasák | 2 | 247 807 Kč |
| Jan Urbič | 1 | 210 456 Kč |
| Petr Doffek | 1 | 120 885 Kč |
| CDC Data s.r.o. | 1 | 119 011 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 118 490 Kč |
| VIVARO, s.r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| MONTOP, spol. s.r.o. | 1 | 108 089 Kč |
| GASTROSUN, s.r.o. | 1 | 107 209 Kč |
| Radim Fiala | 1 | 97 541 Kč |
| Zajíc-Zborovský, s.r.o. | 1 | 74 060 Kč |
| EuroPace s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 28 | 10 783 081 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 2 002 614 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 168 527 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 1 413 106 Kč |
| IT Hardware | 2 | 560 547 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 90 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 82 401 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 66 550 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Network IT Solution s.r.o. | 4 | 1 278 781 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 281 930 Kč |
| CDC Data s.r.o. | 2 | 193 063 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 4 | 173 101 Kč |
| Kamil Vedral | 2 | 146 340 Kč |
| " CLEANFIX, s.r.o." | 1 | 73 540 Kč |
| MOLATRADE s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| MONTOP, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VAŠSTAV, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| František Vlasák | 1 | 0 Kč |
| ABK 99, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GASTROSUN, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Martin Žampach | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 19 | 2 040 203 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 90 700 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 82 401 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 19 | 2 704 852 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 646 400 Kč |
| IT Hardware | 1 | 426 564 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 25 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 4 | 699 746 Kč |
| ABK 99, s.r.o. | 1 | 680 625 Kč |
| František Vlasák | 5 | 572 321 Kč |
| CDC Data s.r.o. | 1 | 426 564 Kč |
| SETOP s.r.o. | 1 | 279 122 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 240 000 Kč |
| GASTROSUN, s.r.o. | 2 | 145 805 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 136 488 Kč |
| Radim Fiala | 1 | 130 000 Kč |
| Cestovní kancelář Zájezd, s.r.o. | 1 | 126 500 Kč |
| OLŠOVEC s.r.o. | 1 | 123 375 Kč |
| MONTOP, spol. s.r.o. | 1 | 82 930 Kč |
| Fadinger Vladimír, JUDr. | 1 | 74 340 Kč |
| Martin Žampach | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 19 | 3 078 070 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 646 400 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 53 346 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 50 | 19 613 161 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 7 058 232 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 6 548 672 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 810 810 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 179 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 3 | 4 121 177 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 3 | 3 630 110 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 3 310 368 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 3 238 304 Kč |
| Obec Pasohlávky | 1 | 970 000 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 803 633 Kč |
| Radim Fiala | 1 | 363 000 Kč |
| Martin Žampach | 1 | 363 000 Kč |
| CDC Data s.r.o. | 1 | 356 906 Kč |
| Midori Legal s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| CK SCHOLARE, s.r.o. | 1 | 179 640 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| František Vlasák | 2 | 139 700 Kč |
| Petr Kolísek | 1 | 97 147 Kč |
| T-WOOD s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 1 | 10 754 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 18 | 13 987 662 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 3 310 368 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 810 810 Kč |
| Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 97 | 33 369 700 Kč |
| Školení a kurzy | 15 | 2 089 836 Kč |
| Nábytek | 1 | 222 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pasohlávky | 1 | 1 040 000 Kč |
| VAVŘÍK s.r.o. | 2 | 363 855 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 274 670 Kč |
| A J Produkty s.r.o. | 1 | 222 554 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 168 311 Kč |
| KULIČKA, z. s. | 1 | 150 000 Kč |
| Kamil Vedral | 1 | 100 000 Kč |
| Radim Fiala | 1 | 80 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 63 000 Kč |
| Jaroslav Kvietek | 1 | 0 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| František Vlasák | 1 | 0 Kč |
| ABK 99, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 16 | 2 399 390 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 63 000 Kč |