Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2001 |
| IČO | 70875430 |
| Datová schránka | q7n3tiz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2120 smluv za celkem 363 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 342 | 48 381 040 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 500 940 Kč |
| ALTO PRAHA s.r.o. | 1 | 23 595 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 458 | 36 411 307 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 907 500 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 554 | 20 718 380 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 2 684 403 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 451 | 15 614 435 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 12 450 738 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 798 225 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 73 904 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 162 489 186 Kč |
| Sociální služby | 1 | 1 588 365 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 1 132 120 Kč |
| Potraviny | 1 | 550 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 4 | 484 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 481 840 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 476 100 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 470 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 446 974 Kč |
| Zemědělství | 2 | 157 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 121 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 110 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 105 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 89 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 67 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 52 050 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 23 958 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 776 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 69 | 168 905 741 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 1 650 205 Kč |
| Centrum komunitních služeb Pro život | 3 | 601 100 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,58 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 3 | 2 642 562 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 700 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 450 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 400 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 250 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 113 597 Kč |
| IT | 1 | 99 883 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 91 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 38 | 6 483 546 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTO JAROV, s.r.o. | 2 | 2 642 562 Kč |
| Miroslav Lang | 1 | 700 000 Kč |
| Zdeněk Šimonek | 1 | 450 000 Kč |
| Renova Praha, spol. s r. o. | 1 | 400 000 Kč |
| Milan Šplíchal | 2 | 340 000 Kč |
| Rekant s.r.o. | 4 | 279 972 Kč |
| Jitek stavební s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| ENGINEERS CZ s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| Bohuslav Mareček | 2 | 165 000 Kč |
| Tomáš Melichařík | 2 | 150 000 Kč |
| Ihor Soyma | 5 | 132 549 Kč |
| Ing. Michal Vampola | 1 | 122 000 Kč |
| PhDr. Jaroslava Sýkorová | 1 | 118 580 Kč |
| Software production s.r.o. | 1 | 99 883 Kč |
| Alma Career Czechia s.r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| ikis, s.r.o. | 1 | 91 000 Kč |
| KSK, spol.s r.o. | 1 | 74 000 Kč |
| Václav Molík | 1 | 64 000 Kč |
| Rytmus - od klienta k občanovi, z.ú. | 1 | 56 000 Kč |
| EM DistriFood s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GRAF ČEX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VINTAGE STYLE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Antonín Matek | 1 | 0 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Brandeis Luboš, Ing. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Přerost a Švorc - auto, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 460 524 Kč |
| Energie | 2 | 847 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 300 900 Kč |
| Sociální péče | 1 | 188 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 150 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 121 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 110 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 100 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 80 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 25 | 5 825 424 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 720 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 656 200 Kč |
| Kancelář | 2 | 642 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 377 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 330 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 45 | 8 123 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 45 | 8 123 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 3 030 454 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 815 110 Kč |
| Kancelář | 1 | 350 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 210 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 172 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 163 100 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 70 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 55 183 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 47 | 12 377 167 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 51 | 12 377 167 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,39 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 7 361 560 Kč |
| Zemědělství | 1 | 300 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 213 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 89 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 40 | 10 583 710 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum komunitních služeb Pro život | 38 | 10 415 860 Kč |
| Zdeněk Šimonek | 1 | 102 850 Kč |
| 1 | 65 000 Kč | |
| EM DistriFood s.r.o. | 1 | 0 Kč |