Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70978361 |
| Datová schránka | 8demdt6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 255 smluv za celkem 95 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
14,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 770 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 78 932 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RecoBuild a.s. | 1 | 2 073 257 Kč |
| Hilbert projekty s.r.o. | 1 | 1 886 568 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 1 863 279 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 647 887 Kč |
| THERM, spol. s r. o. | 1 | 602 458 Kč |
| MFK VÍTKOVICE z.s. | 3 | 283 570 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 2 | 163 700 Kč |
| Nadace O2 | 1 | 100 000 Kč |
| Sportovní basketbalová škola Ostrava z.s. | 2 | 27 880 Kč |
| Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 12 | 7 484 899 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 163 700 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 18 374 450 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 6 446 265 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 308 381 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 1 358 520 Kč |
| Zemědělství | 1 | 646 411 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 495 730 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 292 478 Kč |
| IT | 1 | 117 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 13 083 297 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 9 187 225 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 26 | 7 655 560 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 324 221 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 029 900 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 962 224 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 755 814 Kč |
| Zemědělství | 1 | 639 390 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 588 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 148 322 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 119 753 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 118 338 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Certero IT Solutions s.r.o. | 2 | 12 077 212 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 9 | 10 946 021 Kč |
| ŠKOLTECH INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 2 324 221 Kč |
| PIXIO s.r.o. | 1 | 1 062 085 Kč |
| RecoBuild a.s. | 2 | 755 814 Kč |
| AGRO CS a.s. | 1 | 639 390 Kč |
| MFK VÍTKOVICE z.s. | 7 | 461 200 Kč |
| MABIL MOBIL s.r.o. | 1 | 343 621 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 211 750 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 148 322 Kč |
| DATRON, a.s. | 1 | 120 000 Kč |
| ALBRA, spol. s r.o. | 1 | 119 753 Kč |
| PWR computers a.s. | 1 | 118 338 Kč |
| Sportovní basketbalová škola Ostrava z.s. | 1 | 77 000 Kč |
| Václav Krkoška | 1 | 66 871 Kč |
| Aerobik klub Ostrava z. s. | 1 | 50 400 Kč |
| SCHOLA EMPIRICA z.s. | 1 | 49 900 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Hana Doláková | 1 | 0 Kč |
| Anna Rychtárková | 1 | 0 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Rostislav Buček | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Hrabůvka, U Haldy 66, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 31 | 18 477 556 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 9 187 225 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 1 | 860 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 587 148 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 163 326 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 148 322 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 868 288 Kč |
| IT | 1 | 1 613 966 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 845 395 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 813 459 Kč |
| Zemědělství | 1 | 604 508 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 320 900 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 205 558 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 178 317 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 131 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 24 | 6 206 227 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 329 564 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 311 782 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 172 113 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 44,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 77 | 47 837 305 Kč |
| Stavebnictví | 101 | 24 114 527 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 4 954 950 Kč |
| IT | 2 | 1 186 037 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 694 093 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 658 352 Kč |
| Nábytek | 1 | 500 311 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 422 290 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 10 | 5 649 043 Kč |
| Core Trade s.r.o. | 1 | 1 186 037 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 579 565 Kč |
| minimalistic s.r.o. | 1 | 500 311 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 483 015 Kč |
| Libor Svoboda | 1 | 422 290 Kč |
| GEOM AH, s.r.o. | 1 | 175 337 Kč |
| Petr Flisník | 1 | 80 223 Kč |
| Zdeněk Frolo | 1 | 53 000 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CK SCHOLARE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Aerobik klub Ostrava z. s. | 1 | 0 Kč |
| MFK VÍTKOVICE z.s. | 1 | 0 Kč |
| Vaculíková Miroslava | 1 | 0 Kč |
| Sportovní basketbalová škola Ostrava z.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 76 | 3 708 045 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 303 300 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 994 826 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 433 268 Kč |
| Kancelář | 1 | 53 159 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 7 | 3 968 737 Kč |
| Z + M Logistics, spol. s r.o. | 1 | 592 174 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 232 169 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 131 775 Kč |
| MERCURY STAR s.r.o. | 1 | 53 159 Kč |
| EKOSTYREN s.r.o. | 1 | 38 708 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MFK VÍTKOVICE z.s. | 3 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 0 Kč |
| Stanislava Pudíková | 2 | 0 Kč |
| Ing. Eva Ševčáková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 303 300 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 13 | 815 816 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 433 268 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 232 169 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 77,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 51 | 70 613 301 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 651 650 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 265 099 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 241 904 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 1 651 650 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 265 099 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 241 904 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 13 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 1 147 796 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 289 568 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PIXIO s.r.o. | 1 | 766 774 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 7 | 416 620 Kč |
| CISS CZ s.r.o. | 1 | 173 970 Kč |
| BERNOLD s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Děti v pohybu, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Dětské kurzy Vaňkův kopec z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Barbora Kasprowiczová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 11 | 1 020 744 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 240 306 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 176 314 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 69,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 201 | 400 022 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 152 | 89 401 640 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 51 | 3 275 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 651 650 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 596 281 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 192 971 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 126 403 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 1 651 650 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 512 059 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 210 626 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 14 | 192 971 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 726 | 264 242 843 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 303 300 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 594 972 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 76 | 393 668 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 74 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 206 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 26 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 3 303 300 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 14 | 668 972 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 393 668 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 342 956 Kč |