Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 02.03.2007 |
| IČO | 75090970 |
| Datová schránka | 9hzk7z6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 781 smluv za celkem 233 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 421 041 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 372 983 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 600 Kč |
| Kancelář | 1 | 70 906 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 13 | 1 805 654 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHRPA stavební společnost s r. o. Pardubice | 1 | 421 041 Kč |
| Ing. Petr Hyhlík | 1 | 254 100 Kč |
| MB Clinic s.r.o. | 1 | 233 250 Kč |
| STYLTEX design, spol. s r.o. | 1 | 120 395 Kč |
| System Servis s.r.o. | 1 | 118 883 Kč |
| AUTOSERVIS JS s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Zbyněk Plachý | 1 | 97 768 Kč |
| Ironstavby cz s.r.o. | 1 | 93 654 Kč |
| Lexnova Technology s.r.o. | 1 | 90 738 Kč |
| HELPING HOME s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Michal Procházka | 1 | 70 906 Kč |
| Multi CZ s.r.o. | 1 | 68 970 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 60 500 Kč |
| Sociální služby města Pardubic | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 7 814 951 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 6 650 233 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 2 812 352 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 2 294 862 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 1 219 725 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 1 197 900 Kč |
| Textilie | 1 | 1 089 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 038 604 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 992 079 Kč |
| IT Hardware | 2 | 693 959 Kč |
| Služby závodních jídelen | 8 | 672 433 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 380 649 Kč |
| Kancelář | 3 | 308 538 Kč |
| Sociální péče | 3 | 259 546 Kč |
| Nábytek | 2 | 215 078 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 211 235 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 181 500 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 118 556 Kč |
| Právní služby | 1 | 114 950 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 84 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 74 676 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 66 550 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 72 | 28 768 407 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 74 676 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 47 | 29 979 545 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 27 844 520 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 5 368 363 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 3 009 914 Kč |
| IT | 2 | 2 416 975 Kč |
| Školení a kurzy | 31 | 2 278 430 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 202 503 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 1 920 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 11 | 902 287 Kč |
| Telco | 1 | 776 457 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 489 681 Kč |
| Nábytek | 5 | 406 497 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 325 490 Kč |
| Kancelář | 3 | 292 215 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 263 066 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 260 513 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 187 550 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 152 593 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 108 900 Kč |
| Právní služby | 1 | 108 900 Kč |
| Zemědělství | 1 | 106 589 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 94 852 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 80 707 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 31 686 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 117 | 50 822 002 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 27 844 520 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 115 | 19 374 323 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 0 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 176 | 165 933 048 Kč |
| Osobní vozidla | 6 | 25 695 385 Kč |
| Služby závodních jídelen | 28 | 2 920 947 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 600 428 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 628 408 Kč |
| Odpady | 4 | 774 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 766 490 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 660 011 Kč |
| Zdravotnický materiál | 4 | 531 632 Kč |
| Kancelář | 3 | 501 978 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 433 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 389 541 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 243 089 Kč |
| Nábytek | 2 | 235 609 Kč |
| IT Hardware | 1 | 201 296 Kč |
| Právní služby | 1 | 108 900 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 95 984 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 79 134 Kč |
| Kosmetika | 1 | 68 970 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 61 710 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 74 | 37 163 087 Kč |
| Statutární město Pardubice | 4 | 823 041 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 95 984 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 276 | 181 214 464 Kč |
| Právní služby | 126 | 14 017 850 Kč |
| Práce při dokončování budov | 101 | 9 337 643 Kč |
| Služby závodních jídelen | 52 | 4 964 671 Kč |
| Kosmetika | 51 | 3 815 246 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 51 | 3 545 133 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 210 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 425 130 Kč |
| Zdravotnický materiál | 4 | 357 781 Kč |
| Telco | 2 | 311 312 Kč |
| IT Hardware | 3 | 250 494 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 240 185 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 230 910 Kč |
| Nábytek | 2 | 197 795 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 103 410 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 26 | 87 120 Kč |
| Kancelář | 1 | 41 140 Kč |
| IT | 1 | 30 476 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 81 | 8 493 720 Kč |
| Statutární město Pardubice | 3 | 336 480 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 252 | 39 149 754 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 3 171 206 Kč |
| Služby závodních jídelen | 21 | 2 643 907 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 26 | 1 911 927 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 180 085 Kč |
| Zdravotnický materiál | 10 | 931 705 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 335 752 Kč |
| Kancelář | 3 | 322 799 Kč |
| IT | 2 | 195 415 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 114 950 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 93 300 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 85 722 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 71 208 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 0 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 69 | 9 428 567 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 51 | 8 802 875 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 6 163 785 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 593 212 Kč |
| Služby závodních jídelen | 15 | 2 403 147 Kč |
| Úklidové služby | 27 | 1 780 870 Kč |
| Zdravotnický materiál | 8 | 934 080 Kč |
| IT | 6 | 776 249 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 614 499 Kč |
| Kancelář | 4 | 328 903 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 103 032 Kč |
| Odpady | 1 | 62 920 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 36 300 Kč |
| Technické služby | 26 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 55 | 14 208 434 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 51 | 32 228 350 Kč |
| Nábytek | 301 | 28 060 771 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 26 | 4 817 010 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 002 276 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 26 | 2 429 839 Kč |
| Služby závodních jídelen | 12 | 1 352 592 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 697 221 Kč |
| IT | 1 | 590 048 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 318 835 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 309 587 Kč |
| Kancelář | 1 | 108 341 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 9 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby města Pardubic | 30 | 6 685 757 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 9 000 Kč |
| Základní škola Pardubice-Svítkov, Školní 748 | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHRPA stavební společnost s r. o. Pardubice | 1 | 1 876 712 Kč |
| DM Stavby CZ s.r.o. | 1 | 843 017 Kč |
| STAPRO s. r. o. | 1 | 590 048 Kč |
| MK MARKET spol. s r.o. | 3 | 510 640 Kč |
| HARTMANN - RICO a.s. | 3 | 283 921 Kč |
| MARHOLD a.s. | 1 | 282 547 Kč |
| Vladimír Konrád | 1 | 269 248 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 3 | 242 960 Kč |
| A.C.in s.r.o. | 1 | 235 637 Kč |
| Ing.arch. MUDRUŇKA PAVEL | 2 | 210 540 Kč |
| AUTO DRYML a.s. | 2 | 206 737 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 189 599 Kč |
| Ing. Petr Hyhlík | 1 | 128 260 Kč |
| Radovan Ježek | 1 | 108 936 Kč |
| Projekce Vrbický s.r.o. | 1 | 108 295 Kč |
| PONY CAR s.r.o. | 1 | 108 295 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| VESNA, a.s. | 1 | 100 975 Kč |
| APOS BRNO s.r.o. | 1 | 99 750 Kč |
| Chytrmed s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| René Gacka | 1 | 89 991 Kč |
| Sociální služby města Pardubic | 9 | 9 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 377 | 740 195 451 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 401 | 35 633 290 Kč |
| Telco | 326 | 32 677 321 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 51 | 32 318 798 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 52 | 13 443 300 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 7 536 347 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 151 | 5 320 538 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 51 | 4 810 201 Kč |
| Služby závodních jídelen | 26 | 3 548 663 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 76 | 2 722 500 Kč |
| Kancelář | 12 | 1 205 566 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 844 580 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 636 617 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 429 332 Kč |
| Zdravotnictví | 6 | 298 328 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 120 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 354 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |