Helmut Dohnálek (*1966)


Politik

Helmut Dohnálek

 (*1966)


Chci hlídat

Vše o Helmut Dohnálek

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Zobrazujeme pouze aktuální vazby Ukázat vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Helmut Dohnálek se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách (z toho v jedné neziskovce):


Regional Development Agency s.r.o.

Člen statutárního orgánu, Společník s vkladem v Regional Development Agency s.r.o. (25.01.1994 - 22.03.2007)

Institut pro Evropu a samosprávnou demokracii o.p.s. v likvidaci

Člen správní rady v Institut pro Evropu a samosprávnou demokracii o.p.s. v likvidaci (od 07.05.2008)

Agentura pro regionální rozvoj Rychnov nad Kněžnou v likvidaci

Člen statutárního orgánu v Agentura pro regionální rozvoj Rychnov nad Kněžnou v likvidaci (od 27.10.2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.