Jan Jegla (*1944)


Politik

Jan Jegla

 (*1944)


Chci hlídat

Vše o Jan Jegla

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Zobrazujeme pouze aktuální vazby Ukázat vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

AGROLIP, a.s.

Člen statutárního orgánu v AGROLIP, a.s. (od 30.12.1996)

LIPAGRO, spol. s r.o.

Nepřímá vazba přes:
Jan Jegla (*1944) Člen statutárního orgánu v AGROLIP, a.s. (od 30.12.1996) → společník s vkladem v LIPAGRO, spol. s r.o.

MLÉKO.CZ družstvo

Nepřímá vazba přes:
Jan Jegla (*1944) Člen statutárního orgánu v AGROLIP, a.s. (od 30.12.1996) → člen představenstva v MLÉKO.CZ družstvo

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.