Martin Sepp (*1971)


Politik

Martin Sepp

 (*1971)


Chci hlídat

Vše o Martin Sepp

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Martin Sepp se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 5 soukromých firmách


AMLT s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Martin Sepp (*1971) Člen statutárního orgánu v PŘEPRAVNÍ KONTEJNERY TRADE SE (od 02.10.2018) → společník s vkladem v AMLT s.r.o.

Czech Steel Factory s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Martin Sepp (*1971) Člen statutárního orgánu v PŘEPRAVNÍ KONTEJNERY TRADE SE (od 02.10.2018) → společník s vkladem v Czech Steel Factory s.r.o.

Asklépios Crete s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Martin Sepp (*1971) Člen statutárního orgánu v PŘEPRAVNÍ KONTEJNERY TRADE SE (od 02.10.2018) → společník s vkladem v Asklépios Crete s.r.o.

CNC Factory s.r.o., v likvidaci

Společník s vkladem v CNC Factory s.r.o., v likvidaci (od 13.04.2015)

PŘEPRAVNÍ KONTEJNERY TRADE SE

Člen statutárního orgánu v PŘEPRAVNÍ KONTEJNERY TRADE SE (od 02.10.2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.