Mgr. Miroslav Žbánek, MPA (*1973)Chci hlídat

Vše o Mgr. Miroslav Žbánek, MPA

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Mgr. Miroslav Žbánek, MPA se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách (z toho v 2 neziskovkách):

Mgr. Miroslav Žbánek, MPA se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 5 organizacích:


Lesy města Olomouce, a.s.

Člen statutárního orgánu, Člen dozorčí rady v Lesy města Olomouce, a.s. (od 15.01.2019)

Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Člen statutárního orgánu v Výstaviště Flora Olomouc, a.s. (16.01.2019 - 18.04.2019)

Svaz měst a obcí České republiky

Člen statutárního orgánu v Svaz měst a obcí České republiky (od 02.02.2021)

Institut pro udržitelný rozvoj měst a obcí, o.p.s.

Nepřímá vazba přes:
Mgr. Miroslav Žbánek, MPA (*1973) Člen statutárního orgánu v Svaz měst a obcí České republiky (od 02.02.2021) → zakladatel OPS v Institut pro udržitelný rozvoj měst a obcí, o.p.s.

Servisní společnost odpady Olomouckého kraje, a.s.

Člen statutárního orgánu v Servisní společnost odpady Olomouckého kraje, a.s. (od 21.08.2021)

Obecně prospěšná společnost pro památkovou ochranu Hradiska u Olomouce a za další rozvoj kulturního, uměleckého a duchovního života a humanitní zdravotní péče na něm.

Člen správní rady v Obecně prospěšná společnost pro památkovou ochranu Hradiska u Olomouce a za další rozvoj kulturního, uměleckého a duchovního života a humanitní zdravotní péče na něm. (od 07.05.2019)

Nadační fond Svazu měst a obcí České republiky na podporu místní samosprávy v likvidaci

Nepřímá vazba přes:
Mgr. Miroslav Žbánek, MPA (*1973) Člen statutárního orgánu v Svaz měst a obcí České republiky (od 02.02.2021) → zřizovatel nadace v Nadační fond Svazu měst a obcí České republiky na podporu místní samosprávy v likvidaci

SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK I.P.PAVLOVA 858/65 a 859/67

Člen statutárního orgánu v SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK I.P.PAVLOVA 858/65 a 859/67 (od 19.11.2010)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.