Petr Cibulka (*1950)


Politik

Petr Cibulka

 (*1950)


Chci hlídat

Vše o Petr Cibulka

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Ukázat vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Zobrazujeme všechny vazby včetně historických

Polygrafický komplex, spol. s r.o.

Společník s vkladem v Polygrafický komplex, spol. s r.o. (14.10.1998 - 04.04.2007)

OD BANKROTU K BANKROTU, s.r.o.

Společník s vkladem v OD BANKROTU K BANKROTU, s.r.o. (07.03.2000 - 09.01.2007)

SVĚTLÉ ZÍTŘKY spol. s r.o. v likvidaci

Likvidátor v SVĚTLÉ ZÍTŘKY spol. s r.o. v likvidaci (od 21.10.2010)

Nezávislé informační a tiskové centrum na podporu demokratických iniciativ, s.r.o. - v likvidaci

Společník s vkladem v Nezávislé informační a tiskové centrum na podporu demokratických iniciativ, s.r.o. - v likvidaci (od 30.07.2021)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.