Daniel Hodek

Politik

Radní hl. m. Prahy, 1. místostarosta MČ Praha 1 (ČSSD), podnikatel.
Sponzor ČSSD v 2010, 50 000 Kč

Hledání v registru smluv

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Č D E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Daniel Hodek

Politik

Radní hl. m. Prahy, 1. místostarosta MČ Praha 1 (ČSSD), podnikatel.
Sponzor ČSSD v 2010, 50 000 Kč

Statistiky

Celkem 7 angažovaností, 1 smlouva v Registru smluv, 0 Kč

Zkratka osoby pro hledání osobaId:daniel-hodek
Pokud text osobaId:daniel-hodek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Daniel Hodek
Vyzkoušet jak to funguje
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

DACORP s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 22. 4. 2014)
DC Design s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 0 Kč
Člen statutárního orgánu (od 4. 12. 2014)Společník s vkladem (24. 4. 2002 - 1. 12. 2011)Souhrnný časový vztah mezi společnostmi (od 24. 4. 2002)
NADAČNÍ FOND BEZPEČNÁ PRAHA - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 22. 12. 2014)
Evropské sociálně zdravotní centrum Praha o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady (30. 12. 2009 - 24. 4. 2014)
Nadační fond MČ Praha 1 SOFOS v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (17. 9. 2008 - 24. 4. 2014)
Nadace Pražské děti - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 17. 1. 2007)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.