Přehled politických a veřejných funkcí
Přehled finančních a nefinančních podpor politickým stranám. Podpory větší než 5000 Kč zobrazujeme po dobu 10 let, menší podpory po dobu 5 let.
Mgr. Bc. Hana Žáková přímo či nepřímo podpořila politické strany celkem 2 dary:
Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla ve statutárních orgánech, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.
Mgr. Bc. Hana Žáková se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 organizacích:
2 navázané společnosti na osobu Hana Žáková dostaly 18 dotací v celkové hodnotě 13 129 792 Kč.
Informace o insolvenčních řízeních, kterých se Mgr. Bc. Hana Žáková nebo firmy, ve kterých se angažuje, účastní jako dlužník, věřitel či správce.
Společnosti, ve který se Mgr. Bc. Hana Žáková angažuje, se
Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Mgr. Bc. Hana Žáková. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.
Firmy navázané na Mgr. Bc. Hana Žáková jsme našli
Na hlídači máme kromě hlavních databází 43 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Mgr. Bc. Hana Žáková našli.
28 výsledků v 7 databázích. Nejvíce v