Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 76 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TESTSTAV, spol. s r.o. | 76 | 25 716 629 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TESTSTAV, spol. s r.o. | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 12 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 4 mil. Kč | 10 smluv za celkem 4 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 10 smluv za celkem 4 mil. Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 86 878 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 942 643 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 40 | 0 Kč |
| Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace | 1 | 105 270 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 851 840 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 176 660 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 7 | 724 064 Kč |
| Město Kravaře | 1 | 77 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 976 712 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 0 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 157 300 Kč |
| město Otrokovice | 3 | 381 150 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 77 440 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 111 925 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 66 550 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 2 027 549 Kč |
| Město Nymburk | 2 | 0 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 233 530 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 194 810 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 942 643 Kč | ||||||||||
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | ||
| Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 105 270 Kč | ||||||||||
| Statutární město Opava | 1 smlouva za celkem 393 250 Kč | 1 smlouva za celkem 458 590 Kč | |||||||||
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 smlouva za celkem 176 660 Kč | ||||||||||
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 64 130 Kč | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč | 3 smlouvy za celkem 315 810 Kč | 1 smlouva za celkem 120 274 Kč | 1 smlouva za celkem 107 690 Kč | ||||||
| Město Kravaře | 1 smlouva za celkem 77 000 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 677 600 Kč | 1 smlouva za celkem 299 112 Kč | |||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Statutární město Havířov | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč | ||||||||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 107 690 Kč | 1 smlouva za celkem 105 270 Kč | 1 smlouva za celkem 168 190 Kč | ||||||||
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 77 440 Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 111 925 Kč | ||||||||||
| Statutární město Jihlava | 1 smlouva za celkem 66 550 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 155 122 Kč | 1 smlouva za celkem 86 878 Kč | ||||||||
| Město Nymburk | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 233 530 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 194 810 Kč |