Aleš Pospíšil (*1974)


Aleš Pospíšil
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2013, hodnota daru 2 000 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Aleš Pospíšil a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Aleš Pospíšil a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Aleš Pospíšil a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Aleš Pospíšil

Pokud napíšete do hledání text osobaId:ales-pospisil-10, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Aleš Pospíšil nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Aleš Pospíšil s firmou
RAD Supply s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v RAD Supply s.r.o. (26. 5. 2014 - 29. 12. 2015)
TURNIP, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v TURNIP, s.r.o. (2. 7. 2014 - 19. 3. 2018)
M.I.B. PRODUCTION s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v M.I.B. PRODUCTION s.r.o. (od 26. 5. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.