Petr Krejčiřík (*1967)


Petr Krejčiřík
(*1967)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svoboda a přímá demokracie v 2016, hodnota daru 500 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Petr Krejčiřík a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Petr Krejčiřík a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Petr Krejčiřík a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Petr Krejčiřík

Pokud napíšete do hledání text osobaId:petr-krejcirik-2, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Petr Krejčiřík nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 2 identifikované dary(celkem 1 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 11 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Petr Krejčiřík.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Petr Krejčiřík s firmou
Společenství vlastníků jednotek Horní lán 37, 39, 41, 43, č.p. 1231, Olomouc, Nová Ulice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Horní lán 37, 39, 41, 43, č.p. 1231, Olomouc, Nová Ulice (18. 6. 2015 - 29. 10. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.