Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 2 podřízené organizace. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Pavel Novotný
změna 02.12.2021
| Založeno | 01.07.1974 |
| IČO | 00241628 |
| Datová schránka | zb9bzi9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 749 smluv za celkem 883 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 746 090 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 2 717 816 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 248 906 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 890 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 440 160 Kč |
| Odpady | 2 | 302 996 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 211 081 Kč |
| Zemědělství | 1 | 177 238 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 45 627 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 44 | 28 540 588 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 369 324 Kč |
| Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. | 1 | 191 880 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 14 468 555 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 7 233 697 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 3 005 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 641 158 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 810 289 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 762 557 Kč |
| IT | 3 | 442 325 Kč |
| Zemědělství | 2 | 265 217 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 223 850 Kč |
| Nábytek | 1 | 182 337 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 141 674 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 69 291 Kč |
| Technické služby | 1 | 66 550 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 70 | 30 941 502 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 2 777 135 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 347 632 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 19 861 974 Kč |
| Nábytek | 2 | 3 981 975 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 3 326 288 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 1 795 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 774 645 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 605 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 594 945 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 576 688 Kč |
| Zemědělství | 2 | 541 291 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 471 524 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 283 889 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 216 509 Kč |
| Právní služby | 1 | 179 080 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 100 061 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 97 163 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 96 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 75 008 Kč |
| Technické služby | 2 | 62 920 Kč |
| IT | 1 | 6 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 82 | 36 599 072 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 80 453 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,77 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 14 399 045 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 6 742 270 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 1 147 026 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 930 450 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 780 638 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 765 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 463 365 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 399 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 327 633 Kč |
| Zemědělství | 2 | 213 476 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 212 322 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 117 128 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 96 237 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 73 673 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 72 527 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 20 735 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 81 | 29 371 910 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 24 980 003 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 10 629 039 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 4 682 700 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 2 142 711 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 266 085 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 839 433 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 820 058 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 422 653 Kč |
| Sociální péče | 1 | 357 540 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 345 213 Kč |
| Odpady | 2 | 305 290 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 196 915 Kč |
| Telco | 1 | 116 644 Kč |
| Nábytek | 1 | 84 132 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 77 517 Kč |
| Energie | 2 | 50 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 30 250 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 107 | 58 108 759 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 227 105 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 23 471 885 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 13 702 076 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 966 250 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 1 749 077 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 755 040 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 585 405 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 463 949 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 243 053 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 242 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 241 611 Kč |
| Zemědělství | 1 | 220 825 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 193 600 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 142 441 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 121 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 121 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 107 095 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 83 957 Kč |
| IT Hardware | 1 | 76 315 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 72 | 68 964 610 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 121 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 66 550 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 38 263 356 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 31 415 253 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 7 168 889 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 4 016 698 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 763 115 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 209 516 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 714 656 Kč |
| IT | 2 | 512 110 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 444 143 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 424 195 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 420 493 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 215 211 Kč |
| Odpady | 1 | 172 195 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 127 712 Kč |
| Kancelář | 1 | 125 629 Kč |
| Zemědělství | 1 | 64 009 Kč |
| Technické služby | 2 | 32 670 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 72 | 69 927 770 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 18 720 745 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 483 806 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 234 740 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 34 419 980 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 16 213 395 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 8 191 700 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 2 137 140 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 900 021 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 1 056 738 Kč |
| Technické služby | 1 | 635 250 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 592 775 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 575 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 443 341 Kč |
| IT | 1 | 288 367 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 284 771 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 174 968 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 88 572 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 48 279 Kč |
| IT Hardware | 1 | 13 016 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 66 | 75 137 819 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 104 968 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 48 279 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ELEKTROŠTIKA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 414 194 886 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 314 423 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 1 231 248 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 1 139 874 Kč |
| Zemědělství | 2 | 652 699 Kč |
| Právní služby | 1 | 420 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 192 390 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 147 136 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 113 934 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 99 220 Kč |
| IT | 2 | 72 600 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 60 931 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 22 900 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 62 | 421 590 766 Kč |
| ELEKTROŠTIKA, s.r.o. | 1 | 921 839 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 29 810 011 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 9 619 397 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 2 833 336 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 782 673 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 431 520 Kč |
| Technické služby | 2 | 265 000 Kč |
| Odpady | 1 | 242 000 Kč |
| Energie | 2 | 238 932 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 218 753 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 100 893 Kč |
| Zemědělství | 1 | 99 220 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 82 643 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 76 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Řeporyje | 57 | 45 518 460 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 245 328 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |