Souhrnné statistiky pro Město Vodňany
Všechny
smlouvy: 2292 smluv za celkem 2 mld. Kč;
38 smluv má zásadní nedostatek;
42 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Statistiky registru smluv pro úřad v 2026
-
50 smluv za celkem 38 mil. Kč a z toho 40 smluv za celkem 37 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 42,0 % smluv má skrytou cenu a 8,0 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
60 smluv za celkem 40 mil. Kč a z toho 42 smluv za celkem 37 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 36,7 % smluv má skrytou cenu a 6,7 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2026
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,00 % z celkového počtu.
Oblasti uzavřených smluv v 2026
Statistika dodavatelů úřadu v 2026
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o. | 1 | 33 474 650 Kč |
| GSI INVEST s.r.o. | 1 | 26 809 700 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 7 | 18 904 975 Kč |
| EMBEFOR s.r.o. | 1 | 2 586 980 Kč |
| SETERM CB a.s. | 1 | 2 009 084 Kč |
| Richard Fiala | 2 | 1 366 190 Kč |
| Lukáš Švejda | 2 | 898 425 Kč |
| ČEVAK a.s. | 3 | 886 418 Kč |
| AGP - nova spol. s r.o. | 2 | 588 665 Kč |
| PROJEKTIL ARCHITEKTI s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| Ivan Vácha | 4 | 536 796 Kč |
| enovation s.r.o. | 1 | 463 000 Kč |
| Damostis s.r.o. | 1 | 442 134 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 4 | 436 146 Kč |
| TEDOM energie s.r.o. | 2 | 383 698 Kč |
| Studio MAP s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 3 | 353 298 Kč |
| Jiří Iral | 1 | 332 351 Kč |
| Martin Ševčík | 4 | 299 452 Kč |
| Ing. Miroslav Šťastný | 2 | 264 000 Kč |
| Ing. Karel Němeček | 2 | 236 500 Kč |
| ARCH consulting s.r.o. | 1 | 220 000 Kč |
| Aleš Handšuh | 2 | 219 770 Kč |
| Petr Štěch | 1 | 202 186 Kč |
| Czech Virtuosi, z.s. | 1 | 185 130 Kč |
| VS GROUP s.r.o. | 1 | 165 012 Kč |
| Vlastimil Šilhan | 1 | 150 000 Kč |
| MVM Hřiště s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Josef Chalupský | 2 | 150 000 Kč |
| WCOMP s.r.o. | 2 | 144 927 Kč |
| oekoplan Czech Republic s.r.o. | 1 | 136 489 Kč |
| Město Vodňany | 5 | 132 420 Kč |
| TIMBER TRANS s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Radek Varyš | 2 | 100 000 Kč |
| Vít Kovář | 1 | 93 305 Kč |
| GPL - INVEST s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Lukáš Ciboch | 2 | 82 034 Kč |
| AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. | 1 | 77 578 Kč |
| RNDr. Jaroslav Řízek | 1 | 72 750 Kč |
| Geoteka s.r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| Jiří Adámek | 1 | 65 000 Kč |
| Luděk Mann | 2 | 62 000 Kč |
| VK-STAV Neratovice s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| PBA Group, s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Wolters Kluwer ČR, a.s. | 1 | 57 702 Kč |
| Michal Dvořák | 2 | 50 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 10 416 Kč |
| Radek Ryba | 1 | 3 000 Kč |
| LITES Liberec s.r.o. | 1 | 2 410 Kč |
| Jan Dejmek | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2026
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2025
-
K-Index v 2025 má hodnotu
(více)
-
341 smluv za celkem 223 mil. Kč a z toho 288 smluv za celkem 182 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 19,1 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy má zásadní nedostatek, 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
468 smluv za celkem 270 mil. Kč a z toho 348 smluv za celkem 191 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 16,9 % smluv má skrytou cenu, 4 smlouvy má zásadní nedostatek, 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2025
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
65 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2025
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 37 | 114 029 059 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 32 | 56 172 521 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 7 438 449 Kč |
| Dary a dotace | 16 | 5 485 295 Kč |
| Zemědělství | 9 | 3 370 962 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 1 963 696 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 215 993 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 210 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 8 | 1 123 600 Kč |
| Technické služby | 5 | 903 412 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 12 | 768 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 428 794 Kč |
| Nábytek | 2 | 380 632 Kč |
| Odpady | 2 | 256 540 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 205 046 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 204 000 Kč |
| Řemesla | 1 | 170 024 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 166 762 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 160 930 Kč |
| Sociální služby | 1 | 151 200 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 141 570 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 101 253 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 99 220 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 85 630 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 73 000 Kč |
| IT | 2 | 22 333 Kč |
| Energie | 14 | 19 900 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | - 361 131 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2025
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistika odběratelů úřadu v 2025
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2024
-
K-Index v 2024 má hodnotu
(více)
-
327 smluv za celkem 105 mil. Kč a z toho 275 smluv za celkem 88 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 3,7 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek, 6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 22,3 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
479 smluv za celkem 176 mil. Kč a z toho 357 smluv za celkem 100 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 2,7 % smluv má skrytou cenu, 8 smluv má zásadní nedostatek, 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 19,0 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2024
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2024
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 45 | 61 367 597 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 38 | 9 350 759 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 7 401 691 Kč |
| Paliva a oleje | 29 | 3 564 176 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 1 191 392 Kč |
| Práce při dokončování budov | 5 | 1 049 007 Kč |
| Elektricke stroje | 3 | 646 245 Kč |
| Nábytek | 3 | 405 760 Kč |
| Technické služby | 2 | 404 000 Kč |
| Zemědělství | 4 | 333 071 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 285 500 Kč |
| IT Hardware | 1 | 269 273 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 151 250 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 138 408 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 123 072 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 121 232 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 116 200 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 96 035 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 74 681 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 70 502 Kč |
| Právní služby | 1 | 70 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 64 602 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 62 920 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 56 611 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 36 | 0 Kč |
| Energie | 7 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2024
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistika odběratelů úřadu v 2024
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2023
-
K-Index v 2023 má hodnotu
(více)
-
239 smluv za celkem 118 mil. Kč a z toho 182 smluv za celkem 66 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 15,5 % smluv má skrytou cenu, 5 smluv má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
394 smluv za celkem 173 mil. Kč a z toho 247 smluv za celkem 75 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 12,9 % smluv má skrytou cenu, 9 smluv má zásadní nedostatek, 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 9,4 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2023
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
37 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2023
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 30 | 43 980 800 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 40 764 649 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 5 334 948 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 24 | 4 406 502 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 1 522 180 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 588 269 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 480 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 435 600 Kč |
| Zemědělství | 3 | 352 562 Kč |
| Technické služby | 3 | 350 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 335 955 Kč |
| Práce při dokončování budov | 4 | 305 659 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 244 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 10 | 84 700 Kč |
| Nábytek | 1 | 66 391 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 0 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Energie | 11 | - 40 574 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2023
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistika odběratelů úřadu v 2023
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2022
-
K-Index v 2022 má hodnotu
(více)
-
247 smluv za celkem 134 mil. Kč a z toho 201 smluv za celkem 116 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 13,8 % smluv má skrytou cenu, 4 smlouvy má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
392 smluv za celkem 183 mil. Kč a z toho 268 smluv za celkem 126 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 13,8 % smluv má skrytou cenu, 9 smluv má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 8,7 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2022
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,62 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2022
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 43 | 94 875 678 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 87 | 9 151 793 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 27 | 7 276 482 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 3 027 109 Kč |
| Kancelář | 3 | 2 403 360 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 2 220 900 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 1 077 856 Kč |
| Práce při dokončování budov | 5 | 1 021 245 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 597 266 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 580 800 Kč |
| Technické služby | 2 | 550 000 Kč |
| Energie | 1 | 502 455 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 478 679 Kč |
| Nábytek | 1 | 408 323 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 8 | 361 554 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 355 135 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 331 117 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 300 100 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 290 378 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 259 269 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 230 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 222 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 221 747 Kč |
| Odpady | 3 | 219 304 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 133 100 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 66 303 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | - 59 246 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2022
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| HIKI, spol. s r.o. | 25 | 0 Kč |
| Město Vodňany | 18 | 0 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 16 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 8 | 0 Kč |
| RADČICKÁ TRUHLÁRNA s.r.o. v likvidaci | 6 | 0 Kč |
| Aleš Handšuh | 6 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 5 | 0 Kč |
| Michal Dvořák | 5 | 0 Kč |
| SENESI, SE | 4 | 0 Kč |
| ZNAKON, a.s. | 4 | 0 Kč |
| JH TECHNIK s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 4 | 0 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 4 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 4 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Martin Ševčík | 4 | 0 Kč |
| Luděk Mann | 4 | 0 Kč |
| KAVEX CB s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Lukáš Ciboch | 3 | 0 Kč |
| Městské kulturní středisko Vodňany | 2 | 0 Kč |
| IDR STAVBY s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ŽELEZNÁ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| OPTIMAL OKNA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Stanislav Mastný | 2 | 0 Kč |
| MIVA Vodňany s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Stavební firma HUKO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Projektový ateliér AD s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| GPL - INVEST s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vavex 1990 s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| 2 | 0 Kč |
| PROTOM Strakonice, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Josef Chalupský | 2 | 0 Kč |
| Kaiser & spol. CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 2 | 0 Kč |
| Radek Varyš | 2 | 0 Kč |
| Pavel Petrášek | 2 | 0 Kč |
| Obec Cehnice | 1 | 0 Kč |
| Knihovna Gelasta Vodňanského | 1 | 0 Kč |
| Jiří Jiran | 1 | 0 Kč |
| Ing. arch. Pavel Macar | 1 | 0 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Klub PAVUČINA Vodňany, z.s. | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Roman Votrubec s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jan Sirový | 1 | 0 Kč |
| Steinbauer výtahy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KS TECHNIK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tisox s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROTVAR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SLIVA Build s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2022
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2021
-
K-Index v 2021 má hodnotu
(více)
-
229 smluv za celkem 271 mil. Kč a z toho 178 smluv za celkem 244 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 12,2 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy má zásadní nedostatek, 6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
338 smluv za celkem 321 mil. Kč a z toho 222 smluv za celkem 255 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 13,6 % smluv má skrytou cenu, 4 smlouvy má zásadní nedostatek, 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 8,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2021
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,87 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2021
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 34 | 110 436 296 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 77 000 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 16 408 453 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 13 543 270 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 7 442 959 Kč |
| Nábytek | 4 | 6 413 732 Kč |
| Sítě a přenos dat | 29 | 5 655 450 Kč |
| Sociální služby | 58 | 4 833 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 20 | 3 296 776 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 2 942 885 Kč |
| Odpady | 3 | 2 213 695 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 1 982 449 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 1 676 309 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 848 749 Kč |
| Zemědělství | 2 | 613 898 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 589 744 Kč |
| IT | 3 | 494 400 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 409 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 229 295 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 227 601 Kč |
| Technické služby | 1 | 200 000 Kč |
| Energie | 5 | 176 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 143 902 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 58 827 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 50 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 28 000 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 29 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2021
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Komerční banka, a.s. | 4 | 92 500 000 Kč |
| Kaiser & spol. CZ s.r.o. | 1 | 55 534 027 Kč |
| PROTOM Strakonice, s.r.o. | 9 | 16 126 259 Kč |
| Město Vodňany | 17 | 14 807 851 Kč |
| STAVEKO, spol. s r.o. | 8 | 14 287 647 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 13 227 795 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 12 | 8 853 680 Kč |
| Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II | 1 | 4 490 958 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 2 | 4 427 390 Kč |
| Pavel Petrášek | 10 | 3 771 057 Kč |
| Steinbauer výtahy s.r.o. | 1 | 3 657 036 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 12 | 3 318 924 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 2 896 250 Kč |
| EXX veřejné osvětlení s.r.o. | 1 | 2 718 549 Kč |
| Filip Ševčík | 1 | 2 187 481 Kč |
| PROMPT 2 SERVIS s.r.o. | 2 | 2 120 017 Kč |
| JH TECHNIK s.r.o. | 3 | 1 980 627 Kč |
| Mateřská škola Vodňany, Smetanova 204 | 3 | 1 657 667 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 2 | 1 524 600 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 1 440 000 Kč |
| Lukáš Švejda | 8 | 1 420 020 Kč |
| IDR STAVBY s.r.o. | 2 | 1 355 699 Kč |
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 3 | 1 181 570 Kč |
| KLIMI TOYS s.r.o. | 3 | 860 797 Kč |
| Richard Fiala | 1 | 682 531 Kč |
| PREVENT 99 z.ú. | 2 | 600 000 Kč |
| DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. | 5 | 596 652 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 3 | 500 000 Kč |
| František Petrách | 1 | 494 432 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 3 | 481 594 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 3 | 472 975 Kč |
| OPTIMAL OKNA s.r.o. | 2 | 445 497 Kč |
| Ing. Miroslav Suchan | 1 | 439 505 Kč |
| Václav Veřtát | 1 | 420 233 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 2 | 414 058 Kč |
| Římskokatolická farnost Vodňany | 2 | 409 000 Kč |
| Radek Varyš | 5 | 405 533 Kč |
| GPL - INVEST s.r.o. | 2 | 405 350 Kč |
| Stanislav Ziegelbauer | 2 | 403 994 Kč |
| VAFO PRAHA, s.r.o. | 1 | 400 000 Kč |
| MUDr. Markéta Kollrosová | 1 | 392 400 Kč |
| DARA BABY s.r.o. | 1 | 350 005 Kč |
| KDS - investiční s.r.o. | 1 | 348 918 Kč |
| Casta a.s. | 1 | 315 475 Kč |
| Ing. Miroslav Šťastný | 2 | 314 000 Kč |
| Jiří Jiran | 2 | 276 698 Kč |
| Martin Ševčík | 4 | 273 931 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 265 846 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Blanicko-Otavského regionu | 1 | 229 295 Kč |
| HZ KONTEJNERY s.r.o. | 1 | 228 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Vodňany | 17 | 0 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 12 | 0 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 12 | 0 Kč |
| Pavel Petrášek | 10 | 0 Kč |
| PROTOM Strakonice, s.r.o. | 9 | 0 Kč |
| STAVEKO, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
| Lukáš Švejda | 8 | 0 Kč |
| DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Radek Varyš | 5 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Martin Ševčík | 4 | 0 Kč |
| KLIMI TOYS s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 3 | 0 Kč |
| JH TECHNIK s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 3 | 0 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 3 | 0 Kč |
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 3 | 0 Kč |
| Mateřská škola Vodňany, Smetanova 204 | 3 | 0 Kč |
| Městské muzeum a galerie Vodňany | 2 | 0 Kč |
| Městské kulturní středisko Vodňany | 2 | 0 Kč |
| Jiří Jiran | 2 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 0 Kč |
| IDR STAVBY s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| OPTIMAL OKNA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Stanislav Ziegelbauer | 2 | 0 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| GPL - INVEST s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 0 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 2 | 0 Kč |
| PROMPT 2 SERVIS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Římskokatolická farnost Vodňany | 2 | 0 Kč |
| PREVENT 99 z.ú. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Miroslav Šťastný | 2 | 0 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| REPAM ELEKTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Roman Honzík | 1 | 0 Kč |
| Klub PAVUČINA Vodňany, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Tecto s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HZ KONTEJNERY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| APPSISTO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jan Sirový | 1 | 0 Kč |
| Steinbauer výtahy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Stanislav Mastný | 1 | 0 Kč |
| Jůzek - Development s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2021
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2020
-
K-Index v 2020 má hodnotu
(více)
-
209 smluv za celkem 219 mil. Kč a z toho 157 smluv za celkem 190 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 12,4 % smluv má skrytou cenu, 10 smluv má zásadní nedostatek, 4 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 13,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
311 smluv za celkem 285 mil. Kč a z toho 203 smluv za celkem 218 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 13,8 % smluv má skrytou cenu, 11 smluv má zásadní nedostatek, 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 11,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2020
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2020
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Stavebnictví | 50 | 155 393 808 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 113 | 43 982 965 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 13 262 324 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 9 971 356 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 8 062 455 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 7 258 669 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 58 | 6 790 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 113 | 6 525 830 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 6 117 205 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 4 194 331 Kč |
| Průmyslové stroje | 7 | 2 610 955 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 29 | 2 044 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 57 | 1 461 078 Kč |
| Energie | 2 | 743 504 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 723 229 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 433 761 Kč |
| Technické služby | 1 | 300 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 227 114 Kč |
| IT | 3 | 172 183 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 118 570 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 79 497 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 72 455 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 71 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 63 155 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 42 706 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 11 856 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2020
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| PROTOM Strakonice, s.r.o. | 10 | 72 489 338 Kč |
| BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. | 1 | 51 796 589 Kč |
| Casta a.s. | 1 | 39 566 988 Kč |
| Město Vodňany | 14 | 13 054 108 Kč |
| ČEVAK a.s. | 5 | 11 943 273 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 2 | 8 728 414 Kč |
| THT Polička, s.r.o. | 1 | 7 258 669 Kč |
| EVEN s.r.o. stavební společnost | 5 | 4 929 598 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 3 | 3 628 634 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 6 | 3 550 488 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 3 | 3 283 520 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 5 | 2 978 260 Kč |
| PRIMA, akciová společnost | 2 | 2 282 435 Kč |
| František Petrách | 2 | 2 198 088 Kč |
| PROJEKTIL ARCHITEKTI s.r.o. | 1 | 2 117 500 Kč |
| Urbánek Jiří | 4 | 2 084 709 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 9 | 1 767 457 Kč |
| Ing. arch. MgA. Žalský Jan | 1 | 1 603 250 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 1 550 000 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 2 | 1 537 392 Kč |
| KONE, a.s. | 2 | 1 507 294 Kč |
| AGOS stavební a.s. Pelhřimov | 1 | 1 444 226 Kč |
| DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. | 1 | 1 430 489 Kč |
| RADČICKÁ TRUHLÁRNA s.r.o. v likvidaci | 5 | 1 246 423 Kč |
| VHS - Vodohospodářské stavby, spol. s r. o. | 1 | 1 164 746 Kč |
| W.H.A. system, spol. s r. o. | 1 | 1 137 447 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 3 | 1 080 000 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 3 | 885 728 Kč |
| Lukáš Švejda | 5 | 861 751 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 4 | 737 880 Kč |
| DOLÁK s.r.o. | 1 | 723 229 Kč |
| AP2projekt s.r.o. | 1 | 701 800 Kč |
| TREVITA spol. s r. o. | 1 | 676 814 Kč |
| Tomáš Staněk | 3 | 622 586 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 4 | 569 906 Kč |
| Jiří Iral | 3 | 528 117 Kč |
| Ing. Miroslav Šťastný | 3 | 518 500 Kč |
| ASFALT OK GROUP s.r.o. | 2 | 508 702 Kč |
| Clean4you s. r. o. | 1 | 440 440 Kč |
| ARBORES CZ s.r.o. | 2 | 368 844 Kč |
| M Build s.r.o. | 2 | 362 439 Kč |
| Nadace ČEZ | 2 | 350 000 Kč |
| Fotbalový klub Vodňany, z.s. | 1 | 350 000 Kč |
| Stanislav Ziegelbauer | 1 | 347 511 Kč |
| Libor Hejpetr | 1 | 324 280 Kč |
| GPL - INVEST s.r.o. | 3 | 315 500 Kč |
| Ing. Jiří Koplík | 3 | 301 169 Kč |
| Aleš Handšuh | 2 | 252 774 Kč |
| Martin Čadek | 2 | 230 260 Kč |
| Ivan Vácha | 1 | 215 828 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Vodňany | 14 | 0 Kč |
| PROTOM Strakonice, s.r.o. | 10 | 0 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 9 | 0 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 6 | 0 Kč |
| EVEN s.r.o. stavební společnost | 5 | 0 Kč |
| RADČICKÁ TRUHLÁRNA s.r.o. v likvidaci | 5 | 0 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 5 | 0 Kč |
| Lukáš Švejda | 5 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 4 | 0 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 4 | 0 Kč |
| Urbánek Jiří | 4 | 0 Kč |
| Tomáš Staněk | 3 | 0 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| GPL - INVEST s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Jiří Iral | 3 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Koplík | 3 | 0 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ing. Miroslav Šťastný | 3 | 0 Kč |
| KONE, a.s. | 2 | 0 Kč |
| TranSoft a.s. | 2 | 0 Kč |
| IVAN SVATOŠ a.s. | 2 | 0 Kč |
| WEBHOUSE, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ARBORES CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Nadace ČEZ | 2 | 0 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| M Build s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ASFALT OK GROUP s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| František Petrách | 2 | 0 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 2 | 0 Kč |
| PRIMA, akciová společnost | 2 | 0 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 2 | 0 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Trade FIDES, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 0 Kč |
| Martin Čadek | 2 | 0 Kč |
| Aleš Handšuh | 2 | 0 Kč |
| Městské kulturní středisko Vodňany | 1 | 0 Kč |
| REPAM ELEKTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Libor Hejpetr | 1 | 0 Kč |
| IDR STAVBY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FlixBus CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Stanislav Mastný | 1 | 0 Kč |
| aku-bat energy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petra Pazdera Centková | 1 | 0 Kč |
| Pernekr Radek, Ing. | 1 | 0 Kč |
| Rudovský Richard | 1 | 0 Kč |
| Ing. David Mičan | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2020
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2019
-
K-Index v 2019 má hodnotu
(více)
-
181 smluv za celkem 64 mil. Kč a z toho 140 smluv za celkem 43 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 11,0 % smluv má skrytou cenu, 5 smluv má zásadní nedostatek, 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 9,4 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
285 smluv za celkem 112 mil. Kč a z toho 188 smluv za celkem 51 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 13,0 % smluv má skrytou cenu, 11 smluv má zásadní nedostatek, 6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 9,5 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2019
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,66 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2019
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Školení a kurzy | 169 | 391 523 908 Kč |
| Odpady | 449 | 75 307 087 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 12 053 252 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 10 621 223 Kč |
| IT Hardware | 85 | 9 772 155 Kč |
| Právní služby | 3 | 9 000 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 57 | 4 705 966 Kč |
| IT | 3 | 4 636 841 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 3 839 993 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 3 150 119 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 3 137 850 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 1 737 424 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 892 647 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 668 850 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 407 350 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 403 368 Kč |
| Zemědělství | 2 | 391 713 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 302 500 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 250 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 197 938 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 34 | 157 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 379 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 74 673 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 60 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 170 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2019
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Vodňany | 16 | 12 085 028 Kč |
| DOPRAVA ZÁRUBA M & K s.r.o. | 1 | 9 000 000 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 3 | 4 636 841 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 2 | 3 688 150 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 4 | 3 274 569 Kč |
| František Petrách | 9 | 2 758 547 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 3 | 2 496 480 Kč |
| IRO stavební s.r.o. | 2 | 2 288 238 Kč |
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 1 | 2 232 500 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 2 | 1 103 605 Kč |
| APC SILNICE s.r.o. | 1 | 924 440 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 7 | 841 092 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 5 | 808 000 Kč |
| Urbánek Jiří | 4 | 738 209 Kč |
| Aleš Handšuh | 4 | 672 341 Kč |
| KAVEX CB s.r.o. | 4 | 642 408 Kč |
| Projektový ateliér AD s.r.o. | 1 | 611 050 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 606 029 Kč |
| ACG-Real s.r.o. | 2 | 603 066 Kč |
| MONTEA CZ s.r.o. | 1 | 598 850 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 561 100 Kč |
| Martin Mach | 5 | 521 858 Kč |
| RADČICKÁ TRUHLÁRNA s.r.o. v likvidaci | 1 | 485 733 Kč |
| Jiří Jiran | 3 | 465 889 Kč |
| STRABAG a.s. | 2 | 451 267 Kč |
| ČEVAK a.s. | 5 | 435 100 Kč |
| Petr Alexi | 2 | 424 039 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 394 874 Kč |
| Fotbalový klub Vodňany, z.s. | 1 | 386 000 Kč |
| Lukáš Švejda | 2 | 377 823 Kč |
| Ing. David Mičan | 4 | 367 102 Kč |
| Ing. Jakub Slavík, MBA | 1 | 344 850 Kč |
| Ivan Vácha | 1 | 324 811 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Blanicko-Otavského regionu | 2 | 315 193 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 302 500 Kč |
| Zenkl CB, spol. s r.o. | 2 | 298 870 Kč |
| HUTNÍ PROJEKT Frýdek-Místek a.s. | 1 | 296 450 Kč |
| Hřiště pod Květinou s.r.o. | 2 | 276 146 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 250 000 Kč |
| Jindřich Kalenský | 1 | 250 000 Kč |
| Ing. Roman Honzík | 2 | 240 000 Kč |
| JH TECHNIK s.r.o. | 2 | 239 379 Kč |
| Martin Čadek | 2 | 239 027 Kč |
| Martin Novák | 1 | 217 252 Kč |
| Ing. Miroslav Šťastný | 1 | 208 000 Kč |
| Brázda Hynek, Ing. | 1 | 200 000 Kč |
| Mgr. Marija Čičina, Ph.D. | 1 | 199 481 Kč |
| Kaiser & spol. CZ s.r.o. | 3 | 189 107 Kč |
| FORVIA CZ, s.r.o. | 1 | 188 760 Kč |
| edit architects s.r.o. | 1 | 187 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Vodňany | 16 | 0 Kč |
| František Petrách | 9 | 0 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 7 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 5 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Martin Mach | 5 | 0 Kč |
| Ing. David Mičan | 4 | 0 Kč |
| KAVEX CB s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Aleš Handšuh | 4 | 0 Kč |
| Urbánek Jiří | 4 | 0 Kč |
| Jiří Jiran | 3 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 3 | 0 Kč |
| Kaiser & spol. CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ing. Roman Honzík | 2 | 0 Kč |
| Mgr. Linda Synková Krajčovič | 2 | 0 Kč |
| Petr Alexi | 2 | 0 Kč |
| IRO stavební s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| JH TECHNIK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ACG-Real s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Hřiště pod Květinou s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zenkl CB, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 0 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 2 | 0 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Blanicko-Otavského regionu | 2 | 0 Kč |
| Martin Čadek | 2 | 0 Kč |
| Lukáš Švejda | 2 | 0 Kč |
| Městské kulturní středisko Vodňany | 1 | 0 Kč |
| FORVIA CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Steska, Kavřík, advokátní kancelář, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| edit architects s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GW BUS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Institut kybernetické bezpečnosti, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Klas | 1 | 0 Kč |
| Josef Macháč | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Hasoň | 1 | 0 Kč |
| Občanské sdružení Čavyně z.s. | 1 | 0 Kč |
| Projektový ateliér AD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČSAD STTRANS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| MONTEA CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2019
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2018
-
K-Index v 2018 má hodnotu
(více)
-
180 smluv za celkem 164 mil. Kč a z toho 146 smluv za celkem 137 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 9,4 % smluv má skrytou cenu, 5 smluv má zásadní nedostatek, 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 11,7 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
261 smluv za celkem 194 mil. Kč a z toho 191 smluv za celkem 148 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 11,1 % smluv má skrytou cenu, 9 smluv má zásadní nedostatek, 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 10,7 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2018
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2018
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Průmyslové stroje | 421 | 555 283 870 Kč |
| Stavebnictví | 63 | 106 537 958 Kč |
| Stroje a zařízení | 57 | 38 068 851 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 514 | 35 891 956 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 309 | 35 543 768 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 11 000 000 Kč |
| Zahradnické služby | 57 | 10 508 616 Kč |
| Dary a dotace | 14 | 6 300 635 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 6 169 088 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 3 585 821 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 3 005 376 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 232 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 944 621 Kč |
| Zemědělství | 2 | 791 546 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 681 168 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 647 424 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 365 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 199 650 Kč |
| Energie | 5 | 132 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 82 280 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 66 550 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 55 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2018
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Vodňany | 16 | 41 695 023 Kč |
| DEMOSTAV, spol. s r.o. | 2 | 19 298 057 Kč |
| ACG-Real s.r.o. | 5 | 16 008 309 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 5 | 15 355 980 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 9 | 8 826 869 Kč |
| SOVT - RADIO spol. s r.o. | 1 | 6 169 088 Kč |
| František Petrách | 9 | 5 807 889 Kč |
| Kaiser & spol. CZ s.r.o. | 1 | 5 786 876 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 4 711 234 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 4 348 456 Kč |
| DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. | 7 | 3 785 270 Kč |
| STRABAG a.s. | 4 | 2 736 064 Kč |
| Vodňanská drůbež, a.s. | 1 | 2 346 000 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 2 232 500 Kč |
| Truhlářství Urban, s.r.o. | 2 | 2 226 061 Kč |
| Š + H Bohunice, s.r.o. | 1 | 1 988 018 Kč |
| Rudovský Richard | 3 | 1 403 261 Kč |
| Volodymyr Drahun | 1 | 1 221 000 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 5 | 1 152 000 Kč |
| AutoWallis České Budějovice a.s. | 1 | 1 095 000 Kč |
| ODYS s.r.o. | 2 | 1 052 667 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 8 | 1 035 577 Kč |
| Karel Handšuh | 1 | 840 900 Kč |
| Nadace ČEZ | 2 | 720 000 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 4 | 639 193 Kč |
| ČEVAK a.s. | 6 | 632 830 Kč |
| AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. | 1 | 572 100 Kč |
| LesInfo CZ, a.s. | 1 | 539 718 Kč |
| Projektový ateliér AD s.r.o. | 1 | 520 300 Kč |
| Lukáš Švejda | 3 | 513 645 Kč |
| Hřiště pod Květinou s.r.o. | 1 | 443 411 Kč |
| AGRO Vodňany a.s. | 1 | 420 755 Kč |
| Stanislav Ziegelbauer | 1 | 360 757 Kč |
| Urbánek Jiří | 1 | 356 708 Kč |
| Petr Alexi | 1 | 338 908 Kč |
| Jiří Jiran | 2 | 329 063 Kč |
| KRUCEK, s.r.o. | 2 | 311 212 Kč |
| Jiří Iral | 2 | 304 860 Kč |
| Martin Čadek | 1 | 297 079 Kč |
| OMEXOM GA Energo s.r.o. | 1 | 283 291 Kč |
| Radek Varyš | 2 | 259 754 Kč |
| Ing.arch. Špindlerová Vendulka | 3 | 257 000 Kč |
| Josef Macháč | 1 | 254 100 Kč |
| Pernekr Radek, Ing. | 1 | 237 290 Kč |
| Pavel Brejcha | 1 | 225 000 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 | 199 650 Kč |
| JH TECHNIK s.r.o. | 2 | 198 816 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Blanicko-Otavského regionu | 2 | 191 580 Kč |
| VAK projekt s.r.o. | 1 | 167 464 Kč |
| ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o. | 1 | 152 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Vodňany | 16 | 0 Kč |
| František Petrách | 9 | 0 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 9 | 0 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
| DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 6 | 0 Kč |
| ACG-Real s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 4 | 0 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 4 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 4 | 0 Kč |
| Rudovský Richard | 3 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ing.arch. Špindlerová Vendulka | 3 | 0 Kč |
| Lukáš Švejda | 3 | 0 Kč |
| Jiří Jiran | 2 | 0 Kč |
| KRUCEK, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ODYS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ADEUS Audit s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| JH TECHNIK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Nadace ČEZ | 2 | 0 Kč |
| Truhlářství Urban, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jiří Iral | 2 | 0 Kč |
| DEMOSTAV, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Radek Varyš | 2 | 0 Kč |
| Dobrovolný svazek obcí Blanicko-Otavského regionu | 2 | 0 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 0 Kč |
| Centrum sociální pomoci Vodňany | 1 | 0 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
| Ing. Milena Malechová | 1 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| KOBIT - THZ CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AC Estate Vodňany, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Alexi | 1 | 0 Kč |
| Pernekr Radek, Ing. | 1 | 0 Kč |
| Šedivý Vilém, Ing. | 1 | 0 Kč |
| Josef Macháč | 1 | 0 Kč |
| Jiří Dvořák | 1 | 0 Kč |
| Ing. David Mičan | 1 | 0 Kč |
| Jiří Jiran | 1 | 0 Kč |
| Stanislav Ziegelbauer | 1 | 0 Kč |
| Ondřich Jiří, Ing. | 1 | 0 Kč |
| Miloš Štědrý | 1 | 0 Kč |
| AUTO-M, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LesInfo CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| RERA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Projektový ateliér AD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodňanská drůbež, a.s. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2018
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
Statistiky registru smluv pro úřad v 2017
-
K-Index v 2017 má hodnotu
(více)
-
224 smluv za celkem 172 mil. Kč a z toho 166 smluv za celkem 140 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 7,6 % smluv má skrytou cenu, 4 smlouvy má zásadní nedostatek, 6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 11,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Statistiky
pro úřad a jeho podřízené organizace
-
300 smluv za celkem 211 mil. Kč a z toho 187 smluv za celkem 145 mil. Kč se soukromými subjekty.
-
Celkem 8,7 % smluv má skrytou cenu, 7 smluv má zásadní nedostatek, 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 9,0 % smluv s firmami navázanými na politiky.
Závažné nedostatky v roce 2017
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,59 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Oblasti uzavřených smluv v 2017
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Bankovní služby a poplatky | 421 | 2 480 262 400 Kč |
| Nábytek | 393 | 277 476 485 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 85 | 174 832 174 Kč |
| Pojišťovací služby | 703 | 160 522 157 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 787 | 143 383 880 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 169 | 115 581 384 Kč |
| Práce při dokončování budov | 730 | 105 490 534 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 253 | 83 473 727 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 533 | 83 161 968 Kč |
| Stavebnictví | 79 | 79 213 048 Kč |
| Technické služby | 421 | 76 036 942 Kč |
| Kancelář | 113 | 67 360 011 Kč |
| Energie | 1 317 | 42 931 973 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 281 | 28 782 714 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 282 | 25 380 337 Kč |
| Sport a sportoviště | 85 | 23 101 951 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 10 | 17 081 870 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 5 802 944 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 3 651 087 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 1 818 801 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 29 | 1 725 568 Kč |
| IT | 1 | 316 020 Kč |
| Zemědělství | 1 | 128 840 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 50 000 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 31 | 0 Kč |
Statistika dodavatelů úřadu v 2017
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Město Vodňany | 13 | 52 365 126 Kč |
| PORR a.s. | 3 | 10 527 552 Kč |
| Vodňanská drůbež, a.s. | 2 | 9 846 000 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 2 | 9 417 930 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 11 | 9 023 821 Kč |
| GDF spol. s r.o. | 2 | 8 784 358 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 7 821 933 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 7 | 7 396 349 Kč |
| Jihočeský vodárenský svaz | 1 | 4 000 000 Kč |
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 21 | 3 986 455 Kč |
| RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. | 1 | 3 811 840 Kč |
| Stanislav Chytil | 2 | 2 693 600 Kč |
| M Build s.r.o. | 2 | 2 538 441 Kč |
| DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. | 13 | 2 408 102 Kč |
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 1 | 2 403 273 Kč |
| Ing. Jiří Hájek | 1 | 1 950 104 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 703 303 Kč |
| Truhlářství Urban, s.r.o. | 2 | 1 677 691 Kč |
| František Petrách | 2 | 1 433 012 Kč |
| ČEVAK a.s. | 4 | 1 345 295 Kč |
| ODYS s.r.o. | 3 | 1 078 799 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 5 | 1 056 000 Kč |
| EKOTOXA s.r.o. | 2 | 952 270 Kč |
| Jiří Jiran | 2 | 882 644 Kč |
| Ivan Vácha | 6 | 835 679 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 762 086 Kč |
| Lukáš Švejda | 3 | 523 724 Kč |
| Kadlec PROJEKT s.r.o. | 2 | 511 830 Kč |
| Tomáš Staněk | 3 | 492 005 Kč |
| Fotbalový klub Vodňany, z.s. | 1 | 410 000 Kč |
| ARBORES CZ s.r.o. | 1 | 385 917 Kč |
| Jiří Klas | 2 | 337 265 Kč |
| VITA software, s.r.o. | 1 | 316 020 Kč |
| Rudovský Richard | 3 | 308 308 Kč |
| Radovan Vrba | 1 | 289 211 Kč |
| Urbánek Jiří | 3 | 286 238 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 277 424 Kč |
| STARNET, s.r.o. | 1 | 276 727 Kč |
| JAF HOLZ spol. s r.o. | 3 | 262 899 Kč |
| Václav Petrášek | 4 | 248 574 Kč |
| ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. | 1 | 233 852 Kč |
| David Marek | 3 | 227 475 Kč |
| Radek Pártl | 3 | 224 284 Kč |
| Petr Alexi | 2 | 211 670 Kč |
| Miroslav Vokatý | 1 | 209 292 Kč |
| TranSoft a.s. | 2 | 206 381 Kč |
| KRUCEK, s.r.o. | 1 | 186 340 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 2 | 184 828 Kč |
| Lukáš Ciboch | 1 | 179 903 Kč |
| RACCOON s.r.o. | 1 | 178 995 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|
| Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. | 21 | 0 Kč |
| Město Vodňany | 13 | 0 Kč |
| DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. | 13 | 0 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. | 11 | 0 Kč |
| HIKI, spol. s r.o. | 7 | 0 Kč |
| Ivan Vácha | 6 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Václav Petrášek | 4 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 4 | 0 Kč |
| Tomáš Staněk | 3 | 0 Kč |
| Rudovský Richard | 3 | 0 Kč |
| ODYS s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| MAS Vodňanská ryba, z.s. | 3 | 0 Kč |
| PORR a.s. | 3 | 0 Kč |
| JAF HOLZ spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 0 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Radek Pártl | 3 | 0 Kč |
| Urbánek Jiří | 3 | 0 Kč |
| David Marek | 3 | 0 Kč |
| Lukáš Švejda | 3 | 0 Kč |
| Petr Alexi | 2 | 0 Kč |
| Jiří Klas | 2 | 0 Kč |
| Jiří Jiran | 2 | 0 Kč |
| TranSoft a.s. | 2 | 0 Kč |
| Vodňanská drůbež, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Truhlářství Urban, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Kadlec PROJEKT s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| M Build s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| František Petrách | 2 | 0 Kč |
| Milan Růžička | 2 | 0 Kč |
| GEPRO spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| GDF spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Miroslav Suchan | 2 | 0 Kč |
| EKOTOXA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 0 Kč |
| Stanislav Chytil | 2 | 0 Kč |
| Jiří Jiran | 1 | 0 Kč |
| inJOB s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| KRUCEK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pavla Šilhanová | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Pleninger | 1 | 0 Kč |
| Pernekr Radek, Ing. | 1 | 0 Kč |
| Josef Macháč | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Vokatý | 1 | 0 Kč |
| SENESI, SE | 1 | 0 Kč |
| SaM silnice a mosty a.s. | 1 | 0 Kč |
Statistika odběratelů úřadu v 2017
Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
}