Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 7 podřízených organizací. Je součástí 31 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 1861 smluv za celkem 5 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
37 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 56 174 646 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 256 200 Kč |
| Zemědělství | 2 | 215 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 96 965 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 348 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 66 | 85 572 084 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 488 526 Kč |
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 1 | 256 200 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 16 | 313 777 240 Kč |
| Stavebnictví | 48 | 308 986 336 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 48 528 112 Kč |
| Dary a dotace | 32 | 19 997 484 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 11 906 308 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 890 808 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 065 900 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 610 600 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 599 180 Kč |
| Zemědělství | 5 | 517 858 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 479 682 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 325 892 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 298 265 Kč |
| Sociální péče | 1 | 236 676 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 180 411 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 149 984 Kč |
| Odpady | 1 | 78 650 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 61 892 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 55 016 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 48 400 Kč |
| IT | 1 | 13 575 Kč |
| Energie | 1 | 8 654 Kč |
| Sociální služby | 8 | 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 225 | 780 200 092 Kč |
| Kraj Vysočina | 5 | 6 205 587 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 107 085 Kč |
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 1 | 55 016 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 8 654 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 5 232 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 208 | 637 890 564 Kč |
| Státní fond podpory investic | 3 | 27 093 711 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 643 116 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 518 331 Kč |
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 2 | 289 296 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 127 050 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 23 | 550 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 41 | 113 419 186 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 21 224 676 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 10 008 322 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 6 896 989 Kč |
| Dary a dotace | 22 | 6 181 279 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 565 363 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 930 115 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 575 593 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 344 850 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 319 085 Kč |
| Zemědělství | 5 | 250 576 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 214 280 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 191 180 Kč |
| Ostraha objektů | 4 | 181 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 99 462 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 47 190 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 191 | 879 485 462 Kč |
| Kraj Vysočina | 5 | 542 794 Kč |
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 2 | 319 085 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 240 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 153 900 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 74 778 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 0 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 177 | 1 121 345 801 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 9 860 714 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 798 161 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 538 559 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 229 900 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 57 792 Kč |
| Dětský domov Klubíčko | 1 | 20 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 4 672 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 57 | 297 933 988 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 83 324 156 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 35 | 19 794 619 Kč |
| Dary a dotace | 30 | 14 547 184 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 8 | 14 316 352 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 17 | 5 094 169 Kč |
| Sociální péče | 17 | 4 023 492 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 816 951 Kč |
| IT | 3 | 1 803 040 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 186 662 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 398 121 Kč |
| Odpady | 5 | 197 436 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 195 528 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 184 464 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 79 568 Kč |
| Technické služby | 33 | 58 080 Kč |
| Právní služby | 1 | 54 450 Kč |
| Kancelář | 2 | 40 018 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 195 | 375 257 538 Kč |
| Kraj Vysočina | 8 | 1 284 826 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 10 617 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 58 | 203 995 642 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 65 705 802 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 59 900 000 Kč |
| Dary a dotace | 27 | 14 189 673 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 10 192 754 Kč |
| Tisk | 9 | 4 572 900 Kč |
| IT Hardware | 1 | 2 532 584 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 111 952 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 1 695 122 Kč |
| IT | 2 | 1 680 000 Kč |
| Kancelář | 2 | 1 567 906 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 1 225 924 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 4 | 584 444 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 363 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 279 800 Kč |
| Energie | 1 | 240 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 230 148 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 217 800 Kč |
| Zemědělství | 1 | 117 337 Kč |
| Právní služby | 2 | 100 605 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 90 233 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 79 860 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 70 000 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 59 290 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 179 | 402 420 632 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 3 241 442 Kč |
| Kraj Vysočina | 8 | 526 496 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 103 667 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 79 860 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 59 290 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 217 226 785 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 63 | 36 076 573 Kč |
| Kancelář | 33 | 13 647 344 Kč |
| Práce při dokončování budov | 49 | 9 433 163 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 33 | 5 249 129 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 9 | 4 909 599 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 4 781 209 Kč |
| IT Hardware | 1 | 2 532 584 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 111 952 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 1 692 957 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 263 110 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 1 101 738 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 990 514 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 900 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 650 000 Kč |
| IT | 3 | 525 387 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 505 130 Kč |
| Energie | 1 | 490 050 Kč |
| Právní služby | 1 | 331 869 Kč |
| Zemědělství | 2 | 278 120 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 9 | 180 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 130 680 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 121 100 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 179 | 249 872 288 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 43 596 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 429 954 Kč |
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 3 | 355 130 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 116 160 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 70 000 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 733 | 16 566 089 912 Kč |
| Nábytek | 89 | 110 877 703 Kč |
| Stavebnictví | 34 | 73 876 165 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 71 | 57 371 774 Kč |
| Dary a dotace | 15 | 3 416 031 Kč |
| IT | 4 | 2 741 231 Kč |
| Telekomunikační služby | 26 | 2 255 440 Kč |
| Odpady | 82 | 2 214 008 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 709 077 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 270 082 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 089 000 Kč |
| Zahradnické služby | 9 | 1 074 989 Kč |
| Zemědělství | 9 | 1 069 980 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 9 | 859 360 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 650 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 335 935 Kč |
| Právní služby | 1 | 331 869 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 301 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 211 710 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 4 840 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 196 | 214 734 321 Kč |
| Kraj Vysočina | 5 | 295 031 Kč |
| Tepelné hospodářství, s.r.o. | 2 | 211 710 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 126 332 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 70 000 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,46 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 49 | 42 497 319 Kč |
| Stavebnictví | 46 | 39 277 629 Kč |
| Zemědělství | 330 | 36 606 731 Kč |
| Služby závodních jídelen | 75 | 20 485 800 Kč |
| Sport a sportoviště | 25 | 19 044 595 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 10 | 15 405 528 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 33 | 4 919 582 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 25 | 4 400 229 Kč |
| Dary a dotace | 19 | 2 890 844 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 45 | 2 702 400 Kč |
| Úklidové služby | 17 | 1 686 498 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 343 100 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 853 291 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 650 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 648 000 Kč |
| Energie | 1 | 490 050 Kč |
| Právní služby | 2 | 419 371 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 272 241 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 218 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 168 901 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 121 | 74 447 414 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 4 498 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 1 265 409 Kč |
| Kraj Vysočina | 9 | 534 844 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 70 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |