Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 13 podřízených organizací. Je součástí 34 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 4907 smluv za celkem 7 mld. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
74 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
14,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 74 134 517 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 6 786 465 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 2 878 245 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 280 289 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 201 133 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 029 989 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 602 749 Kč |
| Technické služby | 1 | 283 140 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 262 444 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 240 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 206 548 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 016 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 117 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 60 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 59 411 Kč |
| Sociální služby | 14 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 248 | 257 464 350 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 17 569 805 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 801 930 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 784 203 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 457 380 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 303 526 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 119 548 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 100 430 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 639 | 838 065 159 Kč |
| Kraj Vysočina | 23 | 52 314 067 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 726 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 602 580 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 554 664 Kč |
| SPORTIS, příspěvková organizace | 1 | 301 290 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 174 240 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 136 488 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 85 232 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 84 216 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 80 000 Kč |
| Městys Bohdalov | 1 | 78 580 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 68 002 Kč |
| Active - středisko volného času, příspěvková organizace | 1 | 57 719 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 3 | 33 654 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Muzeum východních Čech v Hradci Králové | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 591 | 604 161 380 Kč |
| Kraj Vysočina | 16 | 1 911 478 Kč |
| SPORTIS, příspěvková organizace | 2 | 616 701 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 610 772 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 439 353 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 352 308 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 271 161 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 79 914 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 62 255 Kč |
| Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Kulturní dům NMNM | 1 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Sociální služby města Žďár nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 473 | 421 990 199 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 5 445 000 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 5 327 599 Kč |
| Kraj Vysočina | 22 | 4 745 485 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 4 003 346 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 339 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 792 248 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 360 000 Kč |
| SATT a.s. | 3 | 276 969 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 155 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 80 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 12 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 4 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
52 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,95 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 427 | 1 089 689 681 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 6 104 690 Kč |
| Kraj Vysočina | 15 | 2 617 440 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 000 000 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 931 700 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 3 | 833 237 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 789 525 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 2 | 148 891 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 85 232 Kč |
| Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Městys Nové Veselí | 1 | 0 Kč |
| Kulturní dům NMNM | 1 | 0 Kč |
| Sberbank CZ, a.s. v likvidaci | 4 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 413 | 683 331 786 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 2 | 54 208 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 25 | 3 712 669 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 3 581 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 9 | 1 783 343 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 672 974 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 544 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 255 001 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 0 Kč |
| Sberbank CZ, a.s. v likvidaci | 2 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 401 | 1 117 995 780 Kč |
| Kraj Vysočina | 21 | 4 441 758 Kč |
| Úřad práce České republiky | 11 | 4 062 477 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 3 025 000 Kč |
| Základní škola Žďár nad Sázavou, Švermova 4 | 1 | 2 350 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 679 675 Kč |
| Kultura Žďár, příspěvková organizace | 1 | 665 500 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 459 506 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 151 865 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 5 000 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 0 Kč |
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 1 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 366 | 818 066 119 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 97 140 725 Kč |
| Úřad práce České republiky | 9 | 3 869 406 Kč |
| Kraj Vysočina | 24 | 2 979 509 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 5 | 2 458 135 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 2 018 519 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 6 | 311 799 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 179 080 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 96 800 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 1 | 93 170 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 63 331 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 5 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Muzeum Vysočiny Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 390 | 761 508 905 Kč |
| Úřad práce České republiky | 14 | 4 791 093 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 4 313 837 Kč |
| Kraj Vysočina | 16 | 2 552 238 Kč |
| Poliklinika Žďár nad Sázavou | 1 | 600 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 250 000 Kč |
| Mateřská škola Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 192 390 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 161 854 Kč |
| Vysočina Tourism, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 5 000 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 467 | 368 365 586 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 9 501 941 Kč |
| Kraj Vysočina | 24 | 7 731 398 Kč |
| Úřad práce České republiky | 16 | 6 444 547 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 1 865 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 399 300 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 112 232 Kč |
| Střední škola Adolpha Kolpinga, školská právnická osoba | 1 | 20 695 Kč |
| Gymnázium Žďár nad Sázavou | 1 | 14 000 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 5 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 0 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 2 | 0 Kč |