Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Dagmar Horáková
změna 01.09.2023
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00673358 |
| Datová schránka | i4h2svw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 477 smluv za celkem 81 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
8,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETIN a.s. | 1 | 1 435 210 Kč |
| Radek Doležal | 2 | 320 145 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 2 | 319 440 Kč |
| Agentura GOBI s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 253 115 Kč |
| Nadační fond EUC "Elucidate" | 1 | 250 000 Kč |
| Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 214 500 Kč |
| ABCD Služby školám s.r.o. | 1 | 165 725 Kč |
| Vlastimil Horňák | 1 | 142 600 Kč |
| GORO, spol. s r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| EKOSTYREN s.r.o. | 1 | 83 496 Kč |
| dům tisku s.r.o. | 1 | 83 417 Kč |
| Pavel Sedláček | 1 | 70 000 Kč |
| Tomáš Višňák s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| EKOSFERA spol. s r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Václav Mrázek | 1 | 55 000 Kč |
| Miroslav Bláha | 1 | 55 000 Kč |
| Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 19 | 3 854 168 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 319 440 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 577 443 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 182 107 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 046 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 454 422 Kč |
| IT Hardware | 2 | 399 824 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 223 850 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 217 800 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 121 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 108 055 Kč |
| Nábytek | 1 | 61 549 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 48 | 9 506 855 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 454 422 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 4 | 223 850 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 1 255 745 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 581 073 Kč |
| IT Hardware | 3 | 468 840 Kč |
| IT | 2 | 304 354 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 271 018 Kč |
| Nábytek | 3 | 244 356 Kč |
| Zemědělství | 1 | 243 815 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 198 880 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 142 215 Kč |
| Kancelář | 1 | 82 900 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 69 | 7 584 205 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 3 | 581 073 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 090 106 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 735 810 Kč |
| Kancelář | 5 | 1 927 598 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 728 503 Kč |
| Nábytek | 5 | 411 678 Kč |
| IT Hardware | 2 | 368 608 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 352 200 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 273 595 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 212 956 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 195 806 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 168 900 Kč |
| Kosmetika | 1 | 72 201 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 27 102 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 61 | 10 788 218 Kč |
| Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 2 735 810 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 1 185 598 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 212 956 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 946 679 Kč |
| IT Hardware | 4 | 941 189 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 650 438 Kč |
| Kancelář | 3 | 476 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 411 169 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 334 725 Kč |
| Kosmetika | 1 | 205 143 Kč |
| Nábytek | 2 | 184 580 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 183 678 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 180 222 Kč |
| Potraviny | 1 | 159 900 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 153 998 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 108 900 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 94 380 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 57 027 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 50 | 11 681 707 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 205 585 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 26 | 2 709 304 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 030 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 982 160 Kč |
| IT Hardware | 5 | 483 668 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 433 932 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 397 855 Kč |
| Nábytek | 3 | 279 288 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 175 059 Kč |
| Leciva | 1 | 96 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 65 972 Kč |
| Kancelář | 2 | 57 170 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 388 334 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 691 965 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 342 050 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 335 686 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 293 093 Kč |
| Kancelář | 2 | 176 591 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 157 397 Kč |
| IT Hardware | 1 | 148 900 Kč |
| Nábytek | 1 | 148 407 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 145 600 Kč |
| Leciva | 2 | 142 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 70 543 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 37 | 8 164 928 Kč |
| Euroregion Labe | 2 | 691 965 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 335 686 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 267 | 39 984 877 Kč |
| Pojišťovací služby | 49 | 8 956 240 Kč |
| Leciva | 73 | 5 773 420 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 25 | 1 423 648 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 806 070 Kč |
| Kancelář | 5 | 565 826 Kč |
| Nábytek | 3 | 387 174 Kč |
| IT Hardware | 2 | 229 159 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 226 354 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 183 327 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 170 610 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 167 550 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 98 972 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 45 | 7 419 937 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 72 050 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 61 420 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 16 405 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 410 | 237 983 271 Kč |
| Nábytek | 437 | 41 582 613 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 314 | 31 403 553 Kč |
| Práce při dokončování budov | 49 | 4 170 860 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 336 168 Kč |
| IT Hardware | 2 | 332 580 Kč |
| Kosmetika | 1 | 298 889 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 298 799 Kč |
| Kancelář | 3 | 275 650 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 188 350 Kč |
| IT | 1 | 89 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 35 | 4 313 663 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 505 | 85 594 025 Kč |
| IT Hardware | 506 | 81 143 990 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 291 | 39 182 600 Kč |
| Dary a dotace | 145 | 22 186 352 Kč |
| Kosmetika | 73 | 14 048 077 Kč |
| IT | 74 | 10 869 921 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 011 467 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 241 | 756 480 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 233 264 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 173 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace | 33 | 6 593 605 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 206 802 Kč |