Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 05.07.2003 |
| IČO | 00829838 |
| Datová schránka | tzgk6j2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 6434 smluv za celkem 3 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
30 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
18,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 6 494 216 Kč |
| Zdravotnictví | 13 | 2 701 788 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 7 | 2 022 324 Kč |
| Leciva | 13 | 1 676 349 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 968 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 948 362 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 717 664 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 204 236 Kč |
| Kosmetika | 2 | 140 103 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 100 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 90 750 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 86 112 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 72 600 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 278 | 115 784 839 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 20 500 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 33 | 3 510 085 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 7 | 1 083 191 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 840 000 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 2 | 210 073 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 100 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
53 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 745 | 733 098 443 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 4 | 21 216 760 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 68 | 6 719 134 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 21 | 5 501 932 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 24 | 4 283 255 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 4 100 700 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 417 813 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 270 943 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 3 | 215 996 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 159 996 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 2 | 138 972 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 100 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 60 500 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 1 | 58 500 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 14 000 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,47 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 712 | 266 563 450 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 20 500 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 33 | 7 794 023 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 77 | 6 645 498 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 20 | 3 657 311 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 3 407 844 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 726 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 417 813 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 5 | 369 998 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 100 000 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
82 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 555 | 230 706 115 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 83 | 8 158 860 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 29 | 7 513 453 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 18 | 3 874 072 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 3 411 595 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 1 156 329 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 6 | 865 747 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 779 872 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 8 | 779 290 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 417 813 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 2 | 105 000 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace | 1 | 52 800 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 19 300 Kč |
| Zdravotně sociální služby Turnov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
85 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 602 | 324 225 796 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 25 | 89 985 524 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 79 | 8 517 065 Kč |
| Liberecký kraj | 8 | 6 508 963 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 34 | 6 263 756 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 28 | 4 600 597 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 500 000 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 4 | 395 026 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 113 620 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 96 282 Kč |
| Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka veřejná výzkumná instituce | 1 | 60 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 50 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
85 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,52 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 631 | 170 298 433 Kč |
| Liberecký kraj | 10 | 8 307 528 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 77 | 6 621 813 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 30 | 4 997 151 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 2 500 000 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 7 | 612 385 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 289 989 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 206 760 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 81 779 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace | 1 | 55 000 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Sandoz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
65 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 512 | 106 833 887 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 120 | 10 524 953 Kč |
| Liberecký kraj | 9 | 7 247 802 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 24 | 5 598 402 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 3 | 5 272 066 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 500 000 Kč |
| FORTREA DEVELOPMENT LIMITED, odštěpný závod | 1 | 201 737 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 150 925 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 90 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 61 453 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 6 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Sandoz s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
80 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 372 | 82 653 301 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 203 | 18 665 866 Kč |
| Liberecký kraj | 4 | 8 007 841 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 26 | 5 214 717 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 4 678 000 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 3 | 3 836 547 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 840 200 Kč |
| Icon Clinical Research s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 6 000 Kč |
| Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,52 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 336 | 154 666 654 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 5 | 20 356 094 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 196 | 16 361 399 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 31 | 6 971 903 Kč |
| Liberecký kraj | 4 | 4 530 059 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 700 655 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 605 000 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 169 400 Kč |
| Městské divadlo Jablonec nad Nisou, o.p.s. | 1 | 110 050 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 6 000 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,72 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 110 | 142 923 875 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 24 805 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 112 | 9 580 565 Kč |
| Liberecký kraj | 4 | 7 938 278 Kč |
| Icon Clinical Research s.r.o. | 2 | 1 784 720 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 10 | 1 338 870 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 153 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 79 860 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 11 000 Kč |
| Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| BAYER s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sandoz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 6 | 0 Kč |