Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.02.2013 |
| IČO | 01409948 |
| Datová schránka | k9arqkz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 59 smluv za celkem 10 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 614 507 Kč |
| IT | 1 | 605 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 83 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 697 815 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 3 | 1 302 815 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 823 510 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 167 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 58 395 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 3 | 823 510 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 167 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 58 395 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 7 | 1 067 055 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 968 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 245 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 179 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 134 996 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 81 089 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 64 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 968 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 4 | 474 912 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 245 000 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 179 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 7 | 1 867 412 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 420 446 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 3 | 420 446 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 67 760 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 7 | 688 206 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 195 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 84 688 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 75 625 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 195 500 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 84 688 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 75 625 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 4 | 355 813 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 199 650 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 199 650 Kč |
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 1 | 199 650 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 66 550 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 333 355 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 143 990 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 66 550 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 295 845 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 66 550 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 6 | 543 895 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 476 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 74 439 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 63 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 2 | 355 500 Kč |
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 2 | 121 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 74 439 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 63 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 4 | 492 939 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 121 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 868 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 320 118 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 272 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 111 756 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 63 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 56 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 868 800 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 4 | 499 043 Kč |
| Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace | 1 | 172 500 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 100 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 63 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 56 555 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 9 | 2 759 898 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 79 908 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 57 000 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 79 908 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 57 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. | 4 | 136 908 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 100 000 Kč |