Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.05.2013 |
| IČO | 01647580 |
| Datová schránka | 87euvy8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 334 smluv za celkem 975 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
29 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 17 765 498 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 7 195 386 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 519 019 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 180 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 4 | 10 652 356 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 9 912 078 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 8 164 542 Kč |
| Poliklinika Tachov, příspěvková organizace | 1 | 5 995 550 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 5 247 770 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 5 003 350 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 4 739 570 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 3 617 900 Kč |
| Nemocnice následné péče Moravská Třebová | 1 | 3 129 060 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 3 | 576 408 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 1 | 434 390 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 399 978 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 228 690 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 171 965 Kč |
| Zdravotnická zařízení Ministerstva spravedlnosti | 2 | 157 058 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 82 159 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 79 110 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 62 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 31 | 58 654 133 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 19 | 32 960 415 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 20 803 448 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 10 188 493 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 8 671 760 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 7 246 206 Kč |
| IT | 1 | 3 448 500 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 363 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 245 787 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 49 | 94 017 194 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 7 | 63 718 358 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 19 929 387 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 10 057 331 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 8 421 600 Kč |
| IT | 2 | 2 214 663 Kč |
| IT Hardware | 1 | 573 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 25 984 750 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 8 | 24 787 266 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 2 | 16 236 627 Kč |
| Nemocnice následné péče Moravská Třebová | 1 | 11 767 008 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 9 915 950 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 7 486 754 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 4 | 4 208 704 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 3 | 2 214 663 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 1 052 095 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 573 540 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 387 079 Kč |
| Odborný léčebný ústav Jevíčko | 1 | 185 493 Kč |
| Nemocnice Varnsdorf příspěvková organizace | 1 | 114 950 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 32 | 104 914 880 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 21 | 73 098 505 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 17 | 61 816 329 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 8 289 342 Kč |
| IT | 1 | 4 232 701 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 235 950 Kč |
| IT Hardware | 1 | 166 980 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 61 | 169 583 758 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 15 | 105 913 962 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 18 604 330 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 10 474 728 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 9 881 707 Kč |
| IT Hardware | 1 | 6 483 180 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 3 970 211 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 2 178 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 300 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 290 400 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 90 750 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Bulovka | 5 | 37 046 449 Kč |
| Nemocnice Boskovice s.r.o. | 1 | 19 618 940 Kč |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 3 | 14 358 102 Kč |
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 2 | 13 195 534 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 3 | 11 648 247 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 10 667 360 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 10 251 120 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 8 834 089 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 7 610 779 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 6 592 806 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 6 483 180 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 3 910 720 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 3 653 595 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 2 178 000 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 850 000 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 630 168 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 531 017 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 187 429 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 90 750 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 80 000 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 38 | 158 418 284 Kč |
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 13 | 47 198 833 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 9 | 30 107 946 Kč |
| IT Hardware | 1 | 5 989 500 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 6 | 5 478 739 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 3 142 128 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 491 618 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 242 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 2 | 23 926 056 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 14 057 876 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 5 | 12 066 662 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 4 | 10 667 360 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 3 | 9 304 900 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 4 | 6 418 929 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 5 989 500 Kč |
| Nemocnice Blansko | 1 | 3 170 200 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 3 | 2 147 203 Kč |
| Nemocnice Varnsdorf příspěvková organizace | 1 | 1 808 950 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 1 095 050 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 | 721 160 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 3 | 435 760 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 3 | 411 279 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 242 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 238 128 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 39 | 92 771 013 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 9 | 49 099 259 Kč |
| Zdravotnictví | 11 | 43 428 337 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 16 359 974 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 11 182 215 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 1 987 788 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 646 140 Kč |
| IT | 1 | 314 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 17 500 956 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 15 631 627 Kč |
| EXRAY s.r.o. | 2 | 13 658 480 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 2 | 11 667 957 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 11 533 720 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 2 | 11 182 215 Kč |
| Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace | 2 | 10 111 970 Kč |
| Nemocnice Varnsdorf příspěvková organizace | 1 | 6 592 080 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 3 | 5 912 060 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 4 896 594 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 3 | 4 295 137 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 3 | 4 155 522 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 3 495 690 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 2 993 177 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 2 286 900 Kč |
| Nemocnice Blansko | 1 | 646 140 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 560 109 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 121 000 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 72 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 29 | 113 654 971 Kč |
| Sušická nemocnice s.r.o. | 2 | 13 658 480 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 7 | 35 121 823 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 23 148 926 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 029 170 Kč |
| IT | 3 | 1 576 751 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 435 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 6 | 19 609 381 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 15 293 190 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 8 793 312 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 7 453 600 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 4 | 4 525 158 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 2 477 959 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 2 | 1 730 300 Kč |
| Nemocnice následné péče Moravská Třebová | 1 | 1 689 886 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 3 | 739 484 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 259 999 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 23 | 62 572 269 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 9 | 50 703 840 Kč |
| Zdravotnictví | 10 | 26 067 393 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 21 260 910 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 9 677 943 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 296 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 4 | 27 433 967 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 5 | 23 213 366 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 2 | 12 065 636 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 4 | 10 033 562 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 2 | 9 970 642 Kč |
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 1 | 9 677 943 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 5 679 740 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 2 | 3 984 530 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 3 595 636 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 1 | 1 495 076 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 856 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 26 | 108 006 536 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 17 709 681 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 2 958 450 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 254 100 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 9 326 801 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 8 382 880 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 | 2 958 450 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 254 100 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EXRAY s.r.o. | 8 | 21 049 281 Kč |