Úřad - orgán veřejné moci. Akciová společnost. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 09.10.2016 |
| IČO | 05421888 |
| Datová schránka | 2ed4c4t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 6764 smluv za celkem 6 mld. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
42 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,84 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 8 844 549 Kč |
| Leciva | 50 | 4 883 351 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 4 527 920 Kč |
| IT | 20 | 3 110 850 Kč |
| Zdravotnický materiál | 4 | 680 319 Kč |
| Nábytek | 2 | 162 341 Kč |
| Odpady | 2 | 151 710 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 122 828 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 263 | 143 582 309 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 48 | 4 164 781 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 38 | 3 305 412 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 9 | 1 084 605 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 1 | 79 294 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 78 650 Kč |
| Město Semily | 1 | 0 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 741 | 1 580 083 180 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 153 260 700 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 111 | 10 339 385 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 97 | 8 176 233 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 26 | 2 307 740 Kč |
| Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace | 1 | 160 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 130 680 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 596 | 1 550 919 663 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 97 | 7 811 299 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 83 | 7 121 245 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 2 391 444 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 26 | 2 375 584 Kč |
| Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace | 1 | 827 415 Kč |
| Město Jilemnice | 2 | 723 235 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 254 100 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 226 143 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 2 | 174 178 Kč |
| Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 6 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 614 | 527 657 576 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 72 | 5 274 129 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 57 | 4 885 395 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 2 395 195 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 28 | 2 282 806 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 1 521 660 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 298 931 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 248 846 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace | 1 | 160 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 108 900 Kč |
| Město Jilemnice | 1 | 102 205 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 87 600 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 19 300 Kč |
| Město Semily | 1 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 580 | 484 158 334 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 92 | 7 561 593 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 82 | 7 034 253 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 3 451 569 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 31 | 2 742 761 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 250 389 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 132 000 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 124 878 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
36 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 613 | 493 516 879 Kč |
| Město Semily | 1 | 57 324 923 Kč |
| Liberecký kraj | 4 | 50 587 155 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 98 | 7 912 226 Kč |
| Město Jilemnice | 1 | 6 220 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 63 | 5 473 896 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 40 | 3 227 337 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 4 | 667 523 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 188 760 Kč |
| Merck Life Science spol. s r.o. | 1 | 151 710 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 90 850 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 7 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 459 | 245 916 228 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 123 | 9 541 187 Kč |
| Liberecký kraj | 7 | 5 882 843 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 52 | 4 541 271 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 30 | 2 331 687 Kč |
| Město Jilemnice | 1 | 2 178 828 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 1 496 589 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 8 | 1 276 574 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 1 013 375 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 170 570 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 62 270 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 381 | 109 452 804 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 167 | 13 990 444 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 8 341 607 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 29 | 2 759 525 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 2 026 750 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 16 | 1 599 203 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 6 | 776 142 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 568 071 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 4 | 294 109 Kč |
| ImunomedicA, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 2 | 0 Kč |
| Město Semily | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Městská knihovna Semily, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Libereckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 083 | 16 182 884 986 Kč |
| Právní služby | 441 | 9 291 021 788 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 241 | 7 806 450 404 Kč |
| Telekomunikační služby | 162 | 804 777 679 Kč |
| Nábytek | 881 | 459 514 601 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 401 | 159 091 405 Kč |
| Zdravotnictví | 37 | 66 807 013 Kč |
| Stroje a zařízení | 201 | 30 087 122 Kč |
| Leciva | 327 | 28 733 104 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 5 096 854 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 4 105 712 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 904 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 551 803 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 21 | 2 138 306 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 606 593 Kč |
| IT | 12 | 1 376 946 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 936 579 Kč |
| IT Hardware | 1 | 279 175 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 249 600 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 176 947 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 62 172 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 60 500 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 9 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 263 | 98 984 704 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 154 | 12 866 895 Kč |
| Liberecký kraj | 4 | 7 009 712 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 28 | 2 424 016 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 2 238 500 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 9 | 983 561 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 532 669 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 6 | 431 255 Kč |
| Město Semily | 2 | 249 600 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 74 725 Kč |
| Fond dalšího vzdělávání | 1 | 25 410 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,68 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 21 649 | 13 375 390 766 Kč |
| Zdravotnictví | 13 894 | 10 829 232 632 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 695 | 3 147 688 291 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 882 | 2 966 781 443 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 563 | 2 239 979 402 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 362 | 1 462 766 870 Kč |
| Zdravotní péče | 562 | 1 035 335 584 Kč |
| Dary a dotace | 642 | 537 310 261 Kč |
| IT Hardware | 284 | 371 821 893 Kč |
| Kancelář | 241 | 170 262 894 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 401 | 100 550 032 Kč |
| Průmyslové stroje | 281 | 93 766 781 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 763 | 79 056 876 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 521 | 73 071 852 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 201 | 40 297 287 Kč |
| Školení a kurzy | 562 | 36 902 373 Kč |
| Leciva | 273 | 22 993 455 Kč |
| Energie | 81 | 11 614 838 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 313 455 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 364 754 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 249 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 121 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 41 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MMN, a.s. | 240 | 31 935 474 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 87 | 7 516 138 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 6 779 964 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 28 | 2 333 125 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 912 832 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 8 | 884 776 Kč |
| Město Semily | 4 | 614 354 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 3 | 311 754 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 0 Kč |
| BAYER s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |