Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.02.1991 |
| IČO | 14615754 |
| Datová schránka | 5x8x6ax |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 583 smluv za celkem 186 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 188 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 1 577 507 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 788 557 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 267 289 Kč |
| Sírius, příspěvková organizace | 1 | 188 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 149 993 Kč |
| Zemský archiv v Opavě | 1 | 82 909 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 81 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 8 | 3 135 422 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 15 | 10 050 135 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 2 783 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 440 118 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 395 675 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 1 340 605 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 222 100 Kč |
| IT Hardware | 3 | 990 917 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 486 420 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 391 992 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 117 806 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 56 949 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 55 | 23 770 069 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 23 | 12 586 832 Kč |
| IT Hardware | 9 | 4 057 662 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 3 640 509 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 1 512 984 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 934 120 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 519 683 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 399 905 Kč |
| Telco | 1 | 323 070 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 231 836 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 190 212 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 180 160 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 117 806 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 79 | 28 328 919 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 21 | 7 499 873 Kč |
| IT Hardware | 9 | 2 981 747 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 438 569 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 968 956 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 946 220 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 191 150 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 117 806 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 81 736 Kč |
| Telco | 1 | 67 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 66 | 22 692 773 Kč |
| Základní škola Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres Karviná | 1 | 191 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 81 | 48 690 763 Kč |
| IT | 30 | 7 524 534 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 5 319 160 Kč |
| IT Hardware | 14 | 3 427 804 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 1 769 376 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 179 750 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 715 570 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 713 416 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 706 259 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 624 481 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 603 064 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 263 236 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 261 360 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 80 | 24 561 228 Kč |
| Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 151 795 Kč |
| Základní škola Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres Karviná | 1 | 136 045 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 50 | 21 617 813 Kč |
| IT | 21 | 9 016 856 Kč |
| IT Hardware | 18 | 6 815 068 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 3 665 090 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 7 | 2 707 956 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 1 633 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 437 756 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 348 197 Kč |
| Telco | 1 | 319 682 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 268 910 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 250 869 Kč |
| Sociální služby | 1 | 127 413 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 73 180 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 51 544 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 74 | 27 065 455 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 14 | 7 483 223 Kč |
| IT Hardware | 17 | 4 928 063 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 207 822 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 187 131 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 6 | 1 112 547 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 640 695 Kč |
| Telco | 1 | 180 895 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 136 682 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 83 054 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 10 285 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 66 | 19 280 870 Kč |
| Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace | 1 | 1 073 391 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Bezpečnost | 33 | 70 241 209 Kč |
| IT Hardware | 14 | 7 118 478 Kč |
| IT | 14 | 3 521 688 Kč |
| Ostraha objektů | 161 | 2 186 906 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 539 120 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 665 547 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 416 034 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 348 197 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 330 014 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 216 663 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 129 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 55 | 15 541 908 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,87 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sítě a přenos dat | 17 | 85 959 792 Kč |
| Stroje a zařízení | 49 | 34 065 375 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 50 | 10 302 303 Kč |
| IT Hardware | 8 | 5 314 381 Kč |
| Školení a kurzy | 49 | 5 140 458 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 2 882 560 Kč |
| IT | 11 | 2 500 385 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 573 407 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 420 790 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 296 813 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 241 256 Kč |
| Telco | 1 | 109 360 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 75 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 46 | 11 000 114 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 513 | 153 873 371 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 545 | 119 342 038 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 177 | 85 505 208 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 129 | 40 091 948 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 49 | 25 843 176 Kč |
| IT | 20 | 6 147 228 Kč |
| Sociální služby | 17 | 2 210 307 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 669 929 Kč |
| IT Hardware | 6 | 555 228 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 503 215 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 164 742 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 65 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezská univerzita v Opavě | 7 | 2 827 518 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 15 | 2 138 639 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 1 419 868 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 717 712 Kč |
| Zemský archiv v Opavě | 1 | 669 929 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 2 | 541 032 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 503 215 Kč |
| SMO, městská akciová společnost Orlová | 1 | 231 001 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 218 575 Kč |
| Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace | 1 | 198 452 Kč |
| Město Bruntál | 1 | 184 525 Kč |
| Město Krnov | 1 | 171 699 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 129 990 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 119 112 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 112 990 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 87 289 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 65 950 Kč |
| Knihovna Petra Bezruče v Opavě, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola dr. Milady Horákové Kopřivnice, Obránců míru 369 okres Nový Jičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATA-INTER spol. s r.o. | 43 | 10 337 496 Kč |