Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 15.10.1991 |
| Zaniklo | 01.10.2024 |
| IČO | 19014325 |
| Datová schránka | xiccetq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 93 smluv za celkem 57 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 4 233 069 Kč |
| Odpady | 1 | 1 288 790 Kč |
| Potraviny | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 2 200 500 Kč |
| Město Bílovec | 1 | 1 304 380 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 1 288 790 Kč |
| Město Boskovice | 1 | 728 189 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola U Studny, Karviná, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 6 | 5 821 859 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 10 169 263 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 350 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 6 066 383 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 1 | 2 426 050 Kč |
| Město Uničov | 1 | 962 676 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 594 928 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 350 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Město Boskovice | 2 | 70 486 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 11 | 10 770 523 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 350 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 4 792 682 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 2 310 540 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 666 710 Kč |
| Odpady | 2 | 475 254 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 320 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 10 | 8 865 186 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 320 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 516 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 290 000 Kč |
| Technické služby | 2 | 285 696 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 209 691 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 1 | 516 000 Kč |
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 2 | 419 190 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 290 000 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 76 197 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 3 | 882 197 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 290 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 209 691 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 209 499 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 2 424 748 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 169 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 106 843 Kč |
| Odpady | 2 | 66 920 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 928 174 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 496 574 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Mateřská škola Klubíčko, Ostrava - Hrabová, Bažanova 6, příspěvková organizace | 1 | 169 400 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 106 843 Kč |
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 5 | 66 920 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Krnov | 1 | 0 Kč |
| Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 11 | 3 000 991 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Městské služby Rýmařov, s.r.o. | 1 | 66 920 Kč |
| Statutární město Ostrava | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 8 214 769 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 280 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 7 739 220 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 475 549 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 280 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Majakovského, Karviná, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 5 | 8 494 769 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 280 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 8 081 337 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 1 495 142 Kč |
| Právní služby | 1 | 224 588 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 187 066 Kč |
| Energie | 1 | 176 538 Kč |
| Odpady | 1 | 92 075 Kč |
| Potraviny | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 5 290 200 Kč |
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 5 | 3 949 845 Kč |
| DISTEP a.s. | 3 | 737 560 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 187 066 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 1 | 92 075 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Distribuce tepla Třinec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 9 | 6 306 901 Kč |
| MEBYS Trutnov s.r.o. | 1 | 2 005 000 Kč |
| Distribuce tepla Třinec, a.s. | 2 | 934 120 Kč |
| Město Uničov | 1 | 786 137 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 224 588 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 52,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 4 604 558 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 421 042 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 410 723 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 308 550 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H R U Š K A , spol. s r.o. | 17 | 5 914 874 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 270 000 Kč |
| Distribuce tepla Třinec, a.s. | 2 | 0 Kč |