Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.10.2024 |
| IČO | 22204547 |
| Datová schránka | gpfpnct |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 28 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 12 303 409 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 575 074 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 329 120 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 132 301 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 124 781 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 115 870 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 115 773 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 12 303 409 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 3 630 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 3 628 790 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 1 173 700 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 562 877 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 517 880 Kč |
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 3 | 464 640 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 425 920 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 377 230 Kč |
| Město Jaroměř | 2 | 240 394 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 231 642 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 197 381 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 82 825 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 12 197 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Controlis Solutions, s.r.o. | 23 | 23 848 885 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 6 096 540 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 318 416 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 580 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 484 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 98 670 Kč |
| IT Hardware | 1 | 72 116 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 3 472 700 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 2 018 840 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 1 318 416 Kč |
| Město Rumburk | 1 | 605 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 580 800 Kč |
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 1 | 484 000 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 461 237 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 250 000 Kč |
| Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 98 670 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 72 116 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Controlis Solutions, s.r.o. | 11 | 9 361 779 Kč |