Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.04.2010 |
| IČO | 24664812 |
| Datová schránka | cg7qbym |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 133 smluv za celkem 88 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 451 528 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 249 647 Kč |
| IT | 1 | 137 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 451 528 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 342 370 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 249 647 Kč |
| Grantová agentura České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 5 | 1 043 545 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 4 151 631 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 3 780 742 Kč |
| IT | 6 | 2 415 357 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 241 460 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 580 800 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 435 600 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 302 500 Kč |
| Právní služby | 1 | 251 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 3 630 000 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 2 202 200 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 1 | 1 241 460 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 1 044 003 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 013 496 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 755 645 Kč |
| Česká akademie zemědělských věd, (ČAZV) | 2 | 708 274 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 597 740 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 597 740 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 435 600 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 330 330 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 1 | 302 500 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 2 | 289 205 Kč |
| Psychiatrická léčebna Šternberk | 1 | 251 680 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 228 690 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 150 742 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 89 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 24 | 13 868 314 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 771 142 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 163 117 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 986 770 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 898 425 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 153 133 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro civilní letectví | 2 | 3 149 887 Kč |
| Ministerstvo financí | 2 | 2 288 110 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 898 425 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 725 032 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 2 | 378 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 359 999 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 1 | 211 224 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 2 | 154 822 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 76 567 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 76 567 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 15 | 8 318 632 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 12 | 13 896 003 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 4 266 944 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 263 320 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 237 160 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 235 950 Kč |
| IT Hardware | 1 | 226 875 Kč |
| IT | 1 | 136 972 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 68 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český úřad zeměměřický a katastrální | 1 | 4 024 944 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 5 | 1 637 065 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 474 804 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 356 950 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 242 000 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 1 | 239 943 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 235 950 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 226 875 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 1 | 203 522 Kč |
| Město Vyškov | 1 | 139 779 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 111 320 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 83 450 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 1 | 68 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 19 | 8 044 647 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 111 320 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Bezpečnost | 67 | 90 451 011 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 12 | 5 492 537 Kč |
| IT | 3 | 4 100 396 Kč |
| Konzultace a poradenství | 12 | 3 284 424 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 2 477 523 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 499 432 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 541 378 Kč |
| IT Hardware | 1 | 468 597 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 70 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro civilní letectví | 3 | 2 561 981 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 3 | 2 555 848 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 1 583 164 Kč |
| Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 210 000 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 1 001 319 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 496 826 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 470 396 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 468 597 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 1 | 251 680 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 242 000 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 242 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 235 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 18 | 11 319 760 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 470 396 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 13 | 2 964 367 Kč |
| IT | 4 | 2 584 699 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 4 | 991 297 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 573 540 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 144 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro civilní letectví | 6 | 2 021 148 Kč |
| Česká akademie zemědělských věd, (ČAZV) | 2 | 807 312 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 716 895 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 3 | 628 297 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 368 917 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 363 000 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 2 | 324 643 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 1 | 217 800 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 20 | 5 448 012 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 13 | 17 304 246 Kč |
| IT | 1 | 15 264 150 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 34 | 3 240 133 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 2 | 3 012 900 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 923 900 Kč |
| IT Hardware | 2 | 571 368 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 71 632 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 15 264 150 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 1 | 2 420 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 923 900 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 810 494 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 592 900 Kč |
| Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v. v. i. | 2 | 571 368 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 227 480 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 1 | 133 100 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 71 632 Kč |
| Správa majetku Praha 14, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 12 | 22 015 024 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 45 | 59 210 465 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 12 | 3 569 499 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 607 795 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 113 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 3 | 849 794 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 356 760 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 344 281 Kč |
| Úřad vlády České republiky | 1 | 113 238 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 1 | 61 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 7 | 1 725 118 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 178 | 274 634 707 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 90 | 59 906 861 Kč |
| IT Hardware | 46 | 14 677 433 Kč |
| Sítě a přenos dat | 45 | 13 112 177 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 3 408 570 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 481 580 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 223 850 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 6 | 7 717 846 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 3 | 2 901 580 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 2 348 707 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 1 | 471 271 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 223 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 12 | 13 663 253 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 188 | 109 797 320 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 5 589 619 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 235 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 843 500 Kč |
| Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism | 1 | 235 466 Kč |
| Úřad pro civilní letectví | 1 | 85 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DATASENSE s.r.o. | 3 | 3 164 086 Kč |