Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.02.1999 |
| IČO | 25229761 |
| Datová schránka | 6jj6p2u |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 613 smluv za celkem 1 mld. Kč;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 10 000 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 10 000 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 2 995 363 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 338 838 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 105 327 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 9 | 13 439 528 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 45 071 514 Kč |
| Technické služby | 3 | 14 603 790 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 4 578 113 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 366 448 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 819 961 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 899 555 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 757 848 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 413 133 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 179 898 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 64 483 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 21 | 44 351 651 Kč |
| Statutární město Plzeň | 5 | 14 402 113 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 4 892 117 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 5 | 3 080 828 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 2 366 448 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 603 790 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 600 548 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 392 209 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 313 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 157 300 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 108 564 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 98 010 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 31 944 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | - 128 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 44 | 71 270 022 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 32 170 156 Kč |
| Technické služby | 2 | 7 603 790 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 789 021 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 484 417 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 484 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 316 584 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 296 904 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 21 | 29 186 159 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 12 088 591 Kč |
| Statutární město Plzeň | 7 | 11 933 020 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 10 | 5 322 075 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 2 168 114 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 2 | 603 790 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 342 847 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 141 570 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 124 329 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 48 | 61 910 495 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 3 | 12 088 591 Kč |
| 5 | 4 296 081 Kč | |
| 3K značky s.r.o. | 4 | 3 462 088 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 164 602 353 Kč |
| Technické služby | 7 | 35 696 754 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 7 285 227 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 376 723 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 792 561 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 581 178 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 461 933 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 254 572 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 82 462 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | - 32 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 26 | 161 576 872 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 16 697 739 Kč |
| Statutární město Plzeň | 8 | 13 094 660 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 7 | 12 941 788 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 7 | 5 706 205 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 16 | 5 344 428 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 6 | 1 201 451 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 553 779 Kč |
| Městská část Praha 12 | 4 | 347 437 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 222 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 209 028 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 176 305 Kč |
| Služby Města Milevska, spol. s r.o. | 1 | 82 462 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | - 32 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 85 | 218 121 440 Kč |
| HERKUL a.s. | 1 | 108 531 233 Kč |
| HRADIL CZ s.r.o. | 1 | 108 531 233 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 4 | 26 366 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 45 | 35 192 380 Kč |
| Technické služby | 7 | 25 551 798 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 24 768 491 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 044 425 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 1 124 870 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 389 841 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 34 | 44 980 992 Kč |
| Statutární město Plzeň | 3 | 9 067 430 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 5 475 395 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 12 | 2 728 164 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 6 | 2 181 957 Kč |
| Městská část Praha 12 | 2 | 1 823 345 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 603 790 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 199 348 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 111 000 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 63 | 67 171 421 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 5 | 20 036 593 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 878 745 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 1 | 2 035 825 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 55 | 132 797 253 Kč |
| Technické služby | 7 | 23 056 255 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 6 | 4 474 260 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 032 800 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 605 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 336 347 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 259 606 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 47 | 146 164 897 Kč |
| Statutární město Plzeň | 3 | 10 000 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 16 | 3 172 252 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 5 | 2 151 060 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 210 000 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 227 113 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 85 301 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 78 | 163 615 623 Kč |
| Doprastav, a.s., organizační složka Praha | 1 | 115 763 396 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 4 | 13 056 255 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 74 | 183 235 479 Kč |
| Dary a dotace | 31 | 8 180 365 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 41 | 1 798 979 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 871 565 Kč |
| Technické služby | 2 | 605 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 174 092 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 135 964 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 135 105 938 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 43 | 37 132 488 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 25 | 5 377 633 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 3 871 763 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 1 080 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 845 790 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 3 | 810 869 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 605 000 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 359 600 Kč |
| Město Příbram | 1 | 302 500 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 213 157 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 179 681 Kč |
| Město Kadaň | 1 | 174 092 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 135 964 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 87 306 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 86 | 186 281 783 Kč |
| SVODIDLA s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 135 105 938 Kč |
| VESIBA, s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 72 | 93 919 791 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 51 | 15 236 610 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 51 | 10 669 331 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 210 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 089 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 1 049 737 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 759 391 Kč |
| IT | 1 | 520 208 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 381 034 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 182 323 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 60 | 79 014 420 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 11 565 126 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 13 | 4 228 396 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 2 | 1 210 000 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 1 | 1 089 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 726 774 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 381 440 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 381 034 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 263 744 Kč |
| Městská část Praha 12 | 3 | 247 485 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 236 429 Kč |
| Město Náměšť nad Oslavou | 1 | 231 957 Kč |
| Město Rokycany | 2 | 184 663 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 112 470 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 108 007 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 92 | 100 050 944 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 37 488 777 Kč |
| KNAP HOLDING, SE | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 40 | 63 385 610 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 6 | 4 874 237 Kč |
| Technické služby | 3 | 1 512 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 1 121 920 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 301 290 Kč |
| Právní služby | 1 | 192 002 Kč |
| IT | 1 | 95 953 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 28 | 59 357 269 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 5 | 4 050 630 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 1 004 592 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 1 000 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 8 | 945 189 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 927 197 Kč |
| Městská část Praha 12 | 2 | 773 243 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 726 774 Kč |
| Město Český Krumlov | 2 | 485 689 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 397 500 Kč |
| Město Rokycany | 2 | 280 309 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 1 | 228 456 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 191 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 59 | 71 578 512 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 168 309 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 342 | 1 198 610 626 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 332 | 183 288 028 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 81 640 607 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 41 | 29 442 225 Kč |
| IT | 21 | 7 828 347 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 000 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 230 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 210 473 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 62 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 71 586 992 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 8 | 7 028 757 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 3 871 763 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 2 294 538 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 1 000 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 709 892 Kč |
| Městská část Praha 12 | 3 | 705 510 Kč |
| Město Příbram | 1 | 250 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 240 000 Kč |
| Město Nové Město nad Metují | 1 | 230 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 210 473 Kč |
| Město Rokycany | 2 | 183 000 Kč |
| Město Říčany | 1 | 97 001 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 88 042 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 34 | 88 580 668 Kč |