Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.12.1999 |
| IČO | 25586386 |
| Datová schránka | xt5jxms |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 55 smluv za celkem 36 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 68 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 5 681 429 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 1 568 160 Kč |
| Statutární město Brno | 11 | 1 026 790 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 799 424 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 2 | 580 409 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 3 | 239 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALNAT spol. s r.o. | 20 | 9 895 926 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 6 115 329 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 3 630 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 870 192 Kč |
| Odpady | 1 | 65 088 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 3 | 4 552 235 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 8 | 4 420 637 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 3 | 2 566 308 Kč |
| Město Moravská Třebová | 1 | 1 536 398 Kč |
| Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace | 3 | 1 266 291 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 589 361 Kč |
| Město Příbram | 1 | 424 280 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 108 786 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALNAT spol. s r.o. | 22 | 15 464 295 Kč |
| Manuál Profi s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 5 177 586 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 586 811 Kč |
| Práce při dokončování budov | 6 | 1 538 589 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 473 648 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 293 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 604 110 Kč |
| Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200 | 1 | 1 193 786 Kč |
| Město Česká Lípa | 2 | 1 178 787 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 1 138 308 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 1 086 175 Kč |
| Oblastní muzeum Praha - východ, příspěvková organizace | 1 | 1 027 681 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 982 700 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 541 687 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 473 648 Kč |
| Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace | 1 | 293 493 Kč |
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 1 | 204 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALNAT spol. s r.o. | 12 | 9 725 324 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 550 974 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 222 421 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 592 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 1 550 974 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 895 620 Kč |
| Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace | 1 | 830 577 Kč |
| Domov pro seniory Zahradní Město | 1 | 592 754 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 1 | 326 802 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALNAT spol. s r.o. | 6 | 4 196 725 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 27 461 138 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 542 750 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 435 164 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 347 875 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | - 103 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 1 452 563 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3 | 1 | 1 043 625 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 435 164 Kč |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 1 | 347 875 Kč |
| Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace | 1 | 75 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALNAT spol. s r.o. | 6 | 3 354 513 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 87 | 64 759 818 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 19 653 225 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 744 034 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 684 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 744 034 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 2 | 680 380 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 1 | 447 487 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 192 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALNAT spol. s r.o. | 5 | 2 064 291 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 6 | 3 720 169 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALNAT spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |