Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 09.06.1998 |
| IČO | 25672541 |
| Datová schránka | u5hgkji |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 8397 smluv za celkem 25 mld. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
222 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
23,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 086 | 2 076 313 443 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 35 | 665 752 108 Kč |
| Centrum sociálních služeb Praha | 5 | 25 208 464 Kč |
| Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID) | 37 | 16 526 483 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 4 231 868 Kč |
| Městská část Praha 3 | 4 | 1 119 608 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 2 | 725 683 Kč |
| Městská část Praha-Lochkov | 1 | 658 315 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 479 669 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 471 703 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 462 060 Kč |
| Městská část Praha 20 | 2 | 343 148 Kč |
| Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150 | 1 | 326 901 Kč |
| Městská část Praha-Vinoř | 1 | 248 830 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 190 563 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 132 576 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 6 | 123 130 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 110 897 Kč |
| Městská část Praha-Velká Chuchle | 2 | 98 223 Kč |
| Česká filharmonie | 1 | 73 891 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 29 177 Kč |
| Městská část Praha 17 | 4 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,99 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
42 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,99 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
39 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
26 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
19 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,03 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 857 | 5 854 222 444 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 48 | 95 167 700 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 3 630 616 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 2 | 738 100 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 303 710 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 254 545 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 235 829 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 210 000 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 208 665 Kč |
| TRADE CENTRE PRAHA a.s. | 1 | 202 070 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Měcholupy | 1 | 152 084 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 121 109 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 112 872 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 112 613 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 108 363 Kč |
| Městská část Praha-Koloděje | 1 | 97 647 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 81 879 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 1 | 61 045 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 17 212 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
26 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,93 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 596 | 2 820 092 312 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 24 | 11 239 789 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 4 | 4 687 298 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 699 985 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 303 937 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 298 326 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 254 100 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 235 624 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 208 665 Kč |
| Městská část Praha-Koloděje | 1 | 155 840 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Měcholupy | 1 | 130 425 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| Zámek Štiřín | 1 | 76 010 Kč |
| Městská část Praha-Zbraslav | 1 | 70 050 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Městská část Praha 3 | 3 | 56 522 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 1 | 45 835 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 1 | 42 018 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 39 477 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 15 335 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 13 773 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 9 732 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 9 277 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Chabry | 1 | 5 953 Kč |
| MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 5 | 2 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
36 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,84 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 462 | 850 759 281 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 30 | 470 478 683 Kč |
| Svaz podnikatelů ve stavebnictví | 1 | 1 191 937 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 6 | 867 370 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 699 985 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 391 512 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 335 792 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 2 | 217 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 216 365 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 206 566 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 185 130 Kč |
| Městská část Praha-Koloděje | 1 | 147 491 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Měcholupy | 1 | 147 030 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 111 962 Kč |
| Městská část Praha 3 | 3 | 47 641 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 34 077 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 22 823 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 15 859 Kč |
| Městská část Praha-Šeberov | 1 | 1 608 Kč |
| Divadlo na Vinohradech | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 0 Kč |
| Boarding Pass, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| Skanska Residential a.s. | 1 | - 8 007 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
22 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 10 | 486 172 914 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 320 | 305 961 970 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 3 | 2 934 250 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 3 | 2 219 087 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 2 178 000 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 555 535 Kč |
| Městská část Praha 7 | 2 | 408 225 Kč |
| Městská část Praha 8 | 4 | 322 260 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 98 028 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 73 874 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 65 969 Kč |
| Městská část Praha 6 | 4 | 43 384 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Chabry | 1 | 9 623 Kč |
| Městská část Praha-Šeberov | 1 | 1 740 Kč |
| MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 5 | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 173 | 433 990 386 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 181 500 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 8 610 000 Kč |
| Městská část Praha 8 | 3 | 2 661 952 Kč |
| SNEO, a.s. | 2 | 468 125 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 181 500 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 112 530 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 1 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PPF banka a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 598 715 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 5 | 1 230 989 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS24 s.r.o. | 2 | 632 273 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 598 715 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |