Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 15.09.2003 |
| IČO | 26361078 |
| Datová schránka | de9drb9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2269 smluv za celkem 3 mld. Kč;
63 smluv má zásadní nedostatek;
16 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
22,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 2 | 886 188 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 726 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 696 960 Kč |
| Leciva | 5 | 512 942 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 356 760 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 279 952 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 214 296 Kč |
| IT | 1 | 84 700 Kč |
| Právní služby | 3 | 60 500 Kč |
| Energie | 1 | 30 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 69 | 182 900 993 Kč |
| Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace | 1 | 63 721 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 3 | 45 905 184 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 2 | 1 422 960 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 16 | 1 368 867 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 076 301 Kč |
| Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67 | 1 | 60 500 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 190 | 802 100 447 Kč |
| Plzeňský kraj | 8 | 44 513 921 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 17 | 21 686 598 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 70 | 5 514 765 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 3 | 910 808 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 629 019 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 129 469 Kč |
| Město Domažlice | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 206 | 427 567 921 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 13 | 202 642 429 Kč |
| Plzeňský kraj | 9 | 85 024 589 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 60 | 4 894 825 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 2 | 423 254 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 2 | 203 529 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 2 | 147 247 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 60 500 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 1 | 57 500 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 286 | 202 933 743 Kč |
| Plzeňský kraj | 8 | 15 873 981 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 92 | 8 544 521 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 682 063 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 9 | 1 173 568 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 2 | 276 010 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 272 250 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 11 | 130 392 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 73 959 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 45 000 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,95 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská nemocnice, a.s. | 10 | 279 132 306 Kč |
| Domažlická nemocnice, a.s. | 176 | 106 942 795 Kč |
| Plzeňský kraj | 15 | 63 380 680 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 61 | 5 327 324 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 29 | 4 524 519 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 527 909 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 1 225 246 Kč |
| Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184 | 1 | 150 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 89 540 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 192 | 85 178 833 Kč |
| Plzeňský kraj | 7 | 17 275 906 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 26 | 2 257 339 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 3 | 980 100 Kč |
| Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184 | 1 | 150 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Město Domažlice | 10 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 153 | 51 250 935 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 2 | 11 910 411 Kč |
| Město Domažlice | 9 | 9 020 695 Kč |
| Plzeňský kraj | 9 | 6 864 656 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 2 | 1 654 116 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 18 | 1 370 075 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 921 507 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 726 000 Kč |
| DTS Domažlice, příspěvková organizace | 2 | 146 894 Kč |
| Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184 | 2 | 133 548 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,40 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 146 | 94 799 842 Kč |
| Plzeňský kraj | 7 | 6 785 040 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 999 460 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 12 | 873 594 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 4 | 480 784 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 4 | 462 574 Kč |
| DTS Domažlice, příspěvková organizace | 2 | 111 320 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 2 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Domažlice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,74 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 97 | 50 834 714 Kč |
| Plzeňský kraj | 7 | 4 105 709 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 5 | 374 063 Kč |
| Město Domažlice | 2 | 157 320 Kč |
| DTS Domažlice, příspěvková organizace | 1 | 69 696 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 170 | 3 530 021 900 Kč |
| Dary a dotace | 355 | 1 919 414 628 Kč |
| Stavebnictví | 681 | 856 326 445 Kč |
| Úklidové služby | 170 | 576 704 180 Kč |
| Chemické výrobky | 105 | 192 198 930 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 209 | 85 795 982 Kč |
| Průmyslové stroje | 145 | 65 240 392 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 131 | 57 735 150 Kč |
| Zdravotní péče | 183 | 56 098 348 Kč |
| Kosmetika | 249 | 28 301 665 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 144 | 26 273 129 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 53 | 4 719 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 67 | 1 976 124 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 14 | 1 973 289 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 670 489 Kč |
| Zdravotnictví | 9 | 1 611 852 Kč |
| Sociální služby | 2 | 815 421 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 556 161 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 427 631 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 333 570 Kč |
| Leciva | 5 | 269 966 Kč |
| IT | 3 | 99 077 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 55 | 6 495 129 Kč |
| Plzeňský kraj | 9 | 4 209 767 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 2 | 398 090 Kč |
| Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Domažlice, Erbenova 184 | 3 | 271 670 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 1 | 69 703 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 2 | 0 Kč |