Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 19.09.2007 |
| IČO | 27334589 |
| Datová schránka | m69y2uv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 58 smluv za celkem 24 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 526 075 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 136 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 526 075 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 136 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 2 | 662 474 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 526 075 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 254 847 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 95 417 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 770 132 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 325 279 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 275 713 Kč |
| Dům kultury Teplice | 1 | 254 847 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 6 | 1 734 871 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 325 279 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 11 965 554 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 1 127 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 11 965 554 Kč |
| Úřad práce České republiky | 9 | 1 127 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 10 | 13 093 383 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 351 142 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 336 036 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 94 051 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 36 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 351 142 Kč |
| Obvodní soud pro Prahu 3 | 1 | 189 970 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 146 066 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 94 051 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 36 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 5 | 817 229 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 11 | 3 179 042 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 463 341 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice LK a.s. | 1 | 1 649 891 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 507 600 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 305 849 Kč |
| Město Vrchlabí | 1 | 149 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 4 | 2 612 440 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 507 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 326 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 2 | 326 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 2 | 326 700 Kč |
| SANACE PO s.r.o. | 2 | 326 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 348 528 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 748 753 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 112 116 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 109 936 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 5 | 1 338 754 Kč |
| Město Šternberk | 2 | 758 527 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 112 116 Kč |
| Město Nové Město nad Metují | 1 | 109 936 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 10 | 2 401 613 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 1 338 754 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 31 | 8 480 705 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 197 172 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 153 396 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 197 172 Kč |
| Město Cheb | 1 | 153 396 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 104 564 Kč |
| Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 5 | 455 132 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 3 264 960 Kč |
| Pojišťovací služby | 16 | 2 132 856 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 760 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 82 372 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 2 | 211 862 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova a.s. | 1 | 116 160 Kč |
| Město Dobruška | 3 | 84 904 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 82 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SANACE PO s.r.o. | 8 | 684 058 Kč |