Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.11.2005 |
| IČO | 27391981 |
| Datová schránka | 69zrs6h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 4041 smluv za celkem 1 mld. Kč;
18 smluv má zásadní nedostatek;
21 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 109 | 51 921 194 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 9 433 471 Kč |
| Leciva | 24 | 8 775 849 Kč |
| Zdravotnický materiál | 37 | 5 913 674 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 1 959 329 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 847 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 603 185 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 594 110 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 265 144 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 244 916 Kč |
| IT Hardware | 2 | 170 926 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 108 588 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 103 818 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 577 | 156 131 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 158 | 54 049 815 Kč |
| Zdravotnický materiál | 81 | 15 939 031 Kč |
| IT | 3 | 11 663 848 Kč |
| Leciva | 28 | 6 888 354 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 21 | 2 937 663 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 561 599 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 3 | 2 037 253 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 777 425 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 324 065 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 159 720 Kč |
| IT Hardware | 2 | 133 817 Kč |
| Stroje a zařízení | 6 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 693 | 164 638 724 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 182 | 54 717 877 Kč |
| Leciva | 101 | 25 062 575 Kč |
| Stroje a zařízení | 5 | 21 792 468 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 10 | 10 221 528 Kč |
| Zdravotnický materiál | 57 | 8 862 331 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 4 998 673 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 1 815 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 312 810 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 6 | 998 007 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 975 432 Kč |
| IT Hardware | 3 | 348 792 Kč |
| IT | 1 | 343 795 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 697 | 193 506 782 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,20 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 108 | 27 322 514 Kč |
| Leciva | 95 | 17 208 451 Kč |
| Zdravotnický materiál | 34 | 13 839 589 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 5 366 728 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 11 | 2 533 061 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 530 676 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 592 409 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 5 | 1 213 567 Kč |
| Telco | 1 | 1 200 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 952 452 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 227 383 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 190 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 139 566 Kč |
| IT | 1 | 67 335 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 493 | 123 290 377 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 103 | 30 896 859 Kč |
| Leciva | 81 | 19 399 439 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 5 233 070 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 160 408 Kč |
| Zdravotnický materiál | 25 | 3 868 426 Kč |
| IT | 3 | 3 269 420 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 3 025 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 13 | 2 552 176 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 761 274 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 3 | 300 539 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 183 215 Kč |
| Kosmetika | 1 | 139 344 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 130 680 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 387 | 96 800 527 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,42 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 73 | 17 257 997 Kč |
| Leciva | 45 | 13 483 740 Kč |
| Zdravotnický materiál | 28 | 4 096 002 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 967 328 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 6 | 539 930 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 8 | 537 542 Kč |
| Právní služby | 1 | 195 588 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 123 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 282 | 55 522 756 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 89 | 13 122 709 Kč |
| Leciva | 40 | 4 577 551 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 16 | 4 274 824 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 3 796 678 Kč |
| Zdravotnický materiál | 15 | 2 319 689 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 299 411 Kč |
| Stroje a zařízení | 8 | 2 211 880 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 9 | 867 921 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 5 | 525 537 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 147 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 276 | 43 891 853 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 111 | 49 321 546 Kč |
| Leciva | 30 | 7 226 592 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 238 626 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 16 | 1 704 867 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 10 | 709 968 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 391 863 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 130 680 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 69 550 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 244 | 68 567 585 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 115 | 22 203 494 Kč |
| Leciva | 39 | 7 185 730 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 3 601 420 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 059 844 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 7 | 1 686 431 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 8 | 990 631 Kč |
| Zdravotnický materiál | 4 | 430 428 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 800 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 86 528 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 217 | 41 929 157 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 95 133 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 77 | 46 868 703 Kč |
| Leciva | 43 | 3 519 404 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 2 718 952 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 877 194 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 7 | 786 651 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 174 059 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bioMérieux CZ s.r.o. | 168 | 59 503 441 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 4 | 474 861 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 195 411 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 183 758 Kč |