Úřad - orgán veřejné moci. Akciová společnost.
| Založeno | 22.09.2005 |
| IČO | 27660915 |
| Datová schránka | ytjgs2t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 17504 smluv za celkem 13 mld. Kč;
2343 smluv má zásadní nedostatek;
85 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 122 | 58 406 285 Kč |
| Zdravotnictví | 49 | 7 460 797 Kč |
| Zdravotnický materiál | 15 | 4 908 555 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 544 200 Kč |
| IT | 2 | 2 904 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 779 240 Kč |
| Zemědělství | 1 | 779 240 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 605 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 562 958 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 333 726 Kč |
| Kosmetika | 4 | 218 155 Kč |
| Nábytek | 2 | 135 157 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 121 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 102 850 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 82 672 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 72 609 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 63 041 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 57 451 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 709 | 170 152 472 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 40 | 104 404 703 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 5 | 6 464 253 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 5 763 942 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 52 | 5 066 687 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 5 | 836 973 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 129 120 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 71 740 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 66 550 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Grifols s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
54 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
581 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,10 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,20 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
1 016 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 49,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
53 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
698 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
74 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
18 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
63 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 400 | 689 689 869 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 20 | 33 351 081 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 146 | 13 478 380 Kč |
| Zlínský kraj | 22 | 12 183 617 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 92 | 10 615 928 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 32 | 2 274 871 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 15 | 1 354 899 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 8 | 1 205 301 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 834 900 Kč |
| OK GROUP a.s. | 2 | 566 816 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 297 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 96 800 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 96 663 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 69 454 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 0 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 12 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sandoz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Grifols s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
108 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
152 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 986 | 206 143 174 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 53 | 135 466 503 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 262 | 28 226 719 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 139 | 8 091 520 Kč |
| Zlínský kraj | 18 | 6 204 763 Kč |
| OK GROUP a.s. | 4 | 2 235 321 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 25 | 1 648 011 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 1 270 500 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 194 324 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 134 836 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 100 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 95 600 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 95 085 Kč |
| Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město | 1 | 74 000 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 2 | 0 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Astellas Pharma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Grifols s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 81 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
98 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,07 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 890 | 1 331 070 642 Kč |
| Zlínský kraj | 13 | 1 082 422 089 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 380 | 55 046 994 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 14 376 978 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 120 | 8 635 925 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 2 | 3 659 520 Kč |
| OK GROUP a.s. | 1 | 1 312 820 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 1 | 549 945 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 5 | 461 579 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 428 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 367 859 Kč |
| IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. | 1 | 236 351 Kč |
| Icon Clinical Research s.r.o. | 1 | 151 794 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 134 400 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 121 080 Kč |
| BAYER s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pfizer PFE, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sandoz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Grifols s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Pfizer, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| AstraZeneca Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |