Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.05.2006 |
| IČO | 27687376 |
| Datová schránka | ip8xtbc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 127 smluv za celkem 154 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jihlava | 1 | 429 120 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 113 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 2 | 542 787 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 4 | 6 151 270 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 344 980 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 937 567 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 870 096 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 448 426 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 3 | 11 984 452 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 2 | 2 344 980 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 1 979 536 Kč |
| Masarykova univerzita | 3 | 1 179 567 Kč |
| Statutární město Jihlava | 5 | 913 998 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 2 | 448 426 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 139 119 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 132 737 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 104 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 20 | 19 227 625 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 97 486 005 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 197 900 Kč |
| IT | 4 | 876 796 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 725 100 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 388 811 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 77 440 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jihlava | 1 | 96 795 165 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 12 | 1 317 517 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 1 197 900 Kč |
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 640 846 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 592 000 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 495 253 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 264 966 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 195 587 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 2 | 123 845 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 77 440 Kč |
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 26 | 101 700 519 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 34 | 3 591 280 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 507 733 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 918 027 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 533 658 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 503 028 Kč |
| Telco | 1 | 355 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 692 733 Kč |
| Masarykova univerzita | 3 | 580 468 Kč |
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 2 | 533 658 Kč |
| SOTES Sokolov spol. s r.o. | 1 | 518 727 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 1 | 399 300 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 355 162 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 9 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 11 | 4 904 050 Kč |
| HC Berani Zlín, z.s. | 1 | 1 815 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 206 781 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 868 659 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 293 988 Kč |
| Právní služby | 1 | 77 440 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 1 162 647 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 2 | 1 100 277 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 106 504 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 77 440 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 0 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 9 | 2 446 868 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 655 226 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 392 981 Kč |
| Právní služby | 12 | 929 280 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 402 930 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 224 886 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 89 685 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Chomutov | 1 | 2 392 981 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 3 | 1 390 363 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 2 | 1 264 863 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 1 | 402 930 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 302 326 Kč |
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 1 | 89 685 Kč |
| Město Třebíč | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 13 | 5 843 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telco | 12 | 4 205 505 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 885 780 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 488 054 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 149 999 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 77 440 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 3 | 2 543 379 Kč |
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 1 | 492 400 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 410 750 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 298 718 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 2 | 210 119 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 154 744 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 11 | 4 110 110 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 12 | 4 639 140 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 12 | 2 474 743 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 154 465 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 545 669 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 292 267 Kč |
| Kancelář | 1 | 224 414 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 77 440 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 73 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní areál Liberec s.r.o. | 1 | 2 154 465 Kč |
| VICTORIA Vysokoškolské sportovní centrum Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 400 000 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 3 | 366 188 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 224 414 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 1 | 206 910 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 145 669 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 77 440 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 1 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 10 | 3 576 087 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 56 | 13 096 381 Kč |
| IT | 45 | 10 701 222 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 981 351 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 181 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 154 609 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 77 440 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 1 981 351 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 1 170 566 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 237 237 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 232 049 Kč |
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 12 | 3 802 703 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 210 | 1 200 127 460 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 123 | 84 373 540 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 166 | 25 003 583 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 45 | 2 632 960 Kč |
| Energie | 1 | 454 979 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 401 434 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 301 069 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 24 | 298 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 4 | 2 508 635 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 1 327 259 Kč |
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 1 | 454 979 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 301 069 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 280 874 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 198 000 Kč |
| Sportovní areály města Kladna s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOAL SPORT technology s.r.o. | 12 | 5 070 816 Kč |