Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 19.12.2007 |
| IČO | 28262026 |
| Datová schránka | kdjev33 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 145 smluv za celkem 125 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 8 | 33 429 080 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 1 815 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 155 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 1 | 1 815 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 155 686 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 3 | 1 970 686 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 3 | 2 054 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 302 500 Kč |
| Jiná energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 1 | 1 754 500 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 302 500 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 300 000 Kč |
| Krematorium a.s. | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 6 | 2 357 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 7 | 2 979 999 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 814 378 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO Kyjov, spol. s r.o. | 3 | 2 710 000 Kč |
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 4 | 1 569 999 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 1 209 378 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 605 000 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 200 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 12 | 6 294 377 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 9 442 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 123 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO Kyjov, spol. s r.o. | 2 | 9 442 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 123 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 4 | 9 565 420 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 3 | 2 582 133 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 1 | 1 867 030 Kč |
| Domov Iris, příspěvková organizace | 1 | 715 103 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 5 | 2 582 133 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 6 | 1 694 000 Kč |
| Jiná energie | 1 | 1 310 866 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 8 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 1 | 1 694 000 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 1 310 866 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 8 000 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 0 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Krematorium a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 8 | 3 012 866 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 86,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 21 | 35 869 671 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 23 | 3 415 500 Kč |
| Jiná energie | 1 | 1 859 509 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
37 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,51 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 46 | 12 096 387 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 157 300 Kč |
| Jiná energie | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 9 | 4 542 538 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 45 | 3 149 630 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAMA energy a.s. | 11 | 4 604 248 Kč |