Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 31.12.2008 |
| IČO | 28315669 |
| Datová schránka | bjmg6gq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 355 smluv za celkem 25 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 258 869 098 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 798 584 493 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 345 556 876 Kč |
| Město Bohumín | 1 | 257 826 448 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 112 772 901 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 1 286 191 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 601 212 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 60 500 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | - 479 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 13 | 1 516 208 667 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 1 860 747 759 Kč |
| Odpady | 1 | 1 200 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 185 519 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 258 638 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 3 | 1 159 444 183 Kč |
| Univerzita Karlova | 4 | 303 909 611 Kč |
| Olomoucký kraj | 3 | 173 644 464 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 170 905 199 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 4 | 66 331 713 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 13 | 8 198 189 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 6 749 294 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 1 200 000 Kč |
| Akademie múzických umění v Praze | 1 | 350 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 258 638 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 102 372 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 37 | 1 891 093 664 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 8 | 306 173 103 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 4 | 303 909 611 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 5 735 699 043 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 535 334 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 499 995 Kč |
| Zemědělství | 1 | 301 859 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 500 Kč |
| Technické služby | 7 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 4 | 3 802 715 484 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 1 270 185 400 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 4 | 1 141 249 705 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 3 | 932 793 012 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 2 | 351 457 344 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 4 | 140 315 185 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 128 572 278 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 103 126 599 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | 14 873 570 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 5 574 719 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 3 890 694 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 535 334 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 499 995 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 37 | 7 895 789 321 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 7 | 4 735 508 496 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 4 | 3 802 715 484 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 1 963 308 738 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 782 410 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 6 | 751 125 903 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 570 930 824 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 2 | 323 675 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 3 | 189 759 460 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 163 235 786 Kč |
| Zlínský kraj | 8 | 73 906 502 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 4 | 55 285 548 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 42 477 834 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 2 | 4 243 580 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 782 410 Kč |
| Statutární město Ostrava | 4 | 682 442 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 282 508 Kč |
| Město Říčany | 2 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 43 | 2 176 387 798 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 2 | 570 930 824 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 32 | 1 256 278 666 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 864 509 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 156 717 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 121 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 71 829 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 556 001 054 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 3 | 171 915 339 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 142 548 129 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 141 079 463 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 112 542 427 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 78 737 200 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 6 | 34 531 241 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 9 391 329 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 3 | 6 852 960 Kč |
| Město Říčany | 5 | 3 352 374 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 864 509 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 0 Kč |
| PLATO Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 4 | - 224 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 39 | 1 257 591 340 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 7 | 590 433 677 Kč |
| PLATO Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 1 696 716 858 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 77 257 497 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 657 692 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 8 | 1 354 101 571 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 196 002 180 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 3 | 166 319 744 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 25 552 122 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 14 896 131 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 13 220 235 Kč |
| Město Říčany | 6 | 2 758 742 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 1 318 248 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 463 075 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 31 | 1 774 632 048 Kč |
| Ridera Stavební a.s. | 4 | 922 695 106 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 3 | 912 039 115 Kč |
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 2 | 897 142 984 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 3 535 009 253 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 881 157 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 1 280 925 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 201 465 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | - 713 448 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 7 | 2 172 413 295 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 5 | 484 284 387 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 396 154 000 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 159 873 495 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 86 640 946 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 2 | 76 518 236 Kč |
| Město Říčany | 2 | 66 882 632 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 64 325 820 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 9 | 14 177 201 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 12 425 009 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 3 261 262 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 917 925 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 441 650 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 407 829 Kč |
| Město Havlíčkův Brod | 4 | 380 589 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 201 465 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 4 | - 713 448 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 49 | 3 538 592 292 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 12 | 446 470 703 Kč |
| Ridera Stavební a.s. | 3 | 445 971 388 Kč |
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 1 | 433 546 379 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 4 | - 713 448 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 1 393 797 034 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 44 | 468 945 418 Kč |
| Odpady | 19 | 7 282 982 Kč |
| Energie | 1 | 120 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 4 433 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 26 | - 4 280 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 8 | 523 775 796 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 288 263 804 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 2 | 263 599 791 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 209 637 035 Kč |
| Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace | 1 | 90 481 651 Kč |
| Kraj Vysočina | 6 | 7 498 634 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 2 | 4 310 093 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 5 | 4 237 158 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 970 585 Kč |
| Město Havlíčkův Brod | 4 | 606 622 Kč |
| Národní památkový ústav | 3 | 492 465 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 3 | 363 508 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 150 000 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 | 82 982 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 43 | 1 394 470 124 Kč |
| Ridera Stavební a.s. | 5 | 717 796 888 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 8 | 697 370 033 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 2 | 263 599 791 Kč |
| PRACOM s.r.o. | 3 | 492 465 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 1 372 010 236 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 43 | 14 894 404 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 215 259 Kč |
| Energie | 1 | 120 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 4 | 452 519 948 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 237 556 031 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 1 | 237 039 692 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 133 966 665 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 1 | 107 554 223 Kč |
| Národní památkový ústav | 3 | 98 968 404 Kč |
| Město Vsetín | 3 | 60 145 557 Kč |
| Město Havlíčkův Brod | 3 | 44 338 391 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 215 259 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 185 810 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 150 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 140 384 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 28 | 1 372 780 365 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 4 | 452 519 948 Kč |
| PRACOM s.r.o. | 3 | 98 968 404 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 2 931 242 511 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 7 305 052 Kč |
| Energie | 32 | 1 490 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 6 | 2 063 064 940 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 3 | 385 814 855 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 172 962 992 Kč |
| Ministerstvo spravedlnosti | 1 | 113 832 437 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 111 019 279 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 82 274 734 Kč |
| Akademie múzických umění v Praze | 1 | 2 268 801 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 8 | 1 593 963 Kč |
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 191 936 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 104 917 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínstav a.s. | 29 | 2 933 128 854 Kč |