Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.03.2009 |
| IČO | 28762886 |
| Datová schránka | nswpvbs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 2126 smluv za celkem 1 mld. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
20 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 4 | 5 119 024 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 399 082 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 908 141 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 80 624 Kč |
| Leciva | 2 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 67 | 82 955 863 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 6 622 296 Kč |
| Technické služby města Nymburka | 1 | 467 235 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 0 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
38 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 5 | 15 298 584 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 12 970 420 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 58 | 11 913 105 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 27 | 10 700 841 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 7 525 200 Kč |
| IT | 5 | 6 269 407 Kč |
| Zdravotnictví | 28 | 2 979 226 Kč |
| Zdravotnický materiál | 10 | 1 852 490 Kč |
| Leciva | 8 | 1 222 281 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 796 682 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 596 086 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 591 811 Kč |
| Nábytek | 2 | 590 462 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 345 716 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 272 250 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 240 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 151 043 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 2 | 150 083 Kč |
| IT Hardware | 1 | 69 623 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 52 272 Kč |
| Kosmetika | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 215 | 76 954 848 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 6 702 400 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 4 | 822 800 Kč |
| Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II | 1 | 240 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 323 | 173 654 966 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 3 208 800 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 10 | 2 589 400 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 17 | 1 308 020 Kč |
| Technické služby města Nymburka | 1 | 266 866 Kč |
| Město Nymburk | 2 | 1 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 297 | 336 022 613 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 50 | 12 147 054 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 6 303 341 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 5 | 1 839 200 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 471 600 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 108 900 Kč |
| Technické služby města Nymburka | 1 | 26 620 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 261 | 173 513 004 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 12 | 122 154 489 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 6 194 800 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 6 | 1 379 400 Kč |
| Technické služby města Nymburka | 2 | 332 750 Kč |
| Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, příspěvková organizace | 1 | 605 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 3 | 0 Kč |
| Město Nymburk | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 252 | 102 711 191 Kč |
| Středočeský kraj | 5 | 6 370 488 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 4 | 1 391 500 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | 180 000 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 0 Kč |
| Město Nymburk | 2 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,40 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 244 | 58 517 327 Kč |
| Město Nymburk | 1 | 15 000 000 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 2 726 400 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 1 | 387 200 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 2 | 0 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 10 240 | 6 726 775 007 Kč |
| Kancelář | 364 | 41 271 457 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 29 991 568 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 24 676 442 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 67 | 15 449 147 Kč |
| Zdravotnický materiál | 73 | 8 998 699 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 7 788 971 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 7 785 250 Kč |
| Zdravotnictví | 32 | 6 473 206 Kč |
| Leciva | 11 | 1 978 844 Kč |
| Zdravotní péče | 4 | 1 669 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 624 269 Kč |
| IT | 3 | 234 734 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 111 | 51 429 861 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 2 518 400 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,36 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 4 037 | 1 535 017 919 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 34 | 425 880 070 Kč |
| Nábytek | 1 057 | 247 885 717 Kč |
| Práce při dokončování budov | 133 | 56 916 661 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 167 | 20 955 472 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 4 889 428 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 4 853 819 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 834 600 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 509 169 Kč |
| Energie | 3 | 2 258 344 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 2 042 346 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 563 448 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 1 277 225 Kč |
| Zdravotnický materiál | 12 | 997 330 Kč |
| Právní služby | 4 | 960 135 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 254 100 Kč |
| IT | 3 | 250 460 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 217 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 121 391 Kč |
| Telco | 1 | 14 665 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 123 | 37 648 384 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 2 520 000 Kč |
| Město Nymburk | 1 | 2 509 169 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,24 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 6 075 | 8 333 655 149 Kč |
| Čisticí výrobky | 694 | 183 620 583 Kč |
| Právní služby | 200 | 48 021 655 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 9 347 952 Kč |
| Telekomunikační služby | 133 | 7 419 720 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 200 | 3 300 000 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 834 050 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 257 110 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 252 560 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 724 022 Kč |
| IT | 6 | 694 963 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 520 000 Kč |
| Energie | 1 | 392 040 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 240 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 40 | 11 140 772 Kč |
| Město Nymburk | 3 | 5 684 597 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 2 663 440 Kč |
| Merck spol. s r.o. | 3 | 333 621 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 72 600 Kč |