Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.02.2012 |
| IČO | 29396271 |
| Datová schránka | ppu9rp9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 90 smluv za celkem 290 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 602 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 5 | 19 605 148 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 18 070 517 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 222 330 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 215 000 Kč |
| Město Bílovec | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 9 | 38 112 995 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 105 074 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 5 | 60 104 546 Kč |
| Ostravská univerzita | 3 | 39 792 675 Kč |
| Statutární město Ostrava | 8 | 29 198 883 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 2 | 6 483 869 Kč |
| Město Bílovec | 4 | 6 118 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 22 | 141 698 278 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 25 989 946 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 469 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravská univerzita | 3 | 9 888 410 Kč |
| Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace | 1 | 5 973 054 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 4 925 017 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 2 748 295 Kč |
| Město Bohumín | 2 | 2 354 281 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 7 | 1 462 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 17 | 27 351 798 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 12 386 592 Kč |
| IT | 1 | 397 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 14 659 961 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 4 249 978 Kč |
| Statutární město Havířov | 2 | 3 419 386 Kč |
| Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl 463 | 2 | 1 605 172 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 477 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 11 | 24 412 332 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 984 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 5 984 183 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 2 | 5 984 183 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 44 345 982 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 3 158 766 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 997 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karviná | 7 | 39 571 975 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace | 3 | 4 518 033 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 1 995 448 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 1 003 485 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 843 232 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 570 299 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 19 | 48 502 473 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 518 311 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 20 | 1 | 4 043 886 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 2 536 087 Kč |
| Město Bohumín | 2 | 938 339 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 5 | 7 518 311 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 11 517 993 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 11 517 993 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 1 | 11 517 993 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 269 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 2 269 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 1 | 2 269 114 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 678 | 2 410 267 119 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 773 465 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 589 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 3 | 3 723 008 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 1 809 969 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 513 902 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 2 | 1 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1. REALIZAČNÍ s.r.o. | 9 | 6 048 122 Kč |