Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 8 podřízených subjektů.
| Založeno | 03.06.1992 |
| IČO | 46578021 |
| Datová schránka | 4cq7scf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 76 smluv za celkem 108 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 1 069 156 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 305 806 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 65 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 5 | 1 440 242 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 555 119 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 270 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 89 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace | 2 | 2 774 305 Kč |
| Město Orlová | 2 | 1 717 401 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 2 | 300 883 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 270 000 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 124 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 9 | 5 187 220 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 342 500 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 932 196 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 98 615 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 539 969 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 485 428 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 262 500 Kč |
| Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace | 1 | 98 615 Kč |
| Město Orlová | 1 | 83 369 Kč |
| Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | - 176 569 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 8 | 1 359 861 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 36 297 270 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 305 357 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 254 100 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 82 217 Kč |
| Zemědělství | 1 | 61 497 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 36 297 270 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 305 357 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 254 100 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 218 817 Kč |
| Teplo Těšín a.s. | 1 | 82 217 Kč |
| Technické služby Karviná, a.s. | 1 | 61 497 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 8 | 37 219 259 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 040 828 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 893 800 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 147 028 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 109 409 Kč |
| Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 6 | 1 150 237 Kč |
| DEKONTA, a.s. | 2 | 0 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY OCHRANY OVZDUŠÍ OSTRAVA spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 749 613 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS a.s. | 1 | 443 633 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 363 000 Kč |
| Frýdecká skládka, a.s. | 1 | 305 980 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 90 420 Kč |
| Město Žatec | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 5 | 1 203 033 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 536 298 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 1 635 321 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 4 | 1 635 321 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 6 164 704 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 355 496 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 016 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 2 | 5 242 752 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 423 545 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 363 656 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 2 | 134 750 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 134 068 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 107 435 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 62 698 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 11 | 6 468 904 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 19 953 472 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 1 | 10 116 988 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 2 | 9 748 818 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 87 666 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Ostravské výstavy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 6 | 19 953 472 Kč |
| Moravský Plynostav,a.s. | 1 | 10 116 988 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 30 809 118 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 453 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Odry, státní podnik | 2 | 15 473 478 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 9 591 662 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 3 917 749 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 1 941 180 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 338 707 Kč |
| Teplo Těšín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Teplo Přerov a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 12 | 31 262 775 Kč |
| PORR a.s. | 2 | 15 473 478 Kč |
| Moravský Plynostav,a.s. | 1 | 9 591 662 Kč |